Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Co vás dnes čeká a nemine?

Horoskop na středu aneb Co říkají hvězdy

Numerologie: středa
Numerologie: středa
aktualizováno 04.09.2013, 00:00 | 04.09.2013, 00:00 | doma.cz/em

Co vás dnes čeká a nemine?

Beran

Pořádá někdo z vašich spolupracovníků pracovní večírek? Přestože se vám možná zrovna nechce, přijměte pozvání a nekažte zábavu. Jste duší každé párty, nezklamte proto očekávání a dorazte. Uvidíte, že i přes vaše pochybnosti se večer opravdu vydaří.

 

Býk

Dnes si s partnerem užijete oslav. Vaší milované polovičce se podaří nevídaně dobrý obchod a oba se budete moc těšit z výhod, které to s sebou přináší. Neusínejte však na vavřínech a raději myslete dopředu. Žádný úspěch netrvá věčně, pamatujte na to.

 

PSALI JSME:

Mladičká Markétka z "Počátků": Těžko tomu uvěřit! Vychovává dvě děti!

 

Blíženci

Neklesejte na mysli. Pokud se pro vás zaměstnání stalo rutinní záležitostí, něco s tím udělejte. Nedopusťte, abyste zapadli do nudného stereotypu každodenního života. Uvidíte, že stačí maličké změny a hned vám bude lépe. Přestaňte trápit sami sebe.

 

Rak

Zkušeností není nikdy dost a to platí snad úplně o všem. Nebojte se vyzkoušet s partnerem neobvyklé věci a uvidíte, že si to oba užijete. Kromě toho, že se pobavíte, scelí to váš vztah a lépe se poznáte. Nebojte se experimentovat a zažít nové věci.


OSOBNÍ HOROSKOP NA MÍRU! Pochopte a poznejte lépe svoji povahu! Odhalte Vaše skryté schopnosti. Poznejte Vaše silné a slabé stránky. Individuální zpracování profesionálním astrologem! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!


Lev

Luna ve znamení Střelce vám dodá novou energii! Využijete nabytého životního elánu a pustíte se do dlouho odkládané práce. Brzy poznáte, že s optimismem a dobrou náladou jde všechno lépe od ruky. Dokud jste ve formě, doženete všechny staré resty.

 

Panna

Po dlouhé době jste se konečně dočkali. Máte vysněného partnera, vše klape tak jak má a není nic, na co byste si mohli stěžovat. Nevytvářejte si smyšlené problémy a už vůbec neposlouchejte jedovaté poznámky ozývající se z okolí. Je to jen závist.

 

PSALI JSME:

Těhotná v patnácti? To bych nepřežila, říká Kateřina Pechová z ORDINACE

VÁŠ PŘÍBĚH: Tchyně mi ničí život

 

Váhy

Dostali se vaši blízcí přátelé do konfliktu? Nemíchejte se do toho a obloukem se vyhněte jakýmkoliv radám či poznámkám. V této situaci by se mohlo lehko stát, že se do toho zaplete a nedopadnete dobře. Lepší je zůstat nestranný. Nepleťte se do toho.

 

Štír

Máte toho poslední dobou nad hlavu? Pokud je práce, kterou jste si nabrali nad vaše síly, zpomalte tempo a odpočiňte si. Je jasné, že velké pracovní vytížení s sebou přináší také lepší finanční ohodnocení, stojí však za to se kvůli tomu úplně strhat?

 

Hodíte se k sobě podle znamení? Je to ten pravý? Vydrží váš vztah? Budete si rozumět, i když už „motýlci v břiše“ odletí? Odpovědi naleznete ZDE.


Střelec

Stará láska nerezaví. Dnes budete mít to štěstí, že se po dlouhé době střetnete se svým dávným partnerem. Přestože se vám to možná z počátku bude zdát podivné, nakonec si to oba užijete. Zavzpomínejte na krásné chvíle, jež jste společně strávili.

 

Kozoroh

Začínáte od znova? Pokud jste se rozhodli, že novému vztahu dáte šanci, nedělejte stejné chyby jako v tom předchozím. Pokud opravdu stojíte o to, aby tentokrát všechno někam vedlo, neváhejte převzít iniciativu a nasměrujte vztah tam, kam chcete.

 

Vodnář

Máte poslední dobou pocit, že je to v zaměstnání neúnosné? S vaší prací nemáte šanci vyhnout se stresu, co je však moc, to je příliš. To, že se v zaměstnání cítíte jak na útěku vám toho moc dobrého nepřináší. Rozmyslete si, zda vám to stojí za to.

 

Ryby

Dnes se dostanete k zajímavým novinkám. Dozvíte se, že jste pro někoho ve vašem okolí nedosažitelným idolem. Pokud vám dotyčný padne do oka, neváhejte jej se sebevědomím oslovit. Využijte své převahy a nasměrujte společné vztahy tam, kam chcete.
 

 
2 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře