Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Co vás dnes čeká a nemine?

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvězdy

Numerologie: sobota
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie: sobota
aktualizováno 31.08.2013, 00:00 | 31.08.2013, 00:00 | doma.cz/em

Co vás dnes čeká a nemine?

Beran
 

O dobrou náladu se podělíte se svými blízkými. Koneckonců máte dobrý důvod k radosti, vždyť je tu víkend a vy za sebou máte celkem úspěšný pracovní týden. Proto dnes můžete vypustit a užít si sobotní odpoledne se svými milovanými. Prostě se bavte.

 

Býk
 

O jistém známém ztratíte dobré mínění. Ostatně ke svému rozhodnutí máte dobrý důvod. Přesto nesuďte onoho člověka příliš přísně, existují totiž okolnosti, které neznáte. Mohli byste se proto chovat nespravedlivě. Jednejte tedy zatím s opatrností.

 

Blíženci
 

Podaří se vám objevit nový druh zábavy. Koníček vám vydrží celý víkend, zapojíte do něj totiž i okolí. Je skvělé, že jste se pro něco nadchli, je však dost dobře možné, že počáteční zájem rychle opadne. Proto vyčkejte s investicemi do nové záliby.

 

PSALI JSME:

Miss Táňa Kuchařová míří do GYMPLU a miluje Brzobohatého!

ŠPATNÁ ZPRÁVA: 10 vět, které vám chlap nikdy neřekne!

 

Rak
 

Určitá událost vám nostalgicky připomene staré časy. Vzpomínáním pak strávíte velkou část soboty. Vaši blízcí si rychle všimnou, že jste duchem mimo, proto jim své chování vysvětlete. Možná se i oni velmi rádi dozví něco z vaší bohaté minulosti!


Chcete vědět, co vás dnes čeká? Vytáhněte si svou kartu dne!
Okamžitý výklad karty ZDARMA pouze na Astrohledu!

 

Lev
 

Dostanete pozvánku na vysoce exkluzivní místo. Nadšení vystřídají rozpaky z toho, zda pozvánku přijmout, popřípadě jak se zachovat. Byla by ovšem velká škoda takovou šanci zahodit. Proto neváhejte a přijměte. Celá akce pro vás bude krásný zážitek.

 

Panna
 

Probudí se ve vás sportovní duch. Okamžitě toho využijete a uděláte něco pro své tělo. Pohyb vám nejenom zvedne náladu, ale na konci dne budete mít též skvělý pocit, že jste udělali něco pro sebe. Nebojte se zapojit do akce i své přátele či rodinu.

 

Váhy
 

Z domluvené návštěvy nakonec sejde. Mrzet vás to však nebude dlouho, brzy si vymyslíte na sobotu náhradní program. Den si tak užijete sice mimo původní plán, ale spontánní akce bude povedená a skvěle si ji užijete. Umíte totiž dobře improvizovat!

 

Štír
 

Dnes se budete jen a pouze rozmazlovat. Investice do vašeho šatníku vám sice udělá menší díru v rozpočtu, přesto si budete moci poklepat na rameno. Obnovit šatník se vám totiž podaří naprosto skvěle. Teď ale budete muset zase nějaký ten čas šetřit.


CO VÁS ČEKÁ PŘÍŠTÍ MĚSÍC? JAKÝ BUDE PRO VÁS BUDE MĚSÍC ZÁŘÍ? Potkáte novou lásku? Vyhrajete peníze? Získáte nové zaměstnání? Přečtěte si více v měsíčním horoskopu!
 

Střelec
 

Jak se říká, slova učí, příklady táhnou! Vy to dnes dokážete velmi názorně, když svým dětem dáte vynikající příklad. Váš vliv na potomky je pozitivní, proto se snažte v podobném duchu působit i nadále. Výsledky přijdou, i když to nebude okamžitě.

 

Kozoroh
 

Dopřejete si něco málo luxusu. Sice trochu nad své možnosti, nicméně zážitek budete mít na celý život. Občas je nutné malinko se rozmazlovat, proto nelitujte peněz. Koneckonců od toho je vyděláváte, ne? Jenom si na vyšší poměry raději moc nezvykejte.

 

PSALI JSME:

VÁŠ PŘÍBĚH: Moje tchyně? Zlý sen! Proč mě nenávidí?

 

Vodnář
 

Váš majetek se rozroste o velmi pěknou řádku věcí. Přesto nebudete zapomínat, že peníze nejsou vše. Materialismus je vám stále ještě cizí, přesto si dejte pozor, ať pomalu nesklouznete ke snobství. Ne každou věc nutně potřebujete, nezapomeňte na to.

 

Ryby
 

Po krátkém boji ustoupíte protějšku a podřídíte se jeho nápadům. Přizpůsobivost je dobrá vlastnost, obzvláště ve vztahu. Nicméně nic se nemá přehánět. Občas si nezapomeňte dupnout a trvat na svém. Jinak se vám váš vztah brzy zcela vymkne z rukou.
 

 
2 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře