Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Co vás dnes čeká a nemine?

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Numerologie: pátek
Numerologie: pátek
aktualizováno 06.09.2013, 00:00 | 06.09.2013, 00:00 | doma.cz/em

Co vás dnes čeká a nemine?

Beran
 

Jste racionální lidé a neděláte si velkou hlavu s malými problémy. Dobře víte že nemá cenu stresovat se s něčím, na čem v podstatě nezáleží. I tentokrát se přes nepříjemnosti přenesete s humorem. Jen tak dál. Ulehčujete život sobě i všem ostatním!

 

Býk
 

Konečně se prosadíte! Ve svém oboru pracujete už dlouhou a s notnou dávkou trpělivost a tvrdé práce se dočkáte kýžených úspěchů! Užijte si chvíle slávy, neusínejte však na vavřínech. Nic netrvá věčně, pokračujte proto ve snažení a pracovním tempu.

 

PSALI JSME:

VÁŠ PŘÍBĚH: Manželova bejvalka mě připraví o rozum!

 

Blíženci
 

Dostali jste se do konfliktu s vašimi příbuznými? Pokud se jedná o finance či dědictví, snažte se najít kompromis. Rodina je to nejdůležitější, co máte a měli byste si to uvědomit dřív, než bude pozdě. Nehádejte se kvůli majetku, bude vás to mrzet.

 

Rak
 

Hvězdy jsou na vaší straně! Vaše úspěchy však nelze svést pouze na štěstí. Díky vaší pracovitosti a trpělivosti jste se konečně dočkali toho, po čem jste toužili. Kombinace těchto vlastností je dnes už vzácná, držte se svých zásad, vše se vám podaří.


OSOBNÍ HOROSKOP NA MÍRU!
Pochopte a poznejte lépe svoji povahu! Odhalte Vaše skryté schopnosti. Poznejte Vaše silné a slabé stránky.
Individuální zpracování profesionálním astrologem! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev
 

Nic nepotěší tak, jako uznání lidí, kterých si vážíme. Díky vašemu přístupu a pracovitosti se vám dostane poklony od osoby starší a zkušenější. Berte to jako velký úspěch a motivaci pro další snažení. Uvidíte, že v budoucnu dosáhnete velkých věcí.

 

Panna
 

Víkend je před vámi a to vás nabíjí optimismem a energií. Využijte dobré nálady a nově nabytých sil a pusťte se do pracovních restů. Uvidíte, že pokud to všechno zvládnete dokončit, bude vám hned lépe. Neodkládejte nic na později, nevyplatí se to.

 

PSALI JSME:

VÁŠ PŘÍBĚH: Čekám dítě s milencem! Manžel nic neví, těší se!

Mladičká Markétka z "Počátků": Těžko tomu uvěřit! Vychovává dvě děti!

 

Váhy
 

Dnes vám váš protějšek přímo vyrazí dech. Nelekejte se náhlého projevu citů a nedělejte zbrklá rozhodnutí. Vždy jste se báli závazků, tentokrát se proto dostaňte přes vaše nejistoty a pokračujte v tom, co jste začali. Zažijete něco nezapomenutelného.
 

Štír
 

Dlouho jste se rozhodovali pro tento osudový krok? Dnes konečně nastal den na to, abyste sebrali odvahu a rozhoupali se k akci. Ať už se jedná o cokoliv, jistě to pro vás nebude jednoduché. Hvězdy jsou vám ale dnes nakloněny, využijte příležitosti.


Hodíte se k sobě podle znamení? Je to ten pravý? Vydrží váš vztah? Budete si rozumět, i když už „motýlci v břiše“ odletí? Odpovědi naleznete ZDE.
 

Střelec
 

Nejste v zaměstnání spokojeni? Dnes konečně budete mít příležitost dát najevo to, co se vám nelíbí. Pokud to uděláte diplomaticky a ukážete dostatečný respekt vašim nadřízeným, věci by se mohly obrátit k lepšímu. Musíte na to ale jít opravdu chytře.

 

Kozoroh
 

Rozhodli jste se srovnat vztahy s vašimi nejbližšími? Pokud jste byli dlouhou dobu rozhádaní, jistě to pro vás nebude lehké. Rodina je ale to nejdůležitější, co v životě máme, překonejte se proto a vyviňte iniciativu. Hvězdy jsou dnes na vaší straně.

 

Vodnář
 

Obětovali jste své kariéře vše, co se jen dalo? Pokud máte opravdu pocit, že to bylo vaším životním posláním, dočkáte se zadostiučinění. Můžete být hrdí na vaši kariéru a vše co jste dokázali. Stačí vám však pracovní úspěchy k úplné spokojenosti?

 

Ryby
 

Komunikace je základem každého dobře fungujícího vztahu. Konečně si uvědomte, že musíte s partnerem mluvit o vašich problémech a vyřešte tak neustálá nedorozumění a dohady ve vztahu. Je škoda, abyste vše zničili jen kvůli tomu, že se bojíte ozvat.
 

 
1 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře