Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Udělejte si ve věcech jasno. Teď hned!

Je to láska, nebo si to namlouváte? Poradíme!

Zamilovaná
zdroj: Thinkstockphotos Zamilovaná
aktualizováno 14.06.2015, 00:20 | 14.06.2015, 00:20 | doma.cz/em/elle.cz

Udělejte si ve věcech jasno. Teď hned!

Scházíte se s někým. Všechno klape, až na jednu věc – věci se nějak nehýbou kupředu. Spíš než jako zamilovaný pár působíte jako dva staří známí.

 

Možná to nebude jeho stydlivostí, jak míní kamarádky. Možná je za tím něco jiného – vaše schůzky nebere jako rande. Jak to poznáte? Podle následujících znaků.

 

1) Pozval si přátele
 

Řekla jste své kamarádce, aby se za vámi zastavila? Ne, protože na rande kamarádky nikdy nezvete. Takže věta „Řekl jsem jednomu kolegovi, kde sedíme. Možná se zastaví…“ je všeříkající – tohle není rande.

 

 

2) Nenabídne se, že zaplatí útratu
 

Pokud na konci večera začne počítat, kolik jste projedla vy a kolik on, pak je to jasným indikátorem, že na vaší schůzce není nic romantického.

 

3) Mluví o svém milostném životě
 

Vzpomínky na bývalé lásky jsou vždy špatným znamením.

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

VÁŠ PŘÍBĚH: Ženáč mi zlomil srdce!

VÁŠ PŘÍBĚH: Podvedl mě už tři měsíce po svatbě!

Největší lži na seznamkách: Jsem krásná, vysoká, bohatá, prsatá...

 

4) Je až příliš v pohodě
 

Neplatí to stoprocentně, ale ve chvíli, kdy proti vám sedí muž, který si loupe kůžičku u nehtů či přijímá telefonáty od kamarádů a klábosí s nimi o British Open, nevěřte v příznivý vývoj událostí. Na druhé straně stolu nesedí váš budoucí partner, ale když vše dobře dopadne, tak možná fajn kamarád.

 
14 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře