Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Co vás dnes čeká a nemine?

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Znamení zvěrokruhu
zdroj: Thinkstockphotos Znamení zvěrokruhu
aktualizováno 25.08.2013, 00:00 | 25.08.2013, 00:00 | doma.cz/em

Co vás dnes čeká a nemine?

Beran
 

Nenechte se tlačit do ničeho, co je vám proti srsti. Na druhou stranu však nedělejte unáhlená rozhodnutí a poslechněte si všechno, co má druhá strana na srdci. Je možné, že pokud se chopíte této příležitosti, dosáhnete všeho, po čem jste kdy toužili.

 

Býk
 

Máte naplánovaný výlet s vašimi přáteli? Věřte tomu, že víkendu stráveného v přítomnosti vašich blízkých nebudete litovat. Společně si užijete spoustu zábavy a určitě i zavzpomínáte na dávné příhody. Nedělní den je pro takovou relaxaci jako stvořený!

 

PSALI JSME:

ŠPATNÁ ZPRÁVA: 10 vět, které vám chlap nikdy neřekne!

JE TO TADY! Ordinace se vrací! Bude Mázl dědečkem a Zdena milenkou?

 

Blíženci
 

Letní prázdniny se už chýlí ke konci a je na čase, abyste si naplánovali rodinnou dovolenou. Tvrdě makáte a poslední dobou vám jde z toho všeho hlava kolem. Potřebujete si odpočinout. Omrkněte last minute zájezdy a vyrazte si na dovolenou vašich snů.

 

Rak
 

Dnes se setkáte s něčím, co vás nenechá chladné. Jen málokdo je schopný odolat takovému pokušení. Snažte se však nepodlehnout chvilkové slabosti a raději vzpomeňte na to, jak by vám bylo, kdyby jste se ocitli na místě vašeho partnera. Neunáhlete se.


Chcete vědět, co vás čeká? PODÍVEJTE SE NA SVŮJ TÝDENNÍ HOROSKOP!
Nejobsáhlejší týdenní, měsíční a roční horoskopy zde!

 

Lev
 

Máte pocit, že dlouholeté přátelství s jedním z vašich nejbližších se začíná měnit v něco víc? Pokud si začínáte uvědomovat, že k dotyčné osobě cítíte něco jiného, než pouhé přátelství, měli byste si o tom promluvit. Nešlapejte si po vlastním štěstí.

 

Panna
 

Buďte vy tou změnou, jež chcete vidět ve vlastním životě. Pokud sami se sebou nejste spokojeni, je pouze na vás, jak s tím naložíte. Dnešní svět je plný možností, stačí jen umět využít příležitostí a nebát se! Jděte si za svými sny a buďte spokojeni.

 

Váhy
 

Čeká vás důležité rozhodnutí? Nic neuspěchejte a dejte všemu dostatek času. To, jak se nakonec rozhodnete zdaleka neovlivní pouze vás. Myslete i na vaše blízké a snažte se zvolit tu nejlepší možnost. Nevěste hlavu, určitě se všechno nakonec vyřeší.

 

PSALI JSME:

Berenika Kohoutová: Mamánka nechci za nic na světě!

 

Štír
 

Nemáte dnes večer co na práci? Obvolejte své dávné přátele a vyrazte si s nimi na sklenku či večírek. Potkejte spoustu nových a zajímavých lidí a zažijte neopakovatelnou noc. Pokud se budete chovat přirozeně, jistě si všechny získáte svým charisma.


OSOBNÍ HOROSKOP NA MÍRU! Pochopte a poznejte lépe svoji povahu! Odhalte Vaše skryté schopnosti. Poznejte Vaše silné a slabé stránky. Individuální zpracování profesionálním astrologem! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!
 

Střelec
 

Předělává někdo z vašich známých domov? Neváhejte mu nabídnout pomocnou ruku a vydovádějte se na vzhledu interiéru. Jste kreativní a máte spoustu originálních nápadů. Nechte svého tvůrčího ducha, aby změnil podobu bytu k nepoznání. Přítel bude vděčný!

 

Kozoroh
 

Padl na vašeho přítele smutek? Pokud vidíte, že se necítí dobře a něco jej trápí, věnujte mu čas a pozornost, Uvidíte, že vám bude opravdu vděčný za vaši podporu a zájem. Vyslechněte si všechno, co jej trápí a podržte ho, ať už se jedná o cokoliv.
 

Vodnář
 

Dobře si rozmyslete, za co utratíte svoje peníze. Sami nejlépe víte, kolik si můžete dovolit zaplatit. Neunáhlete se proto a nepodléhejte chvilkové slabosti. Zítra je také den a pokud se dnes špatně rozhodnete, bude vás to mrzet. Nechte to rozležet.

 

Ryby
 

Začíná vás unavovat divoký život plný večírků a prázdného sexu? Pokud jste na stará kolena zatoužili po lásce a vážném vztahu, věřte tomu, že nikdy není pozdě. Musíte počítat s tím, že budete mnoho věcí muset z měnit, pro lásku se však musí trpět.
 

 
4 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře