Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Bývalá přítelkyně vašeho manžela, takzvaná EX, vám může pěkně otravovat život. Rázně se proti tomu postavte!

Jeho bejvalka? 5 rad, jak ji odrovnat

aktualizováno 23.05.2012, 00:00 | 23.05.2012, 00:00 | doma.cz/em

Bývalá přítelkyně vašeho manžela, takzvaná EX, vám může pěkně otravovat život. Rázně se proti tomu postavte!

Bejvalky dovedou komplikovat život! A často to dělají drze a s radostí. Vnucují se svému bývalému, i když už žije svůj život se svou přítelkyní, telefonují, naříkají, litují se, tvrdí, že ho stále milují...

 

A proti tomu vy se musíte postavit. Bojujte, dávejte podpásové údery, buďte i vy tvrdá. Copak ona na vás bere ohled? Odrovnejte ji dřív, než ona odrovná vás. Ale jak?

 

1) Když vašemu partnerovi zoufale volá, že se jí porouchalo topení

 

nenechte ho popadesáté za ní jet a tahat ji z údajné bryndy. Suše mu připomeňte, jak mu při rozchodu házela věci z balkonu ze sedmého patra - i cennosti. Vzpomeňte si na veškeré strašlivé historky, které vám o ní vyprávěl, a také jej na ně upomeňte.

 

 

2) Když zapípá za večer už sedmá esemeska a je jasné, že to zase ona otravuje

 

odveďte jeho pozornost jinam, lhostejno jak. Svlékněte se, svlékněte jeho, namíchejte velice alkoholický koktejl, pusťte fotbal, začněte pět ódy na tchyni - to ho možná zaujme ze všeho nejvíce.

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

VÁŠ PŘÍBĚH: Za 14 dní se mám vdát. Chci to zrušit!

NESPRÁVNÝ MUŽ po boku. Odhalte ho!

VÁŠ PŘÍBĚH: Manžel má jinou, váží 100 kilo!

 

 

3) Když ho přistihnete, jak si prohlíží její fotografii

 

přidejte se k prohlížení a proneste několik ne zcela nevinných poznámek, například: "Kolik jí je? Vypadá nejmíň na padesát," případně: "Proč jí tu plastiku takhle zvorali?" Anebo: "Myslela jsem, že byla štíhlá..."

  

Máte problémy ve vztahu? Volejte kartářce na číslo 906 704 704.

 

4) Když ji vy a partner potkáte ve společnosti a ona se k vám halasně hlásí

 

řekněte něco jako: "Omluvíte mě? Musím na toaletu, je mi nevolno. Řeknu vám sladké tajemství: jsem asi těhotná," a s chichotem odběhněte k oné místnůstce. To ji určitě zcela zlikviduje.

 

 

5) Když jste si jista, že ji večer na nějaké akci potkáte

 

udělejte vše přesně tak, jako byste se chystala na audienci k prezidentovi. Navštivte kadeřníka, pořiďte si krásné nové šaty, k nim střevíčky, kabelku, klobouček, nacvičte si v zrcadle výraz bohyně - ať proboha vidí, že nemá šanci, i kdyby se přetrhla.

 

 
3 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

ANNihilation 23:29 25.05.2012
Rady jako od génia - nic nevyřeší. Spíš pět způsobů, jak se chovat jako kráva. :D No alespoň pobavilo, i když asi nemělo