Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Máte strach, že vaše sedmnáctiletá dcera otěhotní? Mávněte nad tím rukou. Podívejte, co všechno se může stát!

Nejmladší mámy v historii. Neuvěřitelné!

aktualizováno 11.07.2012, 10:02 | 11.07.2012, 00:00 | doma.cz/em

Máte strach, že vaše sedmnáctiletá dcera otěhotní? Mávněte nad tím rukou. Podívejte, co všechno se může stát!

Nejmladší matkou v historii byla indiánská holčička Lina Medina. Bylo jí pět let, sedm měsíců a dvacet jedna dní, když se jí narodilo miminko, syn Gerardo. Vážil 2,7 kilogramu. Lininy rodiče si samozřejmě všimli, že se děvčátku zvětšuje bříško, domnívali se, že se jedná o tumor. Až v nemocnici se zjistilo, že je Lina těhotná. Kdo je otcem, zůstalo navždy tajemstvím.

 

Podívejte na nejmladší matky v historii:

 

Fotogalerie

1 / 7 Otevřít fotogalerii

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

PŘÍBĚH LÉTA: Nevěra ve stanu aneb Drama v kempu

PŘÍBĚH LÉTA: Nevěrná s nudistou

PŘÍBĚH LÉTA: Žhavá letní láska. Na jednu noc

 

Holčička Lima byla znásilněna dvěma blízkými příbuznými - bratranci. Otěhotněla a císařským řezem pak v nemocnici porodila miminko vážící dva kilogramy. Bylo to v prosinci roku 2006 a Limě bylo osm let.

 

Třetí nejmladší matka, Hilda Trujillo, porodila ve věku devítí let. V listopadu 1957 nastoupila Hilda do nemocnice jako pacientka porodníka Rolanda Colareta a vyšetřil ji celý tým specialistů včetně psychiatra a praktického lékaře. O měsíc později porodila holčičku. Její dvaadvacetiletý bratranec byl zatčen a obviněn ze znásilnění.

 

 

Není to tak dlouho (únor 2001), kdy se Wanwisa Janmuk (9) z Thajska stala nejmladší asijskou maminkou. Čtvrtá nejmladší matka na světě byla provdaná za šestadvacetiletého muže. Když se dítě narodilo, bylo tedy jeho matce devět roků - a otci už dvacet sedm.

 

Druhou asijskou zemí s devítiletou matkou je po Thajsku Singapur. Devítiletá dívenka tu porodila miminko - chodila do základní školy a otěhotněla s čtrnáctiletým kamarádem. Jednou je rodiče nechali spolu samotné doma - a hned byl průšvih!

 

 
12 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

www.lilly-uchiha.blog.cz 15:50 11.07.2012
Horšie, ako u Rómov, ach. Chúďatá, muselo to byť pre nich hrozné.