Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

VÍME naprosto přesně, jaké typy žen muži opravdu nesnesou. Dejte si, dámy, velký pozor, abyste mezi ně nepatřily a nezůstaly na ocet...

PĚT typů žen, které muži prostě nenávidí

Problémy ve vztahu
zdroj: Thinkstockphotos Problémy ve vztahu
aktualizováno 16.01.2017, 00:40 | 16.01.2017, 00:40 | doma.cz

VÍME naprosto přesně, jaké typy žen muži opravdu nesnesou. Dejte si, dámy, velký pozor, abyste mezi ně nepatřily a nezůstaly na ocet...

Italští vědci prováděli rozsáhlý výzkum spočívající v tom, že se dotazovali zhruba čtyř tisíc mužů na to, co u žen skutečně ze srdce nenávidí. Na základě tohoto dotazování vytvořili vědečtí pracovníci celkem pět kategorií žen, jejichž pověst je u mužů více než žalostná.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Mladší partner? Budete vypadat JEŠTĚ starší!

VÁŠ PŘÍBĚH: Nezvládám návrat do práce

VÁŠ PŘÍBĚH: Žít se žárlivcem je nad mé síly

 

1. Plačka

 

Žena spadající do této kategorie považuje život za nevýslovně smutné a nesnesitelné břemeno. Je z hloubi duše nešťastná. Nikdy nežertuje, chodí zpravidla v černém oblečení, bývá zoufalá. Neexistuje den, kdy by se jí nepřihodilo něco špatného. Všichni lidé kolem ní jsou špatní, ať už kolegové, sousedé, příbuzní, dokonce i její vlastní matka. Plačku nic nebaví, nemá koníčky, nemá přátele, nemá ambice, má jen deprese. Žít s plačkou je téměř totéž jako žít v rakvi.

 

 

2. Dietářka

 

Žena neustále držící diety je pro muže příjemná asi jako dotěrný hmyz. Ona je sice skálopevně přesvědčena, že hubne právě kvůli mužům, ve skutečnosti je neustálým naříkáním nad svou nadměrnou hmotností nemilosrdně odhání. Každodenní počítání kalorií, nakupování potravin bez chuti, vzdychání u výloh plných oděvů pro štíhlé a listování časopisy Hubneme s chutí a Navždy zdravá je pro muže nesnesitelné.

 

Anketa
Co myslíte, který z uvedených typů žen snášejí muži nejhůře?
 

 

Při návštěvě restaurace muž nad steakem s opečenými brambůrky a obrovským pivem nerad vidí partnerku, jak se nimrá v dušené mrkvi a zapíjí to vodou bez bublinek. To by vzalo chuť k jídlu a životní elán i mladému vlčákovi!

 

3. Kariéristka

 

Abychom byli spravedliví, línou ženu, která jen leží a jí uzeniny, by muži asi také opatrně obešli. Jejím opakem je kariéristka, ale bohužel ani ta nepatří k oblíbeným. Jedná se o ženu v dobře padnoucím drahém kostýmku, která by bez práce umřela. Odchází v devět ráno a nevrací se před desátou večerní. Někdy se jí o domácnost stará placená hospodyně, v horším případě se jí o domácnost nestará nikdo, neboť kariéristka si existenci domácnosti uvědomuje jen mlhavě. Nezná víkendy, nezná volný čas a na dovolenou si nemůže dovolit odjet, neboť co by si bez ní počali v práci? Z téhož důvodu nebude mít ani dítě.

 

 

4. Žena nerespektující JEHO rodiče

 

"Ty jsi ještě horší než ta tvoje matka! Ježíš, ten tvůj otec je ale nesnesitelnej!" Možná (nebo spíše velmi pravděpodobně) je to svatosvatá pravda, ale bude lépe, když si tyto věty pouze pomyslíte. Žena, která tchyni a tchána nerespektuje a věčně na ně nadává, patří bohužel do kategorie žen, které muži nenávidí. Nemůžete-li jinak, zanadávejte si jen občas či spíše jen zřídka, ale nikdy ne VĚČNĚ.

 

5. Ředitelka zeměkoule

 

Žena, která do všeho "kecá", všechno by udělala lépe, všemu lépe rozumí a všechno kritizuje. To je ovšem velice neoblíbená kategorie, tam se, dámy, raději nehrňte, nebo budete osamělé. Muže je naopak třeba nekriticky obdivovat, povzbuzovat a chválit. Pochlubí-li se, že posekal zahradu, měla byste vyjádřit obdiv. Špatné je zareagovat slovy: "Ježíši, dyť je to celý vokousaný, vypadá to příšerně, ty jsi levej jak šavle. Koukni na souseda, ten má trávníček jako anglickej. A ty? Hrůza! Převlíknu se a jdu to předělat!"

 
7 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

SchwarzRosen 19:42 16.01.2017
Jak ráda bych byla kariéristka... jenže kariéra se mi obloukem vyhýbá.
Hlaváčková z Tu 17:56 22.01.2011
že já všem řeknu, že si tlustej, smradlavej panic? nech mýho Pepu v klidu!
oles-ja 12:16 21.01.2011
Nikdo není dokonalý a vo tom to je!!!
Vianor 22:23 20.01.2011
Hm, no ty typy tady vylíčené jsou dost odpudivé, pak se jim divte chudákům chlapům... Ve skutečnosti muži nesnášejí ženy, které mají osobnost, vlastní názory, chtějí pro sebe svobodu a důstojnost a očekávají, že je muži budou respektovat. Taková může být zlatá, báječná holka, hodná, férová, dobrá kuchařka, sexy kočka, může toho chlapa i milovat, ale smůla - když nechce plnit role nemá šanci! Naopak můžete být blbá, líná, agresivní, sobecká, vypočítavá, psychopatka, když jste jeho věc, kterou si pořídil a beze zbytku to přijímáte, pak bude nadávat, ale sama nebudete... Oni nás vlastně radi nemají - plošně a všechny viz Malkiel, ale výjimky se najdou...
samovar 21:56 20.01.2011
To je mi fakt záhadou, jak je možné, že jsme přes všechnu tu kritiku jednoho pohlaví druhým a naopak, ještě nevymřeli ???
Inge 20:37 20.01.2011
To je zase kravina :-D docela jsem se pobavila:-) Každej si svoji polovičku najde ať je takovej nebo makovej, proto jsme všichni tak jiní. Není nic lehčího než tento "vše říkají článek" obrátit na naše polovičky. 1.Pesimista a lenoch 2.sportovní metrosexuál 3.workoholik 4. muž nerespektující její hodnoty 5. chytrolín, podle kterého vždy vše děláte špatně.......ruku na srdce i Lenoch co má rád českou kuchyni si najde tu svou "vyvolenou kuchařku". :-D
míša 17:18 20.01.2011
a že pánove máte stejné vlastnosti že jste uplně stejný jeden uhejkanej víc jak druhej když mate pouhou rýmu to je kecu div neumíráte.jen se vykecejte stejně pak skoro každej s jednou žijete pokud nejste gey.
míša 17:18 20.01.2011
a že pánove máte stejné vlastnosti že jste uplně stejný jeden uhejkanej víc jak druhej když mate pouhou rýmu to je kecu div neumíráte.jen se vykecejte stejně pak skoro každej s jednou žijete pokud nejste gey.
jakchceš 16:17 20.01.2011
Jak se s ženami zachází...jak jistě ženy vědí muži umí jejich sebevědomí zašlapat do země jenom proto,že k Němu vzhlíží a On je ten pan Úžasný v lepším případě přijde procitnutí v horším jenom trable,soudní dvůr by mohl vyprávět.Ne všichni jsou ovšem tací,převážná většina potřebuje dělat ramena před kamarády,o to horší je pak žena.A to nemluvím o tom,když muž pošle ženu do práce protože se nebude doma válet za jeho peníze a ona pak vydělává víc-to ji najednou nemá rád a chodí za kamarády...ruku na srdce..
jana 16:05 20.01.2011
Výborně, bylo zde prakticky vyjmenováno všech pět základních typů žen. Ty ostatní jsou jen kombinacemi zde popsaných typů.:-D

-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))...
1 2