Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Co vás dnes čeká a nemine?

Horoskop na úterý aneb Co říkají hvězdy

aktualizováno 27.08.2013, 13:28 | 27.08.2013, 00:00 | doma.cz/em

Co vás dnes čeká a nemine?

Beran
 

Čeká vás nový začátek! Zní to sice dobrodružně, v současné chvíli vám však moc do smíchu není, přestože adrenalinu máte na rozdávání. Jde o to, že vámi zmítají obavy. To je však naprosto přirozené. Strach z neznámého však velmi brzy pomine, uvidíte!
 

Býk
 

Změnu v milostném životě uvítáte s nadšením. Nuda je totiž zabijákem vášně a nutno říct, že váš milostný život chvílemi nudu připomínal. Teď je však všechno jinak a vy si novou příležitost náležitě užijete. Jen nedopusťte, aby se nuda opakovala.

 

ČTĚTE TAKÉ:

VÁŠ PŘÍBĚH: Moje tchyně? Zlý sen! Proč mě nenávidí?

Šárka Ullrichová z Ulice: PEKLO je za mnou, teď jsem šťastná!

 

Blíženci
 

Překvapí vás nečekané vyznání lásky. Váš nápadník bude totiž ten nejnepravděpodobnější člověk na světě, alespoň z vašeho pohledu. Když se však nad situací hlouběji zamyslíte, zjistíte, že všechno vlastně dává logiku! Teď je na vás, jak zareagujete.

 

Rak
 

Budete pochváleni, a to ne od někoho ledajakého. Dotyčný je totiž váš vzor a člověk, kterého si obrovsky vážíte. O to více bude pochvala cennější. Užijte si ji plnými doušky. Bude pro vás motivací, hnacím motorem, který vás bude táhnout k úspěchu.


Chcete vědět, co vás dnes čeká? Vytáhněte si svou kartu dne!
Okamžitý výklad karty ZDARMA pouze na Astrohledu!

 

Lev
 

Dnes budete plni energie a tvůrčího elánu, což se projeví zejména v práci. Na pracovišti se vám totiž podaří skvěle zabodovat, čehož si okamžitě všimne váš šéf. Perfektně jste si tak otevřeli cestu ke kariérnímu postupu. Jenom neusněte na vavřínech!

 

Panna
 

Láskou se soužíte zbytečně. Jednáte totiž až příliš emotivně, místo toho, abyste pragmaticky zhodnotili situaci. Občas je však trocha realismu nutná. Proto se snažte zachovat chladnou hlavu a v klidu si promyslete další postup. Nic není ztraceno!

 

Váhy
 

Noví přátelé vám otevřou dveře na ta správná místa. Zpočátku vám sice bude jejich pomoc proti srsti, brzy si však uvědomíte, že jinak to nejde. Nemusíte mít žádné výčitky. Malá přátelská výpomoc není přece nic amorálního. Nebojte se ulehčit si život.
 

Štír
 

Pro svého šéfa se stanete naprosto nepostradatelnými. Budete doslova jeho pravou rukou. Je to velmi důležitý krůček ve vaší kariéře, připravte se však na závistivé pohledy vašich kolegů. Dost možná budete považováni za šplhouna. To jen ignorujte.


CO VÁS ČEKÁ PŘÍŠTÍ MĚSÍC? JAKÝ BUDE PRO VÁS BUDE MĚSÍC ZÁŘÍ? Potkáte novou lásku? Vyhrajete peníze? Získáte nové zaměstnání? Přečtěte si více v měsíčním horoskopu!
 

Střelec
 

Budete se držet svých názorů a nikdo vás nedokáže přesvědčit o opaku. A to je jenom dobře! Stůjte si za svým a nebojte se prosadit. Jen tak totiž budete mít dobrý pocit sami ze sebe. Jenom rozlišujte mezi hrdou zásadovostí a hloupou paličatostí.

 

Kozoroh
 

Vsadili jste sice mnoho, ovšem i v případě prohry se zachováte jako praví gentlemani. Obloukem se vyhnete výčitkám, obviněním i kyselým pohledům. Za to si zasloužíte obrovskou gratulaci. Někdy totiž není lehké smířit se osudem. Vy to však zvládnete.

 

Vodnář
 

Zasáhnete proti nespravedlnosti. Nic vás totiž nedokáže tak rozčílit, jako pohled na naprosto evidentní bezpráví. V tu chvíli přestanete myslet na sebe a vrhnete se do boje za právo, nehledě na následky. Za tuto vlastnost sklidíte hluboký obdiv.

 

Ryby
 

V novém vztahu začnete panikařit a budete se snažit rychle vycouvat. Věřte však tomu, že pokud se unáhlíte, budete později svých ukvapených rozhodnutí trpce litovat. Proto se snažte zachovat chladnou hlavu a v klidu si rozmyslete, z čeho máte strach.
 

 
2 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře