Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Nahlédněte pod pokličku budoucnosti roku 2013 a zjistěte, jak se bude dařit vašim rodičům, dětem, partnerovi a příbuzným.

Horoskop na rok 2013 – Domov a rodina

Znamení zvěrokruhu - 2
zdroj: Thinkstockphotos Znamení zvěrokruhu - 2
aktualizováno 30.12.2012, 00:00 | 30.12.2012, 00:00 | doma.cz/em

Nahlédněte pod pokličku budoucnosti roku 2013 a zjistěte, jak se bude dařit vašim rodičům, dětem, partnerovi a příbuzným.

Budete umět vykouzlit útulný domov, kde budou všichni šťastní a spokojení? Podaří se vám překonat případné neshody v rodinném kruhu? Co přinese nový rok vašim potomkům? Čtěte dále a dozvíte se odpovědi na všechny vaše otázky.


NÁŠ TIP: PARTNERSKÉ HOROSKOPY NA MÍRU

Individuální zpracování profesionálním astrologem podle přesného data narození Vás a Vašeho partnera. Poznejte, jak se k sobě hodíte se svým partnerem! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!


Beran (21.3. – 20.4.)

 


Zaměření na domov a rodinu je u vás v tomto roce velmi znatelné. Jupiter vysílá svůj vliv ze znamení Raka, což je znamení domova, zabezpečení a soukromého života. Jedná se o oblast života, kde se Jupiter snaží přinést štěstí a radost, směruje váš zájem k bytovým záležitostem, jako je rozšíření velikosti domova nebo například hledání lepšího bydlení. I když třeba zrovna nepatříte mezi knihomoly, budete sami ze sebe překvapeni, protože si nyní hezkou řádku knih obstaráte.

 

Také se vám na stole může nakupit stoh vzdělávacích materiálů. Beran je koneckonců analogicky spojován s hlavou, takže jakékoliv studium a aktivita hlavy je přímo v popisu práce vašeho znamení. Do popředí vystoupí i hezké vztahy s rodiči, v tomto čase jim můžete pomoci s odchodem do důchodu. Váš vládce Mars dohlíží na to, aby vám nic nescházelo a Uran je přichystán přinést vám příjemné překvapení. Toužíte-li po přírůstku do rodiny, je první polovina roku 2013 pro vás ten správný čas.

 

Od února do května přináší Venuše hodně harmonie a láká k založení rodiny, pro vás, zrozenci 1.dekády (21.3.-31.3.), je velmi příznivá i první polovina listopadu. Tento rok se okolo vás bude hodně dít, což samozřejmě přinese i trochu zmatku, ale vy, Berani, máte tvrdé rohy - zhluboka se nadechněte a vrhněte se do epicentra radostných rodinných událostí!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:
Horoskop na rok 2013: Co vás čeká a nemine!
 

Býk (21.4. – 21.5.)

 


Celý rok budete čerpat a těšit se z toho, co jste pro rodinné pohodlí odstartovali vloni. Neptun vás naplní inspirací, jak vkusně dokrášlit hnízdečko společné pohody a obdaruje vás citem pro volbu té správné třešničky na dortu, jež dodá vzhledný estetický ráz domácího prostředí. Jste rození budovatelé a váš dům – váš hrad, je rčení šité na míru. V první polovině roku, především v březnu, se snažte být v expanzi úprav doma opatrnější, abyste příliš nevyčerpali finanční rezervy a úsilí vylepšovat se nezhouplo spíše do rodinných starostí.

 

Vy, kteří jste narození ve 2. dekádě (2.5.-11.5.), nepodnikejte touto dobou žádné peněžní transakce ve vztahu k nemovitostem – domům, pozemkům.Celkově hvězdy přejí dobré rodinné pohodě, mnohým společenským setkáním a oslavám, přičemž nejfrekventovanějšími měsíci budou srpen a září. Venuše s Jupiterem vám udělají radost a umožní setkání se vzdáleným příbuzným, o němž jste doposud nevěděli. Koncem roku můžete být také bohatší o nové sousedy a i když nepatříte k těm, kteří jsou hned důvěřiví v navazování nových kontaktů, budou z vás zakrátko dobří přátelé.

Blíženci (22.5. – 21.6.)

 


Start roku je vhodnou dobou pro sdílení jedinečných chvil s rodinou, máte tendenci trávit volný čas s dětmi, sdílet jejich aktivity a se zájmem se zapojovat do rodinných diskusí. Budete překvapeni, že se najednou přistihnete při tématu změny bydliště, nedivte se, milí Blíženci, Uran prostě nepřestává vystrkovat růžky a láká ke změnám. Je stejně těkavý a neposedný jako vy a cítí, že u vás může narazit na úrodnou půdu. Se spolupůsobením Neptuna však může vytvořit i obtížnou situaci v příbuzenských vztazích.

 

Na přelomu února a března je nebezpečí, že se budete cítit pod tlakem svých sourozenců nebo můžete mít s někým z nich problémy skrze vyhýbavé či falešné jednání. U vás, zrozenci 2.dekády (1.6.-11.6.), může tato situace nastat ještě i v prosinci. Nestabilita v těchto vztazích s sebou nese i možnost náhlého odloučení, kdy můžete zůstat s některým ze sourozenců nějakou dobu bez kontaktu.

 

Jste sice bdělí a je vás těžké ošálit, ale ať jste chytří sebevíce, k Neptunovské energii býváte slepí. V létě se naopak těšte na radosti prožívané v úzkém kruhu svých nejbližších, i když vlivem pracovního rozvrhu nedojde k rodinné zahraniční dovolené, kterou jste původně plánovali, atmosféru štěstí vám to nepokazí!

 

Rak (22.6. – 22.7.)

 


Vaší pravou láskou jsou domácí krb a ti, které doopravdy milujete, chráníte a uděláte cokoliv proto, aby ničím netrpěli nebo aby jim nic nescházelo ke štěstí. Ke svým dětem jste milí, vřelí, umíte být utěšiví a Saturn svou krásnou konstelací ukazuje, že v roce 2013 se na své ratolesti budete soustředit ještě více než kdy předtím. Budete mít tendence vést je k něčemu užitečnému, důležitému pro život, chcete, aby se naučily přijímat určitá pravidla a více se zaměřily na své povinnosti. V tomto období jste pro ně velkým učitelem a vzory, které jim vtisknete do paměti, budou prospěšné pro vaši trvalou harmonickou vazbu.

 

Vaše láska k blízkým je ochranitelská a plná oddanosti a za tuto krásnou investici nelze nedostat odměnu! Tento rok signalizuje, že máte silnou potřebu trochu zpomalit, usměrnit impulzivní rytmus Marsu, aby více ladil s vaší vlastní, spíše opatrnější, hudbou duše a vy se mohli společně se svými nejbližšími věnovat koníčkům. Chcete s nimi sdílet volný čas nebo třeba pouvažovat o pořízení domácího mazlíčka. Tento rok může být pro vás velmi prospěšné i poslouchání názorů svých starších příbuzných, mohou vám dát užitečné vnuknutí. Co se týče rozšíření rodiny, máte před sebou skvělou dobu!

 

PŘESTÁVÁ VAŠE MANŽELSTVÍ FUNGOVAT? Chcete rozpad vztahu zažehnat? Ráda vám poradím jak, svěřte se mi! Kartářka Judita na tel.: 906 701 701
 

Lev (23.7. – 22.8.)

 


Nejdůležitější sféra tohoto roku úzce souvisí s vaším domovem a nejmilovanějšími. Planeta Saturn vás hluboce ovlivňuje a způsobuje, že si mnohem silněji uvědomujete důležitost rodiny. Můžete mít určitou slabost ohledně předělávání projektu domova, investic do opravy domu nebo budete prožívat, zejména vy, zrozenci 1.dekády (23.7.–2.8.), melancholii z nějakého omezení, které se týká vašeho soukromí. Cítíte, co pro vás znamenají rodiče a planetární vlivy obracejí i zvýšenou pozornost k dětem.

 

Toužíte mít na ně více času, odklonit se od pracovních povinností, prostě věnovat se těm, které máte rádi. Rozhodně to ale neznamená, že byste je dosud zanedbávali v náklonnosti. Zahrnujete své děti takovou vlídností a ochrannou láskou, jakou může poskytnout jen ten, jemuž vládne Slunce. Nejvíce štěstí a rodinné pohody si užijete v květnu a letních měsících, proto si na tuto dobu naplánujte větší volno. Prozkoumávejte okolí, podnikejte túry, věnujte se sportovním aktivitám, Uran s Venuší si přejí, abyste dělali vše, co vás napadne a co přináší vám a vašim blízkým potěšení.

 

Panna (23.8. – 22.9.)

 


Vaše zodpovědnost a pečlivost vás tento rok hodně orientuje na zajištění rodiny, jste schopni jednat důsledně a vyloučit všechna rizika. Vaše výchova dětí a vztahy s nimi se nyní dostávají do významné fáze a může je to ovlivnit na celý život. Pluto signalizuje, že si v tuto dobu můžete projít krásnými, osudovými zážitky. Pokud možno se vyhněte tomu, abyste na ně působili přílišným tlakem. Vše zvládne už sama o sobě jen vaše přirozená autorita, není třeba nic přehánět.

 

U některých z vás může být v tomto roce těžké nalézt rovnováhu mezi partnerem a vašimi rodiči. Snažíte se dát věci do pořádku, odlehčit nedorozumění a hledáte způsob, jak tyto důležité vztahy vašeho života vyvážit. Největší šance k urovnání vztahů naznačuje přelom července a srpna, kdy prochází vlídná Venuše vašim znamením a disponuje velmi příznivými vazbami k ostatním planetám. Právě teď nastává čas, ve kterém mohou veškeré harmonické události ovlivnit budoucnost vaší rodiny.

Váhy (23.9. – 23.10.)

 


Rok 2013 vám přináší mnohá cenná ponaučení o vztazích ke svým milovaným, a i když jste zastánci harmonie, mohou se přece jen objevit problémy. Potíž může nastat vlivem vašeho odkládaného rozhodnutí, jehož důsledky mohou vaše rodinné zázemí poškozovat. Pluto doporučuje nechat zásadní věci řešit i ostatním členům rodiny, především otázky nemovitostí, bytové záležitosti nebo hypotéky. Nenechávejte tyto záležitosti až na léto, je výhodné řešit věci mnohem dříve, musíte se naučit být více rozhodní. Ve společném domácím kruhu se věnujte co nejvíce duševním aktivitám, směrujte děti k uměleckým zálibám, jako je malování a hra na hudební nástroj.

 

PSALI JSME:

VÁŠ PŘÍBĚH: Chodím s ředitelem, ale je ženatý!

VÁŠ PŘÍBĚH: Já počtvrté těhotná, manžel má milenku. To jsou Vánoce! 

 

Květen vám otevře zajímavé nabídky ohledně tohoto vyžití. Vaše ratolest se nyní může díky své snaze a úsilí dostat do popředí zájmu lidí působících v těchto oblastech..Venuše, ochránkyně všeho hezkého a harmonického, se postará o atmosféru příjemné sounáležitosti, nenechte si to ničím nabourat, a to i za cenu toho, že byste se museli něčeho vzdát. Dobře víte, že vztahy s nejbližšími jsou pro vás to nejcennější a bez opětované náklonnosti se cítíte ztraceni. Velkorysý Jupiter nabádá, abyste city rozdávali, a budete je zpět přijímat, misky Vah fungují spolehlivě!

 

Štír (24.10. – 22.11.)

 


Období tohoto roku je vám mimořádně hezky nakloněno, co se rodinných záležitostí a domova týče. Je sice pravdou, že vyžadujete soukromí a potřebujete tu a tam přefiltrovat své emoce někde o samotě, nicméně rok 2013 vítězí vaší touhou pomoci svým nejbližším hledat radost. Zrozenci 3.dekády (13.11.-22.11.), u vás je vztah k záležitostem rodinného života nejsilnější, svou lásku k domovu dáte patřičně najevo jak partnerovi a dětem, tak i rodičům. Pokud zpozorujete nějaké trápení u svých milých, obrovský soucit darovaný Neptunem vás požene pomáhat jim za každou cenu.

 

Dokážete mít to nejemočnější srdíčko ze všech. Milujete své děti, ovšem je zde i malý problém, protože vaše láska může být silná natolik, že jste slepí k jejich nedostatkům. Později může vaše absence ostrého vidění ukázat svůj dopad, také se může stát, že děti začnou vlivem některých svých nedostatků kličkovat. V tomto bodě vystupuje Saturn a nabádá k větší realitě. Je vám teď sice hvězdami přáno vytvořit si s dětmi nesmírné duchovní pouto, ale právě proto, že je dokážete milovat z celého srdce, nedovolte, aby usnuly na vavřínech ideálů.


PŘIČARUJTE SI BLAHOBYT A RODINNOU POHODU POMOCÍ FENG SHUI MINCÍ ŠTĚSTÍ! O Feng Shui mincích se tvrdí, že magicky přitahují bohatství, blahobyt a úspěch do míst, kde jsou uchovávány. Jejich využití je ale mnohem širší!
NYNÍ V AKCI JEN ZA 180,- Kč ZDE!

 

Střelec (23.11. – 21.12.)

 


Milí Střelci, domácí záležitosti nejsou v tomto roce zrovna vaší parketou. Uvědomujete si, že vám spousta věcí nevyhovuje, Neptun přináší zklamání z toho, že se v domácnosti investovalo na nesprávných místech a nyní je potřeba dohánět. Ať se jedná o vlhkost domu, zastaralé potrubí, nebo jiný druh problému, je akutní čas pro nápravu. Přistihujete se, že toužíte sice po harmonii a klidu v chodu domácnosti, přesto ale často upřednostňujete pohodlný chaos. Uran vás nakonec přiměje ke změnám, k jejichž odstartování dají největší podnět vaše děti.

 

Září je pro vaše rodinné zázemí nejpříznivějším měsícem, věnujte se zábavám se svými ratolestmi, spojte své záliby, jako je les, turistika, táboření a sport, nabije vás to příjemnou energií. Jste od přírody optimisté a chcete tento potenciál vlévat i do svých dětí, naučit je, co je nadhled a naděje, které je potřeba umět odlišit od zkreslených představ. Věřte, že budete mít k sobě vždycky blízko, vaše vládnoucí planeta Jupiter se ráda hraje a raduje se, je napůl klaun a ten si s dětskou duší náramně rozumí.

 

PŘEČTĚTE SI TAKÉ:

S úsměvem do nového roku 2013

 

Kozoroh (22.12. – 20.1)

 


Rodina a vaši nejbližší jsou pro vás posvátným územím, kterého se nesmí nikdo ani křivým slovem dotknout, jediný, kdo má právo něco namítat, jste vy sami. I v tomto roce se cítíte být zavázáni láskou svým milovaným a to bez ohledu na jejich chyby a hříchy. Vaše oddanost je skutečně výjimečná! O to větší znepokojení vám však může způsobit jakákoliv změna nebo chaos v rodinných záležitostech. Vliv planety Uran napovídá, že přece jen může přijít potřeba nějaké obměny ve vašem dosavadním domácím stylu.

 

Váš dům nebo byt se může začít jevit jako nevyhovující a vy budete nuceni přemýšlet o tom, že bydliště změníte. Tato představa vás děsí, ale nakonec vám, i když po delší době, přinese toto rozhodnutí uspokojení. V domácnosti mohou také začít stávkovat elektrická či elektronická zařízení a v neposlední řadě nejsou vyloučeny ani menší problémy s dětmi. Možná vám, hlavně zrozencům 1.dekády (22.12.-31.12.), připadá, že se v tomto období nějak začínají bouřit a prosazovat si své já, Saturn však díky vašemu přátelskému postoji zajistí znovu stabilitu.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

 


Svůj domov chcete v tomto období považovat za bezpečné přístaviště, kde si odpočinete po všech každodenních proměnlivých vibracích, které život přináší. Snažíte se také anulovat nepříznivé vlivy výchovy, které objevujete u svých dětí. Merkur a Saturn vás přivádí k uvědomění, že vaše zlatíčka mají díky vaší svobodomyslnosti a přátelskosti možná až moc volnou ruku. Vaše snaha o změnu, která by byla prospěšná celé vaší rodině, však s sebou nese určitou zátěž.

 

Oblast profese a potažmo postavení ve společnosti na vás klade velké časové nároky, a přestože má Uran chuť k radostným proměnám, nevíte, jak všechno skloubit. Saturn vám může zatížit dušičku a máte obavu ze ztráty jistot a rodinného zázemí. Nakonec ale vaši mozaiku doplní ty správné kamínky. Jsou to zkoušky, které váš domácí krb rozjasní novým plamenem. Více vás stmelí a najdete čas i na společné radovánky. Pokud narazíte na problém ohledně změny bydliště, kterou si vyžádá změna vašeho zaměstnání, nemějte strach, vaši nejbližší budou vstřícní kompromisu.

 

Ryby (21.2. – 20.3.)

 


Máte jemnou, obětavou dušičku, která nemá ráda hádky a umí se vcítit do svých nejbližších. Poklidný Neptun pro tento rok ukazuje jednoznačné plus pro rodinnou harmonii. I když se na začátku roku mohou ukázat drobné problémy v chodu domácnosti, hodlá Jupiter v průběhu dalšího období nacházet jen samé způsoby, jak své blízké hýčkat. Především pro vás, zrozenci 1.dekády (21.2.-1.3.), jsou záležitosti rodinného zázemí nesmírně důležité, pokud by něco nefungovalo nebo jste měli pocit, že rodinu ztrácíte, podléháte pod vlivem těchto emocí velmi škodlivým vlivům.

 

Nový rok přináší uvědomění, že se chcete o své blízké postarat, a že to všechno zvládáte. Můžete se zabývat i koupí nebo prodejem pozemku. Uran s Jupiterem vás mohou překvapit v oblasti dětí a přinést radost z náhlého otěhotnění. Pokud děti máte, budete s nimi trávit spoustu volného času a zjistíte, že se výrazně posílí váš vzájemný vztah. Máte ke svým dětem ohromný cit a snažíte se jim splnit, co jim na očích vidíte, buďte i nadále vstřícní ke spřádání jejich snů.

 


ZEVŠEDNĚL I VÁŠ VZTAH? Chcete probudit vyhaslou vášeň? Spolu to dokážeme! Diskrétnost je pro mě samozřejmostí! Astroložka Juliana na tel.: 906 701 701
 

 
24 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře