Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Co všechno musíte udělat, abyste získala srdce muže svých snů? Není to tak složité, ale... jednoduché to také není!

Muži konečně prozradili, co na ně platí!

aktualizováno 25.01.2012, 00:00 | 25.01.2012, 00:00 | doma.cz/em

Co všechno musíte udělat, abyste získala srdce muže svých snů? Není to tak složité, ale... jednoduché to také není!

Vystopovala jste pana Úžasného a teď přemýšlíte, jak zařídit, aby se do vás zamiloval? V prvním řadě vám blahopřejeme, že jste vůbec nějakého zajímavého a nezadaného muže našla. Poptávka totiž velice převyšuje nabídku.

 

Platí neradostné pravidlo, že jakmile je muž zajímavý, pak se jedná o zadaného pána. Je-li volný, bývá pro změnu nějaký divný, což mnohdy odhalíte až příliš pozdě...

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

VÁŠ PŘÍBĚH: Manželovi se líbí muži

VÁŠ PŘÍBĚH: Je mi šedesát a jsem nevěrná!

VÁŠ PŘÍBĚH: Matka mi utopila syna!

 

Nápoj lásky existuje jen v pohádkách, a tak chcete-li si muže svých snů udržet, nezbývá než zařídit, aby se do vás zamiloval, čistě racionálními postupy. A nač se pouštět do složitých psychologických rozborů, když dobře víme, že praxe je v tomto směru nejdůležitější.

 

 

Zeptali jsme se deseti mužů rozdílného věku a kariéry, co na ně doopravdy zabírá. A došli jsme k zajímavým poznatkům.

 

1. Hlavně nic neřešte a neměňte

 

Pánové se bez výjimky shodují na tom, že žena by se neměla měnit. Chtějí totiž být s toutéž partnerkou, se kterou se před časem seznámili. Hlavně aby se z té chápavé, milé a hezké ženy nestala semetrika oblékající se do vytahaného trička a nemající ani špetku pochopení ani pro mistrovství světa v čemkoli, ani pro jeho kamarády.

 

2. Nehrajte divadlo

 

Pokud jste si tedy jistá, že s tím chlapíkem hodláte strávit zbytek života nebo aspoň pětiletku, nehrajte si na někoho, kým nejste. Chovejte se naprosto přirozeně. "Žena by v začítcích neměla dělat nic jinak než obvykle, neměla by se přetvařovat. Buďte jednoduše sama sebou. Dbejte o sebe, věřte si, mějte zájmy. Jakmile ze sebe žena dělá někoho jiného, nakonec se to provalí a vztah zkrachuje," myslí si čtyřiatřicetiletý manažer Martin.

 

3. Netlačte na pilu

 

"Moje manželka, když jsme spolu chodili, na pilu netlačila. A dobře dělala. Jakmile žena začne tlačit na pilu a nadbíhat, je to kontraproduktivní. Nikdy mě to nebavilo, taková žena by se mi zprotivila. Dlouho jsem svou budoucí manželku potkával na chodbě a ani jsme se nezdravili. Poprvé jsme si povídali až na večírku, následovalo kino, volejbal... a nakonec přeskočila jiskra," vypráví novinář Marek (29).

 

A co z toho vyplývá pro nás ženy? Že jsou oblasti, v nichž bychom se o rovnoprávnost zase tolik snažit neměly. páni tvorstva nám možná trochu zlenivěli, ale i tak chtějí dobývat a obléhat hrad, který přece neotevře bránu hned na první schůzce.

 

 

4. Hned nemalujte zářivou budoucnost

 

Opatrná buďte i co se týká úvah o společné budoucnosti. I když je nám jasné, že ve věku třiceti let a při spatření potenciálního tatínka vašeho miminka zvuk vašich biologických hodin překoná i Big Ben. Věty o svatbě, domečku za městem a sladkém děťátku prozatím ponechte nevyslovené. Ať nezpanikaří.

 

5. Co máte společného?

 

Až jednou spadnou z očí růžové brýle, spatříte váš vztah v jiném světle. Proto byste měli mít něco společného, koníčky, názory... Přetvářka má smysl jen v případě, když jde o krátký flirt. V opačném případě se "prohákne", že tolik vychvalované lyžování ve skutečnosti nenávidíte jako mor a že namísto drsné rockové hudby posloucháte rádio Blaník.

 

 

6. Rozmazlujte ho

 

Pochvalte ho, že je výborný řidič, obdivujte, jak skvěle vaří, že je bezvadný v práci, a sem tam nezapomeňte na nějakou tu ložnicovou pochvalu. Občas zkuste pozorovat starší a zkušenější ženy, konkrétně ty z nich, které dokáží výborně vycházet s kolegyněmi, šéfem i partnerem. Čím to je? Ony totiž dobře vědí, na kterou skvrnu brnknout a kdy.

 
13 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře