Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

A prý že novomanželé prožívají veliké štěstí...

Nový fenomén: Nevěra hned po svatbě! Neuvěřitelné...

Smutná nevěsta
zdroj: Thinkstockphotos Smutná nevěsta
aktualizováno 28.08.2013, 00:00 | 28.08.2013, 00:00 | doma.cz/em

A prý že novomanželé prožívají veliké štěstí...

Ale to je zřejmě jen velké klišé. Mladí lidé mnohdy už takhle brzy řeší zásadní problém: nevěru! Proč tak krátce po svatbě? A kdo za může? Vědci z Washingtonské univerzity představili veřejnosti tyto údaje o nevěře díky průzkumu o postojích Američanů k tomuto tématu.

 

PSALI JSME:

VÁŠ PŘÍBĚH: Měla jsem tolik milenců! Jeden byl horší než druhý!

ŠPATNÁ ZPRÁVA: 10 vět, které vám chlap nikdy neřekne!

JE TO TADY! Ordinace se vrací! Bude Mázl dědečkem a Zdena milenkou?

 

A tak zjistili, že zhruba dvacet procent mužů a patnáct procent žen podvádí partnera krátce po veselce. "Společnost napodobuje politiky, sportovce i celebrity, jejichž sexuální skandály plní každý den bulvární plátky," míní tamní vědci. Chtěli byste znát pět důvodů, proč jsou novomanželé nevěrní? Tady jsou, navíc vědecky podložené!

 

 

PSALI JSME:

VÁŠ PŘÍBĚH: Spartakiádnímu vrahovi jsem unikla o vlásek!

VÁŠ PŘÍBĚH: Děsivé peklo s cholerikem! A nekončí!

 

1. Manželství je jen papír

 

Mnohdy prý aspoń jeden z páru vstupuje do svazku manželského s filozofií: Nemusím nic zásadního měnit jen proto, že nosím na ruce prstýnek. A tento jedinec vyrazí brzy na lov, aby si teorii potvrdil. Někdy s pocitem, že pokud bylo manželství chybou, je lepší si to potvrdit dříve než přijdou děti.

 

2. Zlověstný web

 

Příležitost dělá zloděje. Najít "lásku" on-line bývá otázka několika kliknutí. Co se týká pornofilmů, odborníci radí, pokud je to nevyhnutelné, sledovat je raději v páru a vybírat společně.

 

 

3. Absence překvapení

 

V porovnání s pouhým chozením je manželství vážná věc. Experti shodně tvrdí, že převážně muži by raději vrátili chvíle, kdy s manželkou teprve chodili. A proto znovu jim vytvořit vzrušení či překvapující momenty je pro ženy téměř povinnost. Jinak hrozí nuda a - nevěra!

 

ČTĚTE TAKÉ NA KRASNA.CZ:

Chceš ho podvádět? Dělej to chytře
TEST: Jsi typ na nevěru?
Čím ho doženeš k nevěře

 

4. Méně sexu a milenka z práce

 

Studie o novomanželském podvádění jako jeden z důvodů nevěry uvádí klesající frekvenci sexuálních styků v prvním roce oficiálního vztahu. "Brali jsme se po třech letech a už po několika měsících jsem byl nespokojený, navázel jsem vztah s kolegyní z práce. Prostě jsem to nutně potřeboval," svěřuje se pětatřicetiletý novomanžel. Až čtyřicet mužů si nachází milenku právě v práci, protože kolegyně k mužům vzhlížejí, nešetří komplimenty, flirtují, bývají nastrojené - narozdíl od manželek.

 

Svatba
(Foto: isifa.com)

 

5. Falešné naděje

 

Myslet si, že manželství napraví notorického bouřliváka, to může být fatální omyl. Závazky přibývají, mnohé to může dusit. Proto než vstoupíte do manželství, zvažte eventuelní partnerovo rizikové chování typu: předchozí zjevné střídání partnerek, velké množství údajných kamarádek, promiskuitní chování či dokonce promiskuitní chování rodičů, varuje server myzeny.sk

 

 
5 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Dežo 16:56 14.09.2019
Jak po svatbě,hned na svatbě jsem potrtkal sestru moji Eržiky. Normálne ne?