Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Co vás dnes čeká a nemine?

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvězdy

Numerologie: sobota
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie: sobota
aktualizováno 24.08.2013, 00:00 | 24.08.2013, 00:00 | doma.cz/em

Co vás dnes čeká a nemine?

Beran
 

Dnes budou děti zkoušet vaši trpělivost a odolnost. Obrňte se proto velkorysostí a na hlavu si pro jistotu nasaďte svatozář. Důležité je, že to vaši potomci nemyslí zle. Jsou prostě jen rozjívení a plní neusměrněné energie. Zkuste je zabavit sportem!

 

Býk
 

Jednání vašich blízkých pro vás bude jednou velkou hádankou. Zkuste proto projevit více empatie a naslouchejte tomu, co vaši nejbližší říkají mezi řádky. Tam je totiž odpověď na všechny vaše otázky. Jen se nesmíte soustředit pouze a jenom na sebe.

 

PSALI JSME:

ŠPATNÁ ZPRÁVA: 10 vět, které vám chlap nikdy neřekne!

 

Blíženci
 

Aleluja! Konečně se po zdlouhavém zařizování nastěhujete do nového příbytku. A jistě máte co slavit, neboť si vaše zbrusu nové obydlí okamžitě zamilujete. Zapomeňte proto na pocity nostalgie a připravte pořádnou kolaudační párty pro známé a kamarády!

 

Rak
 

V rodině dnes najdete mnoho podpory a povzbuzení, které v současné situaci tolik potřebujete. Nebojte se svým blízkým svěřit se svými potížemi. Díky svému odstupu vám pomohou nalézt překvapivé řešení. Přesto je konečné rozhodnutí jen a pouze na vás.


Chcete vědět, co vás čeká? PODÍVEJTE SE NA SVŮJ TÝDENNÍ HOROSKOP!
Nejobsáhlejší týdenní, měsíční a roční horoskopy zde!

 

Lev
 

Potkáte starého známého a rozhodně byste si na to měli vyhradit dost času. Budete si totiž mít hodně co vyprávět. Některé novinky pro vás budou nanejvýš překvapivé, přesto ještě počkejte, než je pošlete dál! Mohli byste tak nechtěně někomu ublížit.

 

Panna
 

Připravte se na velkou párty! Oslavu, která vás čeká, si nanejvýš užijete. Budete ozdobou společnosti a díky tomu se také budete cítit náležitě dobře. Sebevědomí vám sluší, neskrývejte ho! Jen pozor na alkohol, máte sklony to s ním trochu přehánět.

 

PSALI JSME:

VÁŠ PŘÍBĚH: Měla jsem tolik milenců! Jeden byl horší než druhý!

 

Váhy
 

Nový partner vám podstatně zvedne náladu a celý víkend tak strávíte v jeho společnosti. Užijete si tak pohodu a legraci, o jaké se vám dlouho nesnilo. Veškeré hádky a rozepře se vám vyhnou obloukem. Načerpáte tak síly do dalšího pracovního týdne.

 

Štír
 

O jistého člověka se skvěle postaráte. Prokážete tak svoji empatii a obětavost. V zápalu dobročinnosti však nezapomeňte na sebe! Máte své potřeby, neslevujte z nich. Jinak by vás takzvaná pomoc velmi rychle otrávila. Blízcí to jistě rádi pochopí.


OSOBNÍ HOROSKOP NA MÍRU! Pochopte a poznejte lépe svoji povahu! Odhalte Vaše skryté schopnosti. Poznejte Vaše silné a slabé stránky. Individuální zpracování profesionálním astrologem! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!
 

Střelec
 

Dejte si pozor na takzvané dobré známé. Jistý člověk totiž bude chtít intrikovat proti vám. Pokud však budete mít oči dokořán, nekalé záměry odhalíte velmi rychle. V tom případě nebudete váhat a dáte dotyčnému jasně najevo vše, co si o něm myslíte.

 

Kozoroh
 

Protějšek vás bude obskakovat a snesl by vám doslova modré z nebe. Náležitě si jeho pozornost užijete, ale dejte pozor, ať jeho dobročinnosti nezneužíváte. Velice rychle byste ho tak otrávili a příště byste na milé a úslužnější chování čekali marně.

 

Vodnář
 

Konečně je tady víkend a s ním možnost ničím nerušeného odpočinku. Užijte si ho dosyta, neboť po náročném týdnu si trochu relaxace zasloužíte. Proto se vyhněte veškerým hádkám a rozepřím, a to jak s partnerem a rodinou, tak se svými kamarády.

 

Ryby
 

Můžete se těšit na pořádné povyražení! Však si ho také po náročném pracovním týdnu zasloužíte. Proto neváhejte a vyrazte s partnerem či s přáteli do společnosti. Jen pozor na bezhlavé flirtování, mohlo by končit velice nečekaným milostným románkem!
 

 
2 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře