Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Čtenářský příběh o nevěře ve výtahu vyvolal velkou odezvu. Proto jsme se vás zeptali: Máte nějaké zkušenosti e nějakou takovou či podobnou nevěrou?

PŘÍBĚHY NEVĚRY: Souložil s kamarádkou vedle v pokoji!

Zoufalá žena
zdroj: Thinkstockphotos Zoufalá žena
aktualizováno 01.11.2013, 08:55 | 01.11.2013, 00:00 | doma.cz/em

Čtenářský příběh o nevěře ve výtahu vyvolal velkou odezvu. Proto jsme se vás zeptali: Máte nějaké zkušenosti e nějakou takovou či podobnou nevěrou?

Příběh, který nám zaslala naše čtenářka, pojednával o tom, že si právě tato autorka příběhu vzala za manžela notorického nevěrníka, kdy už málem ve svatební den bylo jasné, že si nesmírně zkomplikovala život. Ale byla tvrdohlavá, a i když ji okolí - včetně vlastní matky - před takovým mužem varovalo, naše čtenářka si to takzvaně vydupala. Důvod? Byla prostě šíleně zamilovaná! Více se o nevěře ve výtahu dozvíte ZDE!

 

PSALI JSME:

VÁŠ PŘÍBĚH: Nevěra ve výtahu! Všechno jsem slyšela!

VAŠE PŘÍBĚHY: Čekal, až se uzdravím, a pak mne opustil
VAŠE PŘÍBĚHY: Kluka mi přebrala vlastní máma!

 

A tak jsme se zeptali vás, našich čtenářek, zda máte nějaké zkušenosti s takto kuriózní či nějakou podobnou nevěrou. A jak se ukázalo, máte. Podívejte se na vaše minipříběhy...

 

 

Co vám říká nevěra ve výtahu? Máte nějaké zkušenosti s podobně kuriózními nevěrami? Svěřte nám svůj příběh na adresu: redakce@doma.cz. Příběh týdne získává 500 Kč!

 

"Váš příběh mi bohužel připomněl svůj vlastní. I já jsem nevěru vyslechla na vlastní uši. Bylo to před třemi lety, tehdy mi bylo pětadvacet a měli jsme s přítelem před svatbou. Ta se pak ovšem nekonala. Tehdy byla sobota, kamarádka pořádala mejdan, sešlo se asi patnáct lidí, alkohol tekl proudem. Přiznávám, zřídila jsem se pod obraz. Ani nevím, kde jsem usnula, prostě v jednom z pokojů.

 

Když jsem se kolem druhé hodiny ranní vzbudila, uslyšela jsem charakteristické zvuky. Pravděpodobně to byly ony, které mne probudily. Něco mne nutilo vstát a jít se podívat, i když jsem vlastně věděla, co uvidím. Daleko horší však bylo, koho jsem viděla! Když jsem nahlédla do pootevřených dveří obývacího pokoje, na pohovce se zmítali moje kamarádka s mým nastávajícím manželem - jejich typické pohyby nebudu popisovat, jistě si je umíte představit.

 

 

PSALI JSME:

VÁŠ PŘÍBĚH: Žena v hororové dluhové pasti! Málem zemřela...

VÁŠ PŘÍBĚH: Mám tři milence, a pořád je to málo!

VÁŠ PŘÍBĚH: Útěk před nesnesitelným tyranem

VAŠE PŘÍBĚHY: Podvedl mě s nejlepší kamarádkou. Dvakrát!

 

Odpotácela jsem se zpátky do pokojíku, kdy jsem předtím, zmožena alkoholem, usnula, vzala jsem si věci a strašidelnou nocí jsem se motala domů. Ale domů, to znamenalo do přítelova bytu, v tu dobu už jsme spolu bydleli. Když ráno přišel, nenašel už ani mne, ani moje věci. Jen lístek, kde stálo psáno: Všechno jsem viděla! Samozřejmě že se omlouval, prosil, zapřísahal, že za všechno může alkohol... Byla jsem jako skála!"

 

Ema, recepční, 32 let

 

PSALI JSME:

VÁŠ PŘÍBĚH: Šéfová mě šikanuje! Chce sex!

VÁŠ PŘÍBĚH: Tchyně mě přistihla s milencem a vyhodila z domu!

Video jen pro otrlé: Nechutné milování ve fotobudce v metru!

Hra o trůny má svou po*noverzi: Těšíte se na Hru o šulíny?

 

"Možná je to zvláštní, ale na nevěru ve výtahu si vzpomínám. Velmi dobře, protože jsem byla jednou z těch dvou nevěrných. Bohužel, i takové věci se stávají počestným ženám a matkám dětí. Mrzí mě to dodnes, ale měla jsem hlavu úplně zatemněnou alkoholem, byla jsem na cestě z vánočního večírku, kde jsem se opila punčem, jak zákon káže. Byl to můj jediný večírek za celý rok. Možná, kdybych si vyrážela z kopýtka častěji, že bych se tolik neopila. Já žiju ovšem celý rok jako vzorná manželka a matka, která vaří teplé večeře...

 

Deset dní před svátky jsem byla natolik unavena pečením cukroví (10 druhů), vánočním úklidem včetně mytí oken, kmitáním kolem dětí a zaměstnáním, že stačilo pár skleniček, aby dokonaly dílo zkázy. Doma ve výtahu jsem potkala pohledného chlapíka, který bydlí s manželkou a dětmi v posledním patře, jen jsme se na sebe podívali - a bylo to. Nikdo se nic nedověděl a nedoví, ale když si na to dnes vzpomenu, nejsem na sebe pyšná. Chlápka potkávám pravidelně a vždycky klopím oči..."

 

Radka, prodavačka, 35 let

 

 
30 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Mr.Dat 09:47 26.10.2018
Udělal chybu. Měl tu ožralou vojet do prďocha a až pak jít za tou kamarádkou na druhé kolo.
moninkam1 12:48 03.11.2013
pane bože, to je ale názor! Takže to, že se opila znamená, že jí musí hned zahnout? To snad nemyslíte vážně? Vůbec neznáte všechny okolnosti, a hned jí musíte urážet? Co omlouvá jeho, když se při první příležitosti neudrží, co by to bylo za manželství?
Ivana 11:07 02.11.2013
A to musí ženská chlapa hlídat na každém kroku?
Rena 00:05 02.11.2013
No když ti nastávající manžel vedle brousil kámošku, tak si za to můžeš sama. Ožralá jako slíva, usneš kde padneš , tak co by s tebou měl dělat ? Počkat až ho pozvracíš A NEBO SE VYSPÍŠ ? Na jeho místě bych se na takovou ožralou slívu vykašlala.