Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pondělí 14. 3. 2016 podle hvězd.

Horoskop na pondělí aneb co říkají hvězdy

Numerologie: pondělí
Numerologie: pondělí
aktualizováno 14.03.2016, 00:33 | 14.03.2016, 00:33 | doma.cz

Pondělí 14. 3. 2016 podle hvězd.

Beran
Máte velkou motivaci a chuť vydělávat peníze, což vám brání připouštět si jakákoliv omezení. Vaším motivem je koneckonců být jedničkou a umět se o svou existenci postarat. Ale i když vám dává Mars ten správný vítr, přece jen budete někdy ještě váhat.


Býk
Ve vašich financích jsou signalizovány významné kroky dopředu, které souvisejí s vašim dlouhodobým přáním najít uspokojivý způsob výdělku. Správný tip se rýsuje prostřednictvím známých, kteří vás nyní nebo v nedávné minulosti hodně ovlivnili.


Blíženci

Zpozorněte hlavně u osob ze znamení Ryb a Panny! Nenechte se ošálit těmi, kteří vám slibují kouzelný elixír, jenž přemění obyčejný kov ve zlato. Na tyto týpky jsou nejvíce chytlavé hodiny kolem poledne. To si raději zajděte na oběd někam do ústraní.

Rak
Nabízí vám někdo dáreček či výhru telefonickou cestou? Pamatujte, nic není zadarmo, a proto hvězdy nabádají, abyste tato lákadla ignorovali. Váš bankovní účet má tendenci ztučnět spíše díky vaší práci hlavou nebo například také výhodným prodejem domu.


APLIKACE ZDARMA: MÁ MĚ RÁD - NEMÁ MĚ RÁD
Trhejte lupeny z kopretiny a zjistěte to hned!

Lev

Sluneční znak z vás činí ctižádostivé šelmičky a v tomto dni je obzvláště znatelná vaše finanční iniciativa. Merkur a odvážný Mars jsou vašimi přáteli, díky nimž řešíte bleskově problémy a penízky se sypou rychleji. Což odpovídá skvěle vašim záměrům.

Panna
Brzy budete mít možnost ochutnat silnou prosperitu a tyto změny umožní, aby se staly některé vaše sny realitou. V období kolem poledne ale očekávejte finanční nepříjemnosti u svých blízkých. Pokud to budete společně řešit, nejednejte unáhleně.

Váhy
Ve hvězdném objektivu se vám pro toto období zrcadlí uspokojivý finanční bonus. Milé Váhy, nepěstujte však mylnou domněnku, že je za tímto nějaký Čáryfuk, který přimávne peníze kouzelnou hůlkou. Všechno je to jenom o vás a vašem velkém úsilí.


Štír
Venuše vám plánuje zábavné skupinové akce, kde vám na vaše finanční záměry může někdo až medově přizvukovat. Přemýšlíte o vhodném společníkovi a máte pocit, že jste ho našli? Pozor však na svůdné merkurovské našeptávání, nemusí být podloženo realitou.


MAGICKÝ TAROT LÁSKY

Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě! 

Střelec
Jste méně soustředěnější, což by mohlo ve financích zavánět ztrátami. Dejte si proto pozor na svou peněženku a doklady, abyste nedali šanci nějakému podvodníkovi, který krouží kolem vás. Rovněž nediskutujte s podivnými prodejci, kteří zvoní u dveří.


Kozoroh
Soustředíte svou mysl spíše na papírování a získávání vědomostí a informací. Častěji telefonujete, vyřizujete e-maily a různé výzvy, jejichž důležitost pro vaši pokladnu se ukáže v pozdějším čase. Nejslabším časem pro peněžní záležitosti je dopoledne.

Vodnář
V peněžních záležitostech se opakovaně vyskytují příležitosti k vytváření výhodných nabídek a úspor. Okolnosti si však mohou vyžádat změnu vaší finanční strategie kvůli některým osobám. Zjišťujete, že jsou kolem vás ti, kteří se nemohou s vámi měřit.

Ryby
Mars se s Venuší hašteří a upřednostňuje spíše sportovní potřeby či investice do cizokrajných cest. Že byste nejraději dali na radu obou dvou? Je to pravděpodobné. Především v dopoledních hodinách vás může zachvátit nákupní horečka. Opatrně s penězi.

 
2 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře