Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Muži jsou v našich očích často nepořádní a málo elegantní. Ale i oni by si mohli stěžovat... Na to, v jakých situacích či oděvech nás vídají doma.

Malé i větší domácí prohřešky proti sexy vzhledu. Jaký pohled musí muži vydržet?

Žena doma
zdroj: Thinkstockphotos Žena doma
aktualizováno 24.10.2012, 12:29 | 24.10.2012, 00:00 | doma.cz/em

Muži jsou v našich očích často nepořádní a málo elegantní. Ale i oni by si mohli stěžovat... Na to, v jakých situacích či oděvech nás vídají doma.

Jistě budete souhlasit, že moderní žena by se měla snažit i doma vypadat dobře. Či lépe řečeno: vlastně by se měla snažit vypadat dobře především doma, protože právě tam je obklopena svými nejbližšími, na kterých jí záleží nejvíc. Skutečnost však bývá úplně jiná.

 

Podívejte na malé i větší domácí prohřešky. Takhle opravdu vypadáme:

 

Fotogalerie

1 / 20 Otevřít fotogalerii

 

Zeptali jsme se mužů a žen v našem okolí, jakých "malých domácích prohřešků" se ženy doma mezi čtyřmi stěnami dopouštějí a co by rozhodně neměly dělat, aby se svému miláčkovi nezprotivily.

 

PSALI JSME:

 

Tereza Bebarová: V Ulici elegantní, v civilu se obléká jako rebel

Čtenáři s celebritami! Zažili jste to také? 

 

Napište nám, jakých "malých domácích prohřešků" se doma dopouštíte vy a co vše vám partner v tomto směru toleruje. Těšíme se na vaše odpovědi na adrese: redakce@doma.cz.

 

"Teď, když si ptáte, si sebekriticky uvědomuji, že mé domácí oblečení asi není tak docela v pořádku. Předtím jsem o tom příliš nepřemýšlela... Je to i tím, že se přes den člověk tolik naběhá a napracuje a doma se už jen svalí do křesla a nechce vůbec nic řešit.

 

 

Vybavuji si, že nosím mikinu z dob, kdy mi bylo 22 let, plnou skvrn od barvy z dob, kdy jsme malovali - a to už je také dávno. A k ní tepláky na jednom koleni roztrhané - ale mám je prostě ráda a cítím se v nich pohodlně. Napravím to. Můj muž to toleruje, protože vůbec nevidí, co mám na sobě. Kdybych přiskákala v pytli, zareaguje na to slovy: A co máme na večeři?"

 

Radmila, 35 let, recepční

 

 

Anketa
Jaké jsou vaše "malé domácí prohřešky"?
 

 

"Moje manželka má župan. Na tom by nebylo vůbec nic špatného, lidé župany nosí a nikdo se nad tím nepozastavuje. Jenže ten župan je z roku 1986 a je to na něm dost vidět. Mám podezření, že obsahuje kusy jídel, a jakou měl původní barvu, to si už nikdo nepamatuje. Jsem toho názoru, že patří do popelnice, ale manželka se tomu brání, že prý je župan součástí její osobnosti. Je opravdu hrozné přijít domů z práce a spatřit něco takového."

 

Michal, 48 let, řidič autobusu

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

VÁŠ PŘÍBĚH: Moji muži nešli pro ránu daleko

VÁŠ PŘÍBĚH: Táta je na stará kolena mámě nevěrný!

VÁŠ PŘÍBĚH: Horší než milenka je těhotná milenka

 

"Manžel nenávidí moje natáčky, ale já si vlasy natáčet prostě musím, protože bez jejich pomoci vypadám jako takový smutný vodníček. On si zase stříhá nehty u nohou na kuchyňské lince - a také si to nedá vysvětlit!"

 

Simona, 31 let, učitelka

 

 

PSALI JSME:

 

PŘÍBĚHY Z CUKRU: Život bez cukru

HROZNÁ PRAVDA: Muži tajně milují semetriky

 

"Moje žena je tak závislá na svém otci, že nosí jeho pyžamo, které kdysi odložil. Celkem nad tím mávám rukou, jsou horší věci v životě lidském, ale když uléhám, mívám pocit, že vedle tchána... a to bych žádnému chlapovi nepřál."

 

Pavel, 37 let, editor

 

HLASTE SE:

 

Hledáme ubohé oběti školních jídelen. Hlaste se

 

 
5 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

DANIELA 20:39 24.10.2012
Sranda clanek,je srandovni v tom,ze je srandovni sledovat nase chlapy doma a ze to k popukaní není,to je fakt.Radsi se dívat na ženu v pletové masce,než na mužskýho,který smrdí,prdí,hltá,deodorant nevidí,slyší jen když se zavelí oběd,večeře.Také bych chtěla si doma jen tak poletovat v župánku,nalíčená,navoněná,ale pochybuji,že by si toho někdo všiml.Článek psal asi nějaký navoněný,urostlý,příjemný,chytrý pán.Palec dolů,jdu si natočit hlavu,protože dcera má prodlouženou v tanečních a protože jsem byla do 18.oo v práci PANÍ ŠÉFOVÁ MNE NEPUSTILA KE KADEŘNICI A NA MANIKŮRU .A ten můj manžel -můj doprovod,čeká kdo ho oblékne a do čeho.papa Daniela
Lucka 16:58 24.10.2012
někdo asi moc sleduje americký filmy, kde jsou herečky vždy a všude perfektně upravené, ráno vstanou už nalíčené a s dokonalým účesem, připravené jít hned fotit na obálku časopisu, oholené nohy mají i po měsících v komatu, i po celém dni v práci chodí doma v kostýmku a na podpatcích a při vaření jsou jak vystřižené z kuchařské knihy...no pardon?!
Jako proti špinavému a roztrhanému oblečení bych tak zbrojila, stejně tak i proti vrabčím hnízdě, ale ať mi nikdo nebere nevytahané! tepláky a tričko, když jsem doma. A pokud pánové chtějí krásné a upravené ženy, holt musejí přetrpět, že jsou k tomu nutné natáčky, masky a já nevím co. To jako mám být po dobu účinkování zamčená v koupelně bo co?
Zora 13:03 24.10.2012
Směšný článek. Palec dolů.
If 13:00 24.10.2012
tohle se doopravdy nepovedlo... smazat, zrušit, stáhnout... jste za totální mimoně!
12:30 24.10.2012
Jako domácí prohřešek bych maximálně brala domácí oblečení, ve kterém doma jen "relaxuju" tzn. nemít na sobě nějakou starou potrhanou teplákovku když se např. koukám na film nebo vařím - vždy mohu použít zástěru nebo si do postele nebrat nějaké staré seprané pyžamo. Ale proč by měl být prohřešek vzít si nějaké staré oblečení na uklízení? To si mám brát něco lepšího, abych si to zničila např. savem? Natáčky ještě můžu vyměnit za kulmu, ale taky mi nijak nepřijdou jako něco příšerného! Co je na tom? Chlap sedí doma u bedny/pc, tak proč bych si nemohla jít natočit vlasy nebo udělat masku na obličej? A to mám ráno vstávat dříve, než vstane chlap, abych si upravila vlasy, namalovala se a šla zase spát? Chápu v názorech, že někomu vadí, jak jeho žena nosí 20let starý župan nebo pyžamo po otci. Prostě nevím, proč bych u umývání např. koupelny nebo wcka měla vypadat úžasně, když právě tady používám prostředky, kterými bych si lepší oblečení jen zničila. A že to chlap nechápe? Tak ať táhne nebo uklízí sám v oblečení do práce nebo v nějaké lepší "teplákovce" a zničí si ho. Článek mi přijde zbytečný a postavený na hlavu. Normální chlap chápe, proč ženská uklízí v tom, v čem uklízí nebo toleruje to, že má natáčky na hlavě nebo masku na obličeji. Normální chlap neřeší takovéhle kraviny. Drámo z toho dělá jen vůl, co nikdy neuklízel nebo nedokáže žít normální život ve dvou. To bych pak i v nemoci musela vypadat jako krásná modelka nebo bych musela cvičit tak, abych vlastně necvičila, abych vypadala vždy úžasně...je to celé k smíchu. Nevím, kde autor vzal myšlenku k takovému článku...
Šárka 11:27 24.10.2012
Pořád se řeší, kdo co nosí venku, mezi lidmi. Proč vypadat jako princezna doma, kde nás uvidí jen špinavý, smrdutý chlap, co s ničím nepomáhá a děti, které dělají pořád bordel a my jenom uklízíme a uklízíme. Doma, kde si konečně můžeme oddechnout, shodit oblečení (ne vždy příjemné na nošení), máme nosit lodičky a plesové šaty. Kritizujete lidi a jejich oblečení na ulici i doma, to už je podle mého názoru vrchol. Kdo z vás chodí doma tak jako venku, v lodičkách a plesových šatech nebo kostýmku za tisíce a uklízí v tom? Nikdo. A kolika ženám se nelíbí, co muži nosí nejen doma, ale i venku a jak se také chovají. děs běs. Tohle snad píše chlap, co doma chodí v saku, nehne ani prstem a veškerou práci musí udělat pouze ženská a ještě vypadat jako by šla někam do opery. Chtělo by to smysluplnější články. Pokud chlap miluje, miluje vás i v pytli, jestli ne, ať jde. Kolik věcí se jim dá vyčíst... oni nemůžou v podstatě nic říct, o všechno se starají ženský.
Klárka 11:23 24.10.2012
Nějak nechápu pointu toho článku. Když chceme nějako vypadat a cvičíme doma, je to prohřešek. Pokud vstáváme a nevypadáme jako když vstávají ve filmech (krásně odpočaté, namalované, učesané), je to prohřešek. Pokud uklízíme, je to prohřešek. Pokud se o sebe staráme - je to prohřešek. Achjo, to zase někdo potřeboval článek, tak vyplodil takovej bobek..
myší královna 10:48 24.10.2012
To máme jako přestat uklízet, jíst, vstávat, cvičit apod., jen kdyby náhodou šel okolo nějaký chlap??