Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Sedíte doma, závěsy zatažené, světlo nerozsvícené, lahev červeného zpola prázdná, a hledíte na mlčící telefon. Proč nevolá? Co se jen proboha stalo?

ŠEST DŮVODŮ, proč už nikdy nezavolá

Čekání
zdroj: Getty Images Čekání
aktualizováno 04.02.2019, 00:19 | 04.02.2019, 00:19 | doma.cz

Sedíte doma, závěsy zatažené, světlo nerozsvícené, lahev červeného zpola prázdná, a hledíte na mlčící telefon. Proč nevolá? Co se jen proboha stalo?

Konečně se objevil ON a vy jste vysloveně rozkvetla. Před očima jste měla budoucnost jako z pohádkové knížky: přijel princ na bílém koni, bude svatba, miminko a domeček za městem s muškáty za okny, když už ne rovnou zámek nebo hrad.

 

Ale život je tvrdý a všechno je jinak. Po první či druhé schůzce, když jste usínala s tlukoucím srdcem a vnitřním zrakem si kreslila lásku jako trám, už nezavolal, i když řekl: "Zavolám ti." Co se stalo? Co jste udělala špatně? Předkládáme šest důvodů, které ho k tomu pravděpodobně vedly.

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

VÁŠ PŘÍBĚH: Matka mi utopila syna!

Muži konečně prozradili, co na ně platí!

VÁŠ PŘÍBĚH: Manželovi se líbí muži

VÁŠ PŘÍBĚH: Otěhotněla jsem s vězněm

 

1. Nezavřela jste ústa

 

Přirozeně jste nemohla mlčet jako ryba a jen tiše zírat, to není zdvořilé. Jenže vy jste namísto toho zvolila pravý opak: hovořila jste příliš. Zveřejnila jste veškeré své myšlenky, přání, zvyky, zlozvyky, nic jste si nenechala na příště. Takže se dověděl i to, že jste měla v deseti letech neštovice, že se vám pozvracel pes a že se exmilenec léčil s pohlavní chorobou.

 

Rande
(Foto: Profimedia)

 

2. Provedla jste křížový výslech

 

Patrně si chuděra připadal jako na policii. Zeptala jste se jej (a ještě ke všemu ostře policejním tónem) na vše, co považujete u budoucího partnera za důležité. Tudíž: Zda se může pochlubit perspektivním zaměstnáním, kde je odměňován solidní mzdou. Kolik měl žen. Zdali je věrný partner. Jestli neměl v dětství příušnice (což ohrožuje plodnost). Zda má aspoň v mezích možností snesitelnou matku. A jestli chrápe...

 

3. Hovořila jste jen o (své) práci

 

Lze to pochopit: chtěla jste mu předvést, že nejste puťka domácí, ale moderní žena, která žije svou prací a také pobírá odpovídající gáži. Na kavárenský stolek jste si významně položila notebook a mobilní telefon - jako důkaz své nepostradatelnosti a také toho, že vaše práce nikdy nekončí.

 

Nutně si musel položit otázku, kolik času by vám zbývalo na něho, a došel k chmurnému závěru, že asi tak dvě minuty denně, což není mnoho. Ale na druhou stranu už je to pěkných čtrnáct minut týdně!

 

Bude z toho druhé rande?
(Foto: oficiální zdroj)

 

4. Kritizovala jste

 

Zakládáte si na své upřímnosti, ostatně přetvářka je odsouzeníhodná a mnohdy až hraničí se lží. Vaše notorická pravdomluvnost se bohužel nedočkala odpovídajícího ocenění. A vy jste přitom jen čítankovým příkladem rčení: co na srdci, to na jazyku. A tak jste prostě všechny ty pravdy vyslovila: na ubruse byla skvrna, číšník byl drzý jako opice, káva studená a dezert olezlý.

 

5. Byla jste lítostivá

 

No ano, skutečně vám v té chvíli přišlo líto, že je vám už pětatřicet, přitom dítě v nedohlednu, o ruku vás požádal jen jeden pán a ještě se ukázalo, že byl mentálně zaostalý, bydlíte s matkou v garsonce, plat máte mizerný, babička si zlomila nohu a vy jste do toho bojovala s takovou chřipkou, že vás k lékaři musel odvézt soused, protože jste se nemohla postavit na nohy.

 

6. Byla jste vyzývavá

 

Abyste už konečně vysněný exponát ulovila a bylo vám umožněno začít hnízdit, udělala jste tentokrát dle svého názoru všechno, ale opravdu VŠECHNO. Oblékla jste halenku s neuvěřitelně obrovským výstřihem, minisukni, síťované punčocháče, zvolila jste rtěnku rudou jako sovětská vlajka a slovník typu: "Klidně na to můžem skočit už dneska, co říkáš?" Ale nevyšlo to.

 
16 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

dercy09 13:47 09.02.2019
Jmenuji se Darci Lyne. Jedná se o velmi šťastný den mého života díky pomoci, kterou mi doktor .nosakhare pomohl získat zpět svého bývalého manžela s kouzlem lásky a magie. Byl jsem ženatý po dobu 6 let a bylo to tak hrozné, protože můj manžel opravdu podváděl a hledal rozvod, ale když jsem narazil na Dr..nosakhare e-mail na internetu o tom, jak pomohl tolik lidí dostat své ex zpět a pomoci opravit vztah a dělat lidi šťastný ve svém vztahu. Vysvětlil jsem svou situaci a pak jsem hledal jeho pomoc, ale podle mého největšího překvapení mi řekl, že mi pomůže s mým případem a že teď slaví, protože se můj manžel úplně změnil k lepšímu. Vždycky chce být po mém boku a nemůže bez mého daru dělat nic. Opravdu se těším svému manželství, což je velká oslava. Budu pokračovat v svědectví na internetu, protože Dr. Nosakhare je pravým kouzelníkem. POTŘEBOVAT POMOC? KONTAKT
  -Email - blackmagicsolutions95@gmail.com
můžete jej také přidat do aplikace Whats-app: 2349083639501
On je jediná odpověď na váš problém a přináší vám pocit spokojenosti ve vašem vztahu. A je také dokonalý ve vašem vztahu.
chcete svůj bývalý zpátky?
politické ambice?
Bezdětné řešení problému?
Řešení finančních problémů?
Tmavé kouzelné síly?
řešení nemoci a nemoci těla
Všechny typy řešení problémů astrologií?
Řešení problémů s rozvodem?
sdffgfds
Milan 20:54 04.02.2019
Holky, neřešte to a udělejte si selfíčko, jak se máte skvěle ....
Kaci 01:09 08.01.2013
Taky nechapu, proc by si porad zeny mely delat strarosti s tim, co udelaly spatne a jak to napravit, aby se pak citil dobre. Nejak jsem uz dlouho necetla o muzich, kteri se snazi. Namlouvani nekam zmizelo. Posledni dobou se to jen hemzi pany se sebevedomim na nule, ktere mu ma zena vylepsovat.
Pája 19:10 27.01.2012
jasně samí články jak se MY musíme chovat abychom je neztratili,jak je uspokojit a jak ho rozmazlovat.Pak jsou tu vtipy o nás jak neumíme parkovat,jak pořád děláme něco špatně atd,což vymýšlí muži.Jenže když se podíváme na jakékoliv mužské stránky a časopisy tak jsou tam auta,motorky,nahé ženy,politika a jiné.Jakoby feminismus neexistoval.A navíc si některé články protiřečí.