Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Co vás dnes čeká a nemine?

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Znamení zvěrokruhu
zdroj: Thinkstockphotos Znamení zvěrokruhu
aktualizováno 01.09.2013, 00:00 | 01.09.2013, 00:00 | doma.cz/em

Co vás dnes čeká a nemine?

Beran
 

Vy a váš partner jste přímo ukázkovým párem, ve všech směrech se doplňujete a nedáte na sebe dopustit. Nelekejte se občasných dohadů s vaší polovičkou a nedělejte nezveličujte to. Menší hádky jsou pro vztah zdravé. Buďte dále inspirací vašemu okolí.
 

Býk
 

Máte na dnešní odpoledne nějaké plány? Že ne? Co takhle obvolat vaše dávné přátele a uspořádat společné setkání? Uvidíte, že s radostí přijmou pozvání a že si užijete spoustu zábavy. Poslechněte si novinky z jejich životů a společně zavzpomínejte.

 

Blíženci
 

Čas letí rychleji, než si člověk stačí uvědomit. Hlavu máte plnou vlastních starostí a často se stává, že zapomenete na věci, jež jsou opravdu důležité. Zastavte se na chviličku a stravte odpoledne s vašimi blízkými. Utužte vztahy ve vaší rodině.

 

PSALI JSME:

PRVNÍ POMOC při nevěře! Jak neskončit v blázinci?

ALKOHOLIČKY: Manžel umřel, vnukovi amputovali prsty a já začala pít!

KURZ PRO NEVĚRNÉ: 7 pravidel bezpečného podvádění!

 

Rak
 

Užijte si dnešní den podle vašich představ. V práci toho máte poslední dobou nad hlavu a jak vaše tělo, tak i mysl si potřebují chviličku oddechnout. Zastavte se a snažte se nemyslet na všechny povinnosti a starosti týkající se práce. Odpočívejte.


Chcete vědět, co vás dnes čeká? Vytáhněte si svou kartu dne!
Okamžitý výklad karty ZDARMA pouze na Astrohledu!

 

Lev
 

Vyrazili jste si na dovolenou a náhodou jste narazili na svoje staré známé? Neváhejte zaklepat na dveře a zaskočit je svou neohlášenou návštěvou. Uvidíte, že vás přijmou s otevřenou náručí. Užijte si příjemné odpoledne a skvěle se spolu pobavíte.

 

Panna
 

Každý máme svoje chyby a nedostatky. Přijměte vaše nejbližší takové, jací jsou a buďte k nim alespoň trochu vstřícnější. Je smutné, že se k těm, které milujeme, chováme často nejhůře. Snažte se k nim být tolerantní a važte si toho, co vám bylo dáno.
 

Váhy
 

Prázdniny se chýlí ke konci a vy byste si konečně měli najít čas a naplánovat si dovolenou. Počasí je stále krásné, peněz i času máte dost a delší odpočinek by vám jen prospěl. Naplánujte si dovolenou a poznejte místa, o kterých jste vždy snili.

 

Štír
 

Trpíte chorobnou žárlivostí? Do určité míry je normální, že si protějšek hlídáte, nic se však nemá přehánět. Měli byste si připustit, že problémy s důvěrou koření jinde než u partnera samotného. Dokud nebudete věřit sobě, jen těžko to bude klapat.


CO VÁS ČEKÁ PŘÍŠTÍ MĚSÍC? JAKÝ BUDE PRO VÁS BUDE MĚSÍC ZÁŘÍ? Potkáte novou lásku? Vyhrajete peníze? Získáte nové zaměstnání? Přečtěte si více v měsíčním horoskopu!
 

Střelec
 

Nepříjemnostem se nelze vyhýbat donekonečna. Ať jste opravy domácnosti odkládali sebedéle, samy si vás našly. Využijte volného víkendového dne a pusťte se do rekonstrukce vašeho domova. Jde jen o maličkosti, tak se překonejte. Bude se vám lépe bydlet!

 

Kozoroh
 

Došlo ve vaší rodině k menší roztržce? Snažte se být nestranní a urovnejte spory mezi vašimi blízkými. Jistě sami dobře vědí, že jde o hloupost a malichernost, potřebují to však slyšet nahlas. Buďte těmi, kdo jim ukáže, že to vůbec nestojí za to.

 

Vodnář
 

Předveďte své hostitelské schopnosti! Přijměte nečekanou návštěvu s otevřenou náručí a ukažte se v tom nejlepším světle. Mezi přáteli jste vyhlášenými hostiteli a ani tentokrát to nebude jinak. Uvidíte, že vás návštěva přivede do lepšího rozpoložení.

 

Ryby
 

Lidská povaha je dobře známa svou nestálostí. Jen málokdo je spokojen s tím, co má. Toužíme po nedosažitelném. Urovnejte si priority a konečně si rozmyslete, co vlastně opravdu chcete. Uvidíte, že se vám uleví. Buďte se sebou konečně spokojeni.
 

 
2 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře