Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

V takové magické datum, jakým je 30. duben, se dějí zázraky a kouzla. Chcete vědět, jak zaručeně získat lásku - pomocí kouzel? My vás to naučíme.

RADY ČARODĚJKY: Jak okouzlit muže, kterého milujete

aktualizováno 30.04.2012, 12:28 | 30.04.2012, 00:00 | doma.cz/em

V takové magické datum, jakým je 30. duben, se dějí zázraky a kouzla. Chcete vědět, jak zaručeně získat lásku - pomocí kouzel? My vás to naučíme.

Láska je pro ženu tou nejdůležitější věcí na světě. Chybí-li, pak chybí to základní. Nechce se vám už žít bez ní? Jste utrápená, protože  jste sama? Poradíme, jak lásku přivolat. S radami nám pomohla kartářka Margot z týmu astrohled.cz.

 

Zaujalo vás to? Volejte kartářce z astrologické poradny www. astrohled.cz na číslo 906 704 704.

 

Noste u sebe růženín

 

"Je důležité nosit u sebe kamínek růženín, musíte ho nosit stále, stačí maličký," radí kartářka Margot.

 

PTEJTE SE KARTÁŘKY:

 

ČARODĚJNICKÝ ON-LINE: Ptejte se kartářky Helgy

 

 

Čarujte v pátek

 

Možná jste netušili, že pátek je den lásky, proto čarujte v pátek. Důležité také je, aby byl měsíc v dorůstající fázi, protože něco chceme. Zatímco když se něčeho naopak zbavujeme, mělo by to být v situaci, kdy měsíce ubývá.

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

Mužské výmluvy. Vy jim to věříte?!

VÁŠ PŘÍBĚH: Čtyři porody za 20 let. Hodně, nebo málo?

VÁŠ PŘÍBĚH: Zatajila jsem mu dítě! Proč jsem to udělala?

 

Říkejte jeho jméno pozpátku

 

Počkejte na nějaký okamžik, kdy budete v pohodě, uvolněná a spokojená, nikoli v křeči. Pomalu říkejte jméno a příjmení toho, kterého chcete okouzlit, ale pozpátku. Zároveň je dobré u toho snít, představovat si, jak se vám dvoří, jak jste spolu, jak spolu žijete.

 

 

Zahřívejte v dlani mušličku

 

Tady je opět důležité, aby byl pátek a měsíc aby byl v dorůstající fázi. "Pravidelně v pátek v určitou hodinu," říká Margot, "vezme dotyčná mušličku do dlaní a dlaněmi ji zahřívá. A do ní jakoby vkládá přání, přeje si lásku, říká si, jaký má její milý být, co od něho žádá. Potom si mušličku přiloží k srdci a přání zopakuje. Důležité je, aby byl klid, neděláme to rychle a hekticky," radí Margot.

 

 

Poté dáme mušličku pod postel nebo pod polštář, a rituál opakujeme po celých sedm dní, to znamená od pátku do dalšího pátku. "A věřte, že láska přijde co nejdříve," slibuje Margot.

 

Pravda o nápoji lásky

 

"Nápoj lásky je ošemetná věc," prozradila nám Margot. "Když podáme někomu nápoj lásky, vlastně nevíme, zda je nám ve skutečnosti schopný dávat ji zpět. A to už je magie, tady by se někdo mohl vylekat, že chceme druhými manipulovat," vysvětluje kartářka.

 

 

"Proto jako nápoj lásky doporučuji šampaňské s jahodami a tady bych ráda zdůraznila, že při jeho popíjení je nejdůležitější ta správná atmosféra," uzavírá Margot.

 
8 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře