Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Příšerné rande je noční můrou každé z nás. Když k němu dojde, vyvstává otázka, jak se zachovat...

PŘÍŠERNÉ rande. Jak ho se ctí přežít?

Láska
zdroj: Thinkstockphotos Láska
aktualizováno 01.12.2018, 00:00 | 01.12.2018, 00:00 | doma.cz/em

Příšerné rande je noční můrou každé z nás. Když k němu dojde, vyvstává otázka, jak se zachovat...

Dnešní doba přeje seznamování přes internet či schůzkám naslepo, vedle toho se stane, a stávalo se i dříve, že vám nápadníka sežene a "přihraje" kamarádka - kuplířka. Zkrátka kráčíte na schůzku, aniž dotyčného znáte, případně ho znáte jen velmi zběžně. Jak se říká, nevíte, do čeho jdete.

 

A může se stát, že záhy dojdete k závěru, že vás čeká katastrofální večer. Protože z vás maminka vychovala noblesní dámu, nechce se vám utéci či říci tomu zoufalci několik břitkých slov, je tudíž třeba obrnit se trpělivostí a vydržet veškeré příšerné situace, které na vás čekají.

 

Setkání tváří v tvář: je to zjevně troska!

 

Nalíčená, nádherně vonící, s novým účesem od nejlepšího kadeřníka ve městě a oblečená do toho nejluxusnějšího, co na vás vypadlo ze skříně, se blížíte do parku, kde jste si dali schůzku. Ale je tam jen jakýsi "houmlesák."

 

 

Domníváte se, že váš tajemný neznámý teprve přijde, a pak s hrůzou zjistíte, že houmles drží v ruce poznávací znamení: žlutou květinu. Hrkne ve vás jako ve starých hodinách. Útěk je nemožný. Se zaťatými zuby stisknete jeho ruku, převezmete květinu a pokusíte se o úsměv. Raději nemluvte, aby vám z úst neunikl výkřik hrůzy. Sbírejte síly, večer bude dlouhý.

 

Na večeři

 

Restauraci, kam vás pozval, jste si představovala jinak, asi tak o sto procent romantičtěji. Ve skutečnosti se jedná o čtvrtou cenovou skupinu, kde jakási existence zoufale hází mince do hracích automatů, vše sleduje podezřelý žlutý pes a v televizi řvou fotbalové tribuny.

 

V tomto případě slušně, ale nekompromisně požádejte o změnu prostředí, a to rychle, než se kolem shromáždí jeho kamarádi a budou škemrat o peníze.

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

VÁŠ PŘÍBĚH: Sex za odměnu manžela ničí

Stále sama? Víme, co děláte špatně!

Jeho bejvalka? 5 rad, jak ji odrovnat

 

Ve slušné restauraci

 

Změna lokálu vašeho společníka rozladila. Tváří se hluboce znechuceně a ke všemu se ukazuje, že neumí jíst příborem. Konzumuje tak hltavě, až to vypadá, že nejedl několik týdnů. Sbíhají se číšníci a pozorují ho.

 

 

Konverzace je značně únavná a skládá se z vyjmenovávání rockových skupin okresního významu, ve kterých údajně působil. Neznáte ani jednu, ale zdvořile přikyvujete. Hlavně mu neprozrazujte žádné osobní údaje a už vůbec ne adresu.

 

Máte problémy ve vztahu? Volejte kartářce na číslo 906 704 704.

 

Problémy při placení

 

Když mu číšník přináší účet, pokouší se o něho infarkt, odmítavě vrtí hlavou a obviňuje číšníka, že je zloděj. Budete se muset ujmout placení a dávajte při tom bedlivý pozor, aby vám váš společník neutekl s peněženkou.

 

Loučení

 

Ačkoli se operativně pozval k vám do bytu, důrazně to odmítněte. Hlídejte si příruční kabelu a dávejte pozor, aby se vás při zdvořilostním podávání ruky nepokusil ohmatávat. Cestou domů se opatrně ohlížejte, zda vás ta existence nesleduje. Přinejhorším zavoláte policii.

 
12 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře