Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Co vás dnes čeká a nemine?

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Numerologie: pátek
Numerologie: pátek
aktualizováno 30.08.2013, 00:00 | 30.08.2013, 00:00 | doma.cz/em

Co vás dnes čeká a nemine?

Beran
 

Máte nový objev? Přestože se vám nejspíš zdá nedostupný, riskněte to a pozvěte svůj idol na milostnou schůzku. Zdání někdy klame, uvidíte, že když seberete odvahu pro tento krok, rozhodně toho nebudete muset litovat. Jděte svému štěstí naproti.

 

Býk
 

Slaví dnes někdo z vašich přátel? Přestože popíjení na večírku je ta poslední věc, na kterou máte chuť, překonejte se a vyrazte do společnosti. Vaše přítomnost pro přítele znamená mnoho a vy byste to pro něj měli udělat. Udělal by pro vás to samé.

 

Blíženci
 

Každý má svoje povinnosti a jen málokdy jsou příjemné. Pokud jste měli dlouhý týden, buďte dnes asertivní a pokud vás váš nadřízený požádá o laskavost, s omluvou jej odmítněte. Máte veškeré právo na klidný večer a odpočinek. Naučte se někdy říct ne.

 

PSALI JSME:

VÁŠ PŘÍBĚH: Jak si vybrat ze tří chlapů jen jednoho?!

VÁŠ PŘÍBĚH: Měla jsem tolik milenců! Jeden byl horší než druhý!

VÁŠ PŘÍBĚH: Moje tchyně? Zlý sen! Proč mě nenávidí?

 

Rak
 

Jste pracovití, houževnatí a jet tak něco vás nerozhází. Pokud k tomu všemu přidáte trochu trpělivosti, uvidíte, že svých cílů dosáhnete dříve, než jste sami doufali. Už i váš nadřízený si začíná všímat vašich schopností. Brzy se dočkáte povýšení.


Chcete vědět, co vás dnes čeká? Vytáhněte si svou kartu dne!
Okamžitý výklad karty ZDARMA pouze na Astrohledu!

 

Lev
 

Máte dnes večer volno? Nezůstávejte sami doma a raději si vyrazte na jeden z mnoha pátečních večírků. Uvidíte, že budete ve společnosti více než vítáni. Nechte si pohladit ego vší pozorností, jež se vám dostane a užijte si večer strávený s přáteli.

 

Panna
 

Nemáte dnes právě svůj den? Raději se snažte vyhýbat šéfovi, jak nejlépe to jde. Nemá cenu se dnes pouštět do jakýchkoli diskuzí a vyvolávat konflikty. Jste unavení a jediné, co teď potřebujete, je vaše postel. Vyhněte se dnes komplikovaným úkolům.

 

Váhy
 

Dnes budete mít jedinečnou příležitost setkat se s vašimi dávnými přáteli. Přestože jste po náročném týdnu v práci opravdu unavení, překonejte se a vyrazte si s nimi na skleničku. Dozvíte se spousta zajímavých novinek a zasmějete se nad vzpomínkami.

 

Štír
 

Máte problémy s důvěrou? Hoďte minulost za hlavu a začněte znovu žít. Základem přátelství je důvěra. Pokud se nenaučíte otevřít se nejbližším, brzy se vám vzdálí. Se svěřováním přichází i zranitelnost, pokud si však dobře vyberete, nemusíte se bát.


CO VÁS ČEKÁ PŘÍŠTÍ MĚSÍC? JAKÝ BUDE PRO VÁS BUDE MĚSÍC ZÁŘÍ? Potkáte novou lásku? Vyhrajete peníze? Získáte nové zaměstnání? Přečtěte si více v měsíčním horoskopu!
 

Střelec
 

Nenechte se zaskočit vyznáním vašeho tajného ctitele. Pokud okaté vyznání nehynoucí lásky není zrovna váš styl, neváhejte nápadníka citlivě odmítnout. Jestli vás na něm však něco zaujalo, neváhejte tomu dát příležitost. Kdo ví? Třeba je to ten pravý.

 

Kozoroh
 

Buďte chytří. Pokud na to půjdete ze správné strany, máte šanci získat skvělou výchozí pozici. Nikdy není na škodu budovat si kariéru mimo jiné i přes dobré kontakty. Protekce by se vám mohla hodit. Dejte pozor na to, aby to nepůsobilo příliš okatě.

 

Vodnář
 

Jak se říká, stará láska nerezaví. Sami to dnes poznáte lépe, než kdokoliv jiný. Pokud vaše city k dávné lásce ani po letech neochladly, možná je na čase zauvažovat nad tím, zda jste neudělali chybu. Čeká vás těžké rozhodnutí. Raději vše promyslete.

 

Ryby
 

Nejste spokojeni s výsledky vaší práce a směrem jakým se vaše kariéra ubírá? Jak se říká, neštěstí ve hře, štěstí v lásce. I když vás neúspěchy v zaměstnání trápí, měli byste se zamyslet nad tím, zda nejsou důležitější věci. Važte si toho, co máte.
 

 
6 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře