Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Konečně známe odpověď na tak důležitou otázku! Po kom touží muži a po kom touží ženy? Víme.

Po jakých ženách muži touží? VÍME ÚPLNĚ PŘESNĚ

Rande
zdroj: Thinkstockphotos Rande
aktualizováno 11.10.2012, 00:00 | 11.10.2012, 00:00 | doma.cz/em

Konečně známe odpověď na tak důležitou otázku! Po kom touží muži a po kom touží ženy? Víme.

Co hledají ženy u mužů a co hledají muži u žen? Po čem skutečně touží nezadaní, kteří se chtějí seznámit a mnohdy až zoufale hledají protějšek či, jak se tak hezky romanticky říká, spřízněnou duši?

 

O odpověď na všechny tyto otázky se nám postarala seznamovací agentura Náhoda - zeptala se klientů na jejich představy o budoucím partnerovi a na očekávání od partnerského soužití. Zajímavé je, že majitelka seznamky Veronika Vitnerová pracovala patnáct let v bankovnictví - a právě tam přišla na nápad, jak smysluplné by bylo seznamovat muže a ženy, kteří po tom touží.

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

PO NEVĚŘE: Jak začít znovu žít? Užitečné rady

VÁŠ PŘÍBĚH: Manžel a milenec se na mě domluvili!

Ženy, které jsou mužům podezřelé… Patříte k nim?

 

"Mým tehdejším klientům nechyběly peníze, spíše postrádali smysluplné dlouhodobé vztahy," říká Veronika Vitnerová. "V nynější profesi se zase čas od času setkávám s muži, kteří jako by k nám přicházeli nakupovat. Mají celou řadu požadavků, často protichůdných - například hledají velmi atraktivní ženu a zároveň trochu domácí typ - a očekávají, že jim ji hned pak takzvaně dodáme."

 

PSALI JSME:

 

VÁŠ PŘÍBĚH: Sestra čeká dítě - s mým manželem!

VÁŠ PŘÍBĚH: Obtěžuje mě sestřin přítel. Jsem zoufalá

 

 

Podle zmíněných nejčerstvějších průzkumů si muži přejí přitažlivou ženu a preferují ženskost, jednoduše řečeno: nechtějí ženu, která by vypadala a chovala se jako chlap. Považují za důležité, aby zde zapracovala takzvaná chemie (aby to jiskřilo) a líbí se jim, když má žena k životu pozitivní přístup.

 

Dále si přejí, aby byla partnerka aktivní, se smyslem pro rodinu, drobnější než oni (aby ji mohli obejmout). Aby se na ni dalo dívat, ale kráska typu Barbie to být prý rozhodně nemusí. Představa dominantní ženy většinu mužů děsí. Vyžadují štíhlost, ne však hubenost.

 

Ženy na prvním místě požadavků na muže uvádějí smysl pro humor, také si přejí, aby byl muž vyšší než ony, což jim dodává pocit bezpečí. Pleš a bříško nevadí, obezita ano. Od muže očekávají ekonomické zázemí, vysloveně bohatý být nemusí. Přejí si charismatického džentlmena, k němuž by mohly vzhlížet, aktivního optimistu s vyřešenou minulostí. Vysokoškolačky si přejí vysokoškoláka, když středoškoláka, tak aby byl "alespoň" majitelem firmy.

 

 

Seznamovací agentura s klienty pracuje ve smyslu určitého "zreálnění" jejich požadavků. Může se stát - a také se stalo - že přijde klient s požadavkem na tmavovlasou ženu, vášnivou sportovkyni, vysokou nejméně 175 centimetrů. Určitě ne fiflenu na vysokých podpatcích. Nyní tento pán (jmenuje se Matěj) žije ve spokojeném vztahu s manažerkou, která miluje koktejlové šaty, obouvá lodičky, měří 164 centimetrů a má přezdívku - Chanel!

 
8 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

orkan 07:17 20.06.2015
větší kydy jsem nečet.
mona 21:38 27.12.2013
každý má svůj vlastní vkus a jak už některé průzkumy ukázaly tak většina žen si vybírá muže podle svého otce a však si to ani neuvědomují ale časem na to příjdou ... a muži si vybírají ženy podle svých matek .. povaha to dělá dost ...a to že žena je štíhlá vychrtlá nebo baculka to už záleží na tom daném muži ...
Bety 18:55 04.11.2013
Já si myslím,že to záleží na daném muži...někteří chtějí štíhlé blondýny,ale někteří dávají přednost tmavovlasým baculkám,jak říkám...záleží na konkrétním muži a stejně je tomu tak i opačně
K.. 14:34 01.07.2013
blbost
.... 17:31 13.03.2013
každej chce štíhlou, to víme všichni.
viki 17:06 12.10.2012
kecy.
jarka 22:22 11.10.2012
Kecy.
luk 14:28 11.10.2012
sracky...