Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Čtenářka Bětka má dilema: přiznat se k nevěře, či nepřiznat?

Příběh nevěrné Bětky (32): Stalo se to na chatě. Mám se manželovi přiznat?

Milenci na chatě
zdroj: Thinkstockphotos Milenci na chatě
aktualizováno 19.07.2013, 00:00 | 19.07.2013, 00:00 | doma.cz/em

Čtenářka Bětka má dilema: přiznat se k nevěře, či nepřiznat?

Naše čtenářka Bětka se nám svěřila s problémem, který ji nesmírně trápí. Zkusíte jí pomoci? "Byla jsem poprvé v životě manželovi nevěrná," svěřila se nám Běta. Je jí dvaatřicet let, s manželem žije sedm let, z toho pět let jsou oddáni. Bětka by vždy dala ruku do ohně za to, že nikdy svému manželovi nevěrná nebude. "Je to jediný muž mého života, je úžasný, báječný, vždycky ho budu milovat," zapřísahá se naše čtenářka.

 

NAPIŠTE NÁM PŘÍBĚH LÁSKY A KAŽDÝ TÝDEN VYHRAJTE 500 Kč!

 

Ale osud je zkrátka osud. A stávají se i věci, které si nijak neplánujeme. Byl nádherný letní víkend, Bětka se domnívala, že odjedou s manželem na chatu jako vždycky, on však musel něco zařizovat v práci. "Řekl mi, jeď sama," vzpomíná Běta. "Kéž bych to bývala neudělala. Ale říkala jsem si, strávím klidný víkend, natrhám si na zahrádce maliny, přečtu si knížku..." vzpomíná na chvíle, které předcházely jejímu selhání.

 

 

Co myslíte, měla by Bětka říci manželovi pravdu - že mu byla nevěrná, nebo by měla raději mlčet? Těšíme se na vaše názory na adrese redakce@doma.cz.

 

Bětka tedy odjela na chatu a strávila tu poklidné odpoledne: "Šla jsem se podívat do lesa na místa, kde rostou hříbky, vrátila jsem se pak do chatičky, uvařila jsem si bramboračku, vyplela jsem zahrádku a ponořila se do napínavé detektivky. Už dlouho jsem se necítila tak báječně. Pak se ozvalo zaťukání na dveře..."

 

Anketa
Měla by Bětka manželovi přiznat, že mu byla nevěrná?
19 hlasů
Ano.
169 hlasů
Ne.
Hlasovalo 188 lidí
 

 

PSALI JSME:

 

KAUZA BARTOŠOVÁ je špičkou ledovce. Znáte příběh Moniky P.?

 

"To byl soused Petr, přišel si pokecat a zahrát karty, občas se takhle sejdeme. Nevěděl, že můj muž není doma. Známe se vlastně odmalička, chatu jsem zdědila po tatínkovi a jezdila jsem sem už jako malá holka, stejně jako sem jezdil Petr ještě ve věku, kdy neuměl číst. Nikdy jsme spolu nechodili, ale ne že bych na to nepomyslela, on je velký fešák a vtipný k tomu," podotýká Bětka.

 

 

PSALI JSME:

 

VÁŠ PŘÍBĚH: Hrůza! Přítel kradl a fetoval, strhl k tomu i mě!

VÁŠ PŘÍBĚH: Třídní učitel mě svedl a zradil!

 

Petr přinesl lahev a nevypadal, že by ho zdrtilo, že Bětčin manžel zůstal v Praze. Řeč se stočila na minulost a Petr Bětce připomněl, že se mu vždycky líbila. Nebudil dojem, že by se chtěl zvednout a loučit, ostatně jako rozvedený muž ani neměl kam spěchat. "Nezůstalo bohužel u jedné lahve, měla jsem doma další dvě. Když jsem se ráno probudila s hlavou na Petrově rameni a přirozeně bez jediné nitky oděvu na sobě, otevřel se mi pohled na tři prázdné lahve, které se válely po zemi. Udělalo se mi mdlo. Co jsem to jen provedla?"

 

Prožili jste něco podobného? Svěřte nám svůj příběh na adresu redakce@doma.cz. Autor nejlepšího příběhu týdne získává 500 Kč!

 

"Udělala jsem sobě i Petrovi kávu a vedla jsem k němu řeč ve smyslu, že tohle bylo poprvé a naposled a že na to oba zapomeneme. Slíbil mi to a zmizel. Možná na to vzápětí zapomněl, já ale ne. Cítím výčitky svědomí a je mi mizerně. Jsem přesvědčena, že když manželovi všechno řeknu, výčitky zmizí a uleví se mi. Zase na druhou stranu mám ale strach, jak to přijme. Co když tím všechno zničím?"

 

 
4 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Boruvka 15:07 22.07.2013
Je to poučení, chvilku vyčítky mít budeš, ale časem se vzdálí. Držím palce(neříkej mu to, ztratila by jsi všechno... já kvli hloupostem taky ztratila kluka).
Jana 23:03 19.07.2013
Manželovi to rozhodně neříkejte! Vám se sice uleví, že to před ním nebudete skrývat, ale jemu tím ublížíte, raníte ho a způsobíte Vy jemu trápení a kdo ví, jestli po tom co mu řeknete s Vámi ještě bude chtít být, nic by jste tím nevyřešila. Takže zatloukat, zatloukat, zatloukat! Ať Vás ani nenapadne mu to říkat, akorát by jste si zničila manželství!
Misha 19:24 19.07.2013
ulevis mozna sobe, ublizis ale manzelovi a muzes ho ztratit. Nech si to pro sebe, anonymne se prihlas na chat a s nekym si o tom pokecej, ale jemu to hlavne nerikej.
Pepíno 14:00 19.07.2013
Zapírat, zapírat, zapírat. A dál v tom nepokračovat a nejlépe na všechno rychle zapomenout. :)