Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Co vás dnes čeká a nemine?

Horoskop na středu aneb Co říkají hvězdy

Numerologie: středa
Numerologie: středa
aktualizováno 28.08.2013, 00:00 | 28.08.2013, 00:00 | doma.cz/em

Co vás dnes čeká a nemine?

Beran
 

S novým protějškem si rozumíte už od počátku lépe než s kýmkoliv jiným z minulosti. Že by to byl konečně ten pravý? Netlačte na pilu a nechte vztahu přirozený vývoj. Uvidíte, že pokud je to opravdu tím, na co jste čekali, dočkáte se šťastného konce.
 

Býk
 

Posledních pár týdnů pro vás nebylo právě jednoduchých a pracovní povinnosti jste odsunuli až na druhou příčku. Život jde však dál a je na čase, abyste se s tím smířili a vrátili se zpět do reality. Pusťte se do odkládané práce a dožeňte vaše resty.

 

Blíženci
 

Vaše milovaná polovička je v mnoha věcech praktická a co se týče financí, raději vše necháváte na ní. A dobře děláte. Přestože má váš partner často hluboko do kapsy, dnes vás překvapí nečekanou koupí. Važte si toho, že máte tak schopný protějšek.

 

PSALI JSME:

PRVNÍ POMOC při nevěře! Jak neskončit v blázinci?

ALKOHOLIČKY: Manžel umřel, vnukovi amputovali prsty a já začala pít!

VÁŠ PŘÍBĚH: Jak si vybrat ze tří chlapů jen jednoho?!
 

Rak
 

Jste nervózní z nového zaměstnání. Nemá cenu se předem stresovat. Uklidněte se a snažte se nemyslet na věci, jež vám nahánějí strach. Uvidíte, že pokud budete přirození a otevření, brzy si vás všichni oblíbí. Nemáte se vůbec čeho bát, budete úspěšní.


Chcete vědět, co vás dnes čeká? Vytáhněte si svou kartu dne!
Okamžitý výklad karty ZDARMA pouze na Astrohledu!

 

Lev
 

Uvolněte se trochu! Pokud nemáte žádné závazky, nebojte se flirtovat. Je jen na vás, jestli z flirtu vznikne něco víc nebo to zůstane jen u toho. Užijte si, dokud jen můžete. Nenechte se zaskočit pozváním na rande a dobře rozvažte zda jej přijmout.

 

Panna
 

Jak se říká, zvyk je železná košile. Přestože nemáte rádi velké změny, bylo by pro vás dobré, kdybyste pro jednou překonali sami sebe a vyměnili pohodlnost za něco lepšího. Buďte ambicióznější a nastavte si svoje cíle. Život hned bude o něčem jiném.
 

Váhy
 

Nebuďte tak povrchní. Na prvním dojmu sice opravdu záleží, neměli byste podle něj ale soudit člověka jako celek. Vzhled není všechno a vy sami to dnes poznáte. Setkáte se s člověkem, jehož charisma vás zcela okouzlí. Hned jej uvidíte v jiném světle.

 

Štír
 

Byl až do teď vztah s novým protějškem spíše flirtem? Dnes se dostanete do situace, kdy z toho budete moct udělat něco mnohem více. Je pouze na vás zda se chcete pouštět do hlubšího vztahu právě s tímto člověkem. Dobře si rozmyslete, co bude dál.


CO VÁS ČEKÁ PŘÍŠTÍ MĚSÍC? JAKÝ BUDE PRO VÁS BUDE MĚSÍC ZÁŘÍ? Potkáte novou lásku? Vyhrajete peníze? Získáte nové zaměstnání? Přečtěte si více v měsíčním horoskopu!
 

 

Střelec
 

Vaše zaměstnání je pro vás naprostou prioritou. Velkou výhodou je také fakt, že je práce zároveň i vaším koníčkem. Přidejte k vaší pracovitosti ještě svůj talent a nezlomnou trpělivost a hned je jasné, odkud se berou všechny úspěchy. Jen tak dál!

 

Kozoroh
 

Poslední dobou nemáte na vaší milovanou polovičku mnoho času. Nedávejte přednost zaměstnání před partnerem a udělejte si na něj každý den alespoň chviličku. Každý někdy potřebuje slyšet, že je milován. Dokažte protějšku svou lásku a zažehnejte krizi.

 

Vodnář
 

Jste rozenými diplomaty! Využijte svojí výjimečné schopnosti a urovnejte spory jak v práci, tak v osobním životě. Je škoda vašeho daru plně nevyužít, neuvažovali jste náhodou nad změnou zaměstnání? Málokdo má vaše schopnosti, přemýšlejte nad tím.

 

Ryby
 

Vyhnout se stresu je někdy prostě nemožné, i vás to dnes v zaměstnání dostihne. Snažte se zachovat chladnou hlavu a zbytečně se nepouštějte do konfliktu s vašimi kolegy. Máte toho nad hlavu a nejlépe byste udělali, kdybyste si vzali pár dní volna.
 

 
2 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře