Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

V čem je lepší než já - ptávají se zoufale manželky, když zjistí, že životní partner si pořídil ženu číslo dvě: milenku.

Proč jsou milenky lepší než manželky?

aktualizováno 11.04.2012, 00:00 | 11.04.2012, 00:00 | doma.cz/em

V čem je lepší než já - ptávají se zoufale manželky, když zjistí, že životní partner si pořídil ženu číslo dvě: milenku.

Právě jste dospěla k šokujícímu závěru: váš milovaný manžel má s pravděpodobností hraničíčí s jistotou milenku. Zalezla jste oblečená do postele, vybavila jste se lahví vína, krabicí papírových kapesníčků a obrovskou čokoládou, a zakoušíte depresi velikou jako Křivoklát.

 

 

V neposlední řadě si kladete onu záludnou otázku, která zní: V čem je ONA lepší než já? Zadržte, to je zakázaná otázka. Ona, objektivně vzato, není lepší než vy, jen je to prostě milenka - a ty jsou svým způsobem lepší vždy. Proč ale? Lze to naprosto racionálně vysvětlit.

 

 

 

1. Milenka je mladší

 

Ve většině případů je milenka o dost mladší než manželka, z čehož vyplývá, že se může pochlubit daleko pružnější pletí, štíhlejší postavou, hezčíma nohama, mnohem větší zásobou energie. Muž se s ní chlubí ve společnosti, před kamarády či kolegy. Hned vypadá v pánské společnosti jako pořádný drak, který přitahuje krásné mladé dívky. Lichotí mu to, cítí se jako král.

 

2. Milenka je daleko méně opotřebovaná

 

To je naprosto logické, nemá totiž za sebou to, co manželka: porody, probdělé noci s novorozenci a kojenci, úklid, nákupy, vaření, žehlení, praní, uklízení, návštěvy dětských doktorů, očkování, třídní schůzky, manželské hádky, uklidňování toho svého cholerika, že ho napřesrok už šéf jistojistě povýší... Toto milenka za sebou nemá ani náhodou, a tak je spokojená, odpočinutá a plná energie.

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

Příběh lásky Terezy Bebarové, hvězdy seriálu Ulice

VÁŠ PŘÍBĚH: Vrhl se na mě soused. Bude rozvod!

Miluje vás? Poznáte to z toho, jak vás objímá

 

3. Milenka má pro toho chudáčka mnohem více obdivu

 

Milenka je zamilovaná, anebo to velmi úspěšně předstírá. Vzhlíží ke svému novému partnerovi s obdivem, s úctou naslouchá jeho historkám a ráda si je nechá vyprávět znovu a znovu. Obdivuje příhody o tom, jak v páté třídě základní školy zvítězil na lyžařském soustředění, jak byl nejlepší ve středoškolské soutěži Poznej svou vlast, jaký je v práci borec. Manželka už to neposlouchá, slyšela to tisíckát a unudilo by ji to k smrti.

 

 

4. Milenku nebolí večer hlava

 

Také v choulostivé ložnicové oblasti milenka zjevně kraluje. Je nová, zajímavá, mladá a svěží. V posteli s Ním tráví samozřejmě daleko více času než "okoukaná" manželka, často celé víkendy. A nikdy, opravdu nikdy ji nebolí hlava (zatím!).

 

5. Milenka je veselejší

 

Ve vztahu je humor důležitý, jenže po patnácti letech manželství se spolu lidé už zpravidla tolik nenasmějí, jako když spolu chodili a všechno jim připadalo nové, neotřelé, komické - což bylo i proto, že byli mnohem mladší. Milenky se smějí dlouhým jiskřivým smíchem šťastných mladých žen - však ono by je to po mnohaletém manželství přešlo, nemyslete si...

 

 

6. Milenka je upravenější a lépe oblečená

 

Přirozeně je upravenější a lépe oblečená než manželka, protože se se svým novým objevem setkává v restauracích, barech, obchodních centrech, na večírcích - kam přichází vyšňořená jako ze žurnálu. Zatímco manželka dělá doma dětem svačinu, kontroluje domácí úkoly a vytírá podlahu - v teplákách, domácích papučích a vytahané mikině. Zkuste ji vytírat v koktejlových šatech a na vysokých podpatcích. Půjde to těžko.

 
4 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Kik 22:43 28.06.2019
To je masakt tyhle názory.
Na jednu stranu chápu, ze vam to nevyhovuje.Stat se to muze.Na druhou stranu hnus,jak kazdy pise mam milence nebo jsem milenkou. Asi jsem staromodni ale nechapu to.
Jaky si to doma udelas takovy to mas.
Jeden ulet?fajn nejsme dokonali,ale stala milenka nebo milenec?chudak ten co je podvaden a hnus ten, komu nevadi,ze je ten druhý.To se radsi rozvedu,rozejdu a najdu si nekoho jinyho protoze za krach vztahu muzpu vzdycky oba at j3den min nebo vic a nebo si najdu svobodneho i kdyby jen na chvili a ne bejt milenkou.
No nic damy uzijte si to
Jolana 09:01 04.10.2015
Taky mám doma tak zvanou kamarádku a myslím si že jde jenom po majetku.Radím ,moc milenku neočerňovat a případně se spojit s jejím partnerem jestli nějakého má.Hlavu vzhuru manželky.
Marie 23:28 14.10.2013
Kdo chce kam, pomozme mu tam.Kufry za dveře a je klídek.Ať je to on nebo ona.
veru 20:56 18.10.2012
Já jsem milenka,mám ženatýho a sama jsem vdaná,ano jsem mladší ale ne o moc,vdaná jsem 12 let mám dvě děti a pořád vypadám skvěle akorát doma si toho jak si nevšimli a unavená a zdrchaná rozhodně nejsem....
to je jedno 09:27 15.04.2012
Souhlasím že né vždy je milenka mladší,mám zadanýho milence 34 a mě 40,tak proč konkuruju mladší ženě?Není to jen o mládí.
whitelineage 04:32 12.04.2012
Pozor, ne vždy je milenka mladší :-)
Iva 21:27 11.04.2012
No a což teprve Milenci - ti jsou také pro nás ženy super! Neopotřebovaní, voňoucí, krásné těla, nádherné tvářičky - když se tak dívám na gauč vedle sebe, jak ten můj zařezává s pivem na pivním pupku, tři chlupy na hlavě, vytahané tílko a trencle, ti milenci mají fakt co do sebe!
Je přece rovnoprávnost ne?
filidr 09:47 11.04.2012
No, je to pravda, nejsou opotřebované, tak jsou krásné. Já bych ale byla tak přející, že bych mu zbalila kufry a odnesla je k milence, ať si taky užije.