Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Co vás dnes čeká a nemine?

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Znamení zvěrokruhu
zdroj: Thinkstockphotos Znamení zvěrokruhu
aktualizováno 26.08.2013, 08:01 | 26.08.2013, 00:00 | / doma.cz/em

Co vás dnes čeká a nemine?

Beran
 

Máte v tom poslední dobou pořádný zmatek? Snažte se zahnat paniku a udržet si chladnou hlavu. Dopřejte si dostatek času a vyhněte se tak unáhleným a nesprávným rozhodnutím. Láska je komplikovaná. Poslouchejte svá srdce a řiďte se vaším instinktem.

 

Býk
 

Každý má své sny a představy. I vy si jistě na nějakou vzpomenete, hned jak se konverzace stočí na toto téma. Pokud jste celý život po něčem toužili, nadešel konečně čas na to, abyste zrealizovali své plány. Svět je vám otevřen, nic není dnes nemožné.

 

PSALI JSME:

Šárka Ullrichová z Ulice: PEKLO je za mnou, teď jsem šťastná!
 

Blíženci
 

Laťku máte nasazenou pěkně vysoko a jen tak se nevzdáváte svých cílů. Dobře víte, co chcete a většinou to také dostanete, ať se děje co, se děje. Ani dnes se nespokojíte s málem. Jistě to je plus pro vaši kariéru, neaplikujte to ale na osobní život.

 

Rak
 

Nikdo není dokonalý. Uvědomte si, že jsme pouze lidé a chybujeme, jistě ani vy nejste perfektní. Vzpomeňte si na to, až se vám příště zase něco nebude líbit a šetřete trochu více kritikou. Buďte tolerantnější zejména vůči vaší milované polovičce.


Chcete vědět, co vás dnes čeká? Vytáhněte si svou kartu dne! Okamžitý výklad karty ZDARMA pouze na Astrohledu!
 

Lev
 

Rozešli jste se s partnerem a stále na něj nemůžete zapomenout? Nikdy není jednoduché dostat se přes rozchod s člověkem, jež už neopětuje vaši lásku. Život jde však dál a vy se s tím musíte smířit. Pokud dostanete pozvání na schůzku, neodmítejte jej.

 

PSALI JSME:

VÁŠ PŘÍBĚH: Moje tchyně? Zlý sen! Proč mě nenávidí?

ŠPATNÁ ZPRÁVA: 10 vět, které vám chlap nikdy neřekne!

 

Panna
 

Jste nespokojeni sami se sebou? Je na čase, aby jste přestali nadávat na nespravedlnost světa a konečně se svým životem něco udělali. Zapřemýšlejte nad tím, co vás omezuje a začněte to řešit. Je pouze na vás, kam nasměrujete svůj osud. Najděte cestu.

 

Váhy
 

Ve vašem partnerském vztahu se objeví první velké rány. Nebude to nic příjemného, přesto se nenecháte zlomit a budete vytrvale hledat řešení. K tomu je však potřeba dvou. Uvědomte si tedy, že sami o sobě nic nezachráníte. Potřebujete pomoc partnera.

 

Štír
 

Podaří se vám vyrovnat starý dluh. Díky tomu vám konečně spadne kámen ze srdce. Vaše hrdost totiž nepříjemně trpěla tím, že jste dlužníky. Dnes se naštěstí situace vyřeší, přesto byste si měli propříště dávat větší pozor na své finanční možnosti.


CO VÁS ČEKÁ PŘÍŠTÍ MĚSÍC? JAKÝ BUDE PRO VÁS BUDE MĚSÍC ZÁŘÍ? Potkáte novou lásku? Vyhrajete peníze? Získáte nové zaměstnání? Přečtěte si více v měsíčním horoskopu!
 

Střelec
 

Neúspěchy v lásce si prostě nepřipouštíte a i tentokrát svalíte vinu na všechno okolo, jen ne na sebe. Tato vaše ignorance sice zdánlivě znamená, že nemáte žádné problémy s láskou, není to ale tak docela pravda. Uvnitř vás to totiž nepříjemně hlodá.

 

Kozoroh
 

Dnes budete donuceni slevit ze svého ryze přízemního pragmatismu a připustit, že zázraky se prostě někdy dějí. Okolnosti vám totiž nedovolí setrvávat ve svém skeptickém postoji. Važte si toho, čeho jste svědkem, ne každému se to v životě poštěstí!
 

Vodnář
 

Určitá osoba se s vámi bude chtít seznámit. Nebudete sice proti, ale k neznámému se budete stavět velice obezřetně a také chladně. Alespoň zpočátku, než si dotyčného takzvaně oťukáte. Tato vaše nedůvěřivost vás uchrání před jedním velkým zklamáním.
 

Ryby
 

Váš kolega se nečekaně změní ve vašeho spojence. Toto spiklenecké ujednání pro vás bude sice naprosto nečekané, ale o to příjemnější! Zjistíte totiž, že na některé vaše spolupracovníky je opravdu spolehnutí. Važte si toho a oplácejte stejnou mincí.
 

 
2 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře