Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Barva očí prozradí všechno - budete se divit!

JAKÉ MÁ PARTNER OČI? Šedé? Pozor, bude nevěrný!

Flirt
zdroj: Thinkstockphotos Flirt
aktualizováno 17.09.2017, 00:08 | 17.09.2017, 00:08 | doma.cz/em

Barva očí prozradí všechno - budete se divit!

Říká se, že v očích je všechno - láska, sex, erotika, život, ale i smutek. Jsou oknem do duše člověka. Prozradí i povahu, věk, smysl pro humor či sklony k depresím. Stačí jen umět se pozorně dívat. Máme pro vás překvapení, víme, co barva očí prozradí o muži, který se jimi dívá na svět. Pozorně se mu zadívejte do očí - a konečně zjistíte, kdo to doopravdy je!

 

PSALI JSME:

VÁŠ PŘÍBĚH: Mám tu nejhorší tchyni na světě! Hází mi věci z okna!

VÁŠ PŘÍBĚH: Úžasný první sex vystřídalo trpké zklamání!

VÁŠ PŘÍBĚH: Můj muž obtěžuje mou dceru! Jsem k smrti vyděšená!

 

Nabízíme vám rozdělení na čtyři základní barvy. Má-li váš partner oči dvojbarevné, například modrozelené nebo šedohnědé, výsledek hledejte někde uprostřed. A nezapomeňte, žádná kaše se nejí tak horká, jak se uvaří.

 

 

PSALI JSME:

Záhady nevěry prozrazeny! Jak jste na tom s podváděním vy?

Nevěra: Tohle jsou nejčastější mýty o podvádění!

VÁŠ PŘÍBĚH: Nevěra na pláži. Proč skončila katastrofou?

 

Zelené oči: žárlivost, výbušnost

 

Lidé se zelenýma očima jsou trpěliví a vyrovnaní. Lidí se zelenýma očima je málo. Snad proto, pokud někdo zelené oči má, bývá považovám za výstředního, potměšilého, nepříjemného. Naproti tomu majitelé zelených očí mají pověst lidí spolehlivých a ochotných. K nepřátelům jsou zato velmi nepříjemní a tvrdí. Touží lásku dávat i dostávat, ale dejte si pozor, vztahy s nimi bývají plné žárlivosti, podezřívavosti, výbušnosti.

 

PSALI JSME:

PODVÁDÍ MĚ, NEBO NE aneb Přímé a nepřímé důkazy nevěry 

Nevěry by se měly odpouštět. Ve vztahu by byla nuda! šokovala krásná herečka Kristýna Leichtová

Tomáš Savka v roli zajíčka: Potvrdil vztah s o jedenáct let starší baletkou, matkou tří dětí!

 

 

Modré oči jsou depresivní a smutné

 

Nositelé této barvy jsou věrní, mírumilovní, upřímní, mají bohatou fantazii. Jsou přátelští a nikdy s nimi není nuda. Ale pozor, modroocí často upadají do depresí a jsou smutní. I když si neudrží dobrou náladu, dokáží se však tvářit, jako že se nic neděje, aby druhého nezneklidnili. Také jsou prý nevýslovně tvrdohlaví.

 

Šedivé oči jsou nevěrné

 

Šedoocí muži jsou inteligentní a mají obrovskou představivost. Ale pozor, mají sklon k puntíčkářství. Bývají to upřímní, příjemní, chápaví, ale velmi citliví lidé, nejčastěji patří mezi melancholiky, uzavírající se do sebe a se sklonem k depresi. Mají vlastní svět, ale když se k něčemu rozhodnou, nikdy se toho nevzdají. Ať už to má reálný základ, nebo ne. Říká se, že šedivé oči jsou nevěrné.

 

 

Hnědé oči neumí klamat

 

Muži s hnědýma očima jsou údajně nejveselejší a nejšťastnější. Nejlépe líbají a milují věrně a nadlouho, ne-li navždy. Jejich majjtelé jsou hyperaktivní a neuvěřitelně akční pánové. Říkají pravdu, i když bolí. Nedokáží zkrátka lhát. A z toho vyplývá, že ani nepodvádějí. Máte-li doma partnera s hnědýma očima, můžete si být jista, že vám bude věrný. A to je skvělé zjištění, nemyslíte?

 
16 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře