Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Co vás dnes čeká a nemine?

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Numerologie: pátek
Numerologie: pátek
aktualizováno 23.08.2013, 00:00 | 23.08.2013, 00:00 | doma.cz/em

Co vás dnes čeká a nemine?

Beran
 

Ať jste dělali, co jste dělali, finanční krize dolehla i na vás. Nevěste hlavu a raději se snažte najít řešení. Pokud si sami nevíte rady, neváhejte se poradit s někým, kdo má s problémem svoje zkušenosti. Projděte svůj rozpočet a naučte se šetřit.

 

Býk
 

Jste v současném partnerském vztahu spokojeni? Pokud máte pocit, že už nemůžete nalézt nic, co by vám vyhovovalo více než momentální stav, měli byste se zamyslet, zda váš vztah neposunout dále. Dospěli jste do určitého bodu, udělejte s tím něco.

 

PSALI JSME:

ŠPATNÁ ZPRÁVA: 10 vět, které vám chlap nikdy neřekne!

 

Blíženci
 

Nejste si jisti, co si o momentální situaci myslet? Raději se tím příliš netrapte a dejte tomu čas. Okolní události vám již brzy pomohou dojít k závěru. Nedělejte rychlé soudy a poslechněte si to ze všech stran. Často se ve svém úsudku můžeme mýlit.

 

Rak
 

Čeká vás dnes první milostná schůzka? Pokud z toho máte trému, snažte se odreagovat a dopředu se tím nestresovat. Raději se na vše pečlivě připravte a nic nenechejte náhodě. Pokud se budete cítit dobře, bude to na vás také vidět. Buďte neodolatelní!


Chcete vědět, co vás čeká? PODÍVEJTE SE NA SVŮJ TÝDENNÍ HOROSKOP! Nejobsáhlejší týdenní, měsíční a roční horoskopy zde!
 

Lev
 

Jste čerstvě zamilovaní? Pokud jste ve vztahu spokojení a máte pocit, že je tím, po čem jste dlouho toužili, nenechte si to zkazit závistivými poznámkami vašeho okolí. Jste těmi, kdo zná jak partnera, tak sebe nejlépe a víte, co je pro vás dobré.

 

Panna
 

Měli jste opravdu dlouhý týden? Radši si dnes zkraťte pracovní dobu a vyhněte se jak důležitým schůzkám, tak složitějším úkolům. Jste unaveni a neschopni se soustředit, lehko byste se mohli dopustit chyb. Raději vše odložte na pondělí a odpočiňte si.

 

PSALI JSME:

Miss Táňa Kuchařová míří do GYMPLU a miluje Brzobohatého!

Berenika Kohoutová: Mamánka nechci za nic na světě!

 

Váhy
 

Nemůžete přestat myslet na určitého člověka? Věřte tomu, že se se myšlenek na něj jen těžko zbavíte, pokud neseberete odvahu a nedáte najevo své city k němu. Je přirozené, že se bojíte odmítnutí. Litovali byste však mnohem více, že jste to nezkusili.
 

Štír
 

Padl na vás splín? Nedopusťte, aby nad vámi zvítězil a raději si vyrazte s přáteli do společnosti. Uvidíte, že vás přivedou na jiné myšlenky a že vám hned bude mnohem lépe. To, že se dnes dozvíte identitu tajného ctitele, vám ještě přidá na náladě.


OSOBNÍ HOROSKOP NA MÍRU! Pochopte a poznejte lépe svoji povahu! Odhalte Vaše skryté schopnosti. Poznejte Vaše silné a slabé stránky. Individuální zpracování profesionálním astrologem! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!
 

Střelec
 

Nenechte nic náhodě. Pokud vás dnes čeká důležitý pohovor či pracovní schůzka, pečlivě se na vše připravte a nedejte šanci svým soupeřům. Vystupujte sebevědomě a přirozeně. Pokud budete věřit svým schopnostem, je jednoduší o nich přesvědčit ostatní.

 

Kozoroh
 

Jste pracovití, trpěliví a talentovaní. Pokud i nadále budete pokračovat ve svém snažení, uvidíte, že se brzy dočkáte vytoužených úspěchů. Dnes vás potěší váš nadřízený. Věřte tomu, že tentokrát to nebude jen pochvala. Opět se dostanete o krok blíže.

 

Vodnář
 

Už vás nebaví život samotáře? Nemá cenu se tím trápit. Raději využijte toho, že jste bez závazků a užijte si téměř neomezené svobody. Využijte volného víkendu a vražte si dnes mezi lidi. Pokud seberete odvahu, uvidíte, že se setkáte jen s úspěchy.

 

Ryby
 

Dostali jste dnes pozvání na milostnou schůzku? Dobře si rozmyslete, zda jej chcete přijmout či ne. Pokud se necítíte ve své kůži, neváhejte setkání odložit na jindy. Vysvětlete však svému partnerovi, že důvodem odmítnutí není on. Vyhněte se omylu.
 

 
3 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře