Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Rok 2012 – rok změn, duševního rozvoje, trpělivosti a odpovědnosti, vzkazuje čtenářkám doma.cz numeroložka Lenka Lippertová - Suchardová.

Horoskop pro ROK 2012: v květnu pozor na nevěru!

aktualizováno 30.12.2011, 00:00 | 30.12.2011, 00:00 | doma.cz/em

Rok 2012 – rok změn, duševního rozvoje, trpělivosti a odpovědnosti, vzkazuje čtenářkám doma.cz numeroložka Lenka Lippertová - Suchardová.

Rok 2012 nám při sečtení dává číslo 5. Pětka je vnímavá, skromná, otevřená pravdě, pokroku a změně. Je svobodomyslná, nestálá, netrpělivá, dobrodružná, energická, výkonná a odvážná s neuvěřitelnou sílou. Nesnáší jakákoliv omezení a nemá ráda, když jí někdo říká, co má dělat a jak to má dělat. V takovém duchu se ponese celý rok. Převládá svobodná vůle, tudíž bude potřeba rozhodovat se sami za sebe a pracovat samostatně s velkou vytrvalostí.

 

Nebraňte se pozitivním změnám

 

Závislost na někom či něčem připraví potíže. Je potřeba osvobodit se od všech pravidel, předpisů, myšlenek, situací, lidí, kterým jsme doposud podléhali, stále nás svazují a tím brání pozitivním změnám. Otevřete se novým myšlenkám a realizujte se získáváním bohatých zkušeností, cestujte, poznávejte lidi odlišných kultur, myšlení, povolání i prostředí.

 

 

Klikatá a rozmanitá cesta

 

Budeme často v pohybu, aniž bychom si to přáli. Čeká nás klikatá cesta, plná rozmanitostí a změn, kde se situace mění každou chvíli. Přináší množství zkušeností, setkání, dobrodružství. Přijměte tuto nestálost a hledejte stále něco nového, pak váš úspěch bude nenadálý.

 

Rok 2012 přeje cestování. Je zde však nutnost opravdového soustředění na průběh vaší cesty, jelikož pětka se na silnicích projevuje velmi dravě a netolerantně. Rovněž nepodceňujte údržbu vašeho vozidla.

 

Změny všeho druhu

 

V tomto roce se připravte na změny všeho druhu – uvnitř nás samotných, celkového života, práce, materiálního zabezpečení, domova, citů, společenských kontaktů, zdraví… Tyto změny se nás mohou bolestivě dotknout, může se jednat o nemoc, ošetřování či ztrátu někoho nebo spoluúčast s lidmi v tíživé životní situaci.

 

 

Avšak smyslem problémů je přimět nás uvědomit si svou vnitřní sílu, začít spoléhat spíše sami na sebe a problémy řešit trpělivostí a porozuměním (důležitá fráze pro tento rok: „Aha, už vím, proč se to stalo.“) Tímto pochopením všech vnějších okolností zjistíme, že daná situace měla svůj důvod, i když nás citově zasáhla. O to více jsme pak schopni se povznést nad své vlastí „já“ a nabídnout podporu někomu jinému v podobné situaci.

 

Vše dělejte ze srdce, ne kvůli zbohatnutí

 

Můžete vyniknout v jakémkoliv oboru, který začnete dělat ze srdce, ne z prvotní touhy po slávě či penězích. Ideální rok pro ty, kteří studují, přemýšlejí nebo pracují na dokončení významného projektu či díla. S dobře usměrněnou a kontrolovanou energií jste schopni dosáhnout čehokoli. Je důležité nalezení rovnováhy mezi uvolněním tvořivé energie a nasměrováním energie ku prospěchu rodiny a blízkých. Když najdete to, čemu věříte, nezastavíte se před žádným problémem, překonáte sami sebe i všechny životní překážky.

 

Konec ledna: rozchody i setkání

 

Abyste předešli zklamání, raději v tomto roce neočekávejte nic trvalého. A na co si dát pozor? Na jedné straně na stagnaci a rutinu. A naopak na straně druhé na přemíru chtění, netolerance, perfekcionismu a nebezpečných zkušeností či zneužívání situací.


V první čtvrtině roku nám budou síly a duševní energie postupně vzrůstat. Zvláště první dva týdny v lednu využijte k různorodým aktivitám, při kterých díky komunikaci doladíte určité nesrovnalosti. Konec ledna je o vztazích a jejich přehodnocování – některá partnerství se rozejdou, ale jiná spojí.

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

Klub nepřátel Vánoc. Pojďte mezi nás!

Nemůžete si nikoho najít? Víme, jaké děláte chyby

VÁŠ PŘÍBĚH: Je konec! Nenávidím jeho rodinu

 

Březen přinese úspěch
 

V únoru se nevrhejte netrpělivě a slepě do toho, v čem nemáte jistotu, abyste si zbytečně nezkomplikovali život. Polovina měsíce přeje náhodnému setkání. Ale pozor na naivitu.
Březen je velice úspěšný měsíc. Každý z nás může být vítězem v jakémkoliv směru, ať podnikatelském, obchodním, finančním – koupě a prodej čehokoliv, získání vysněné práce, založení živnosti, zařízení bytu, svatba, založení rodiny…

 

V dubnu přibrzděte

 

Druhá čtvrtina roku je o vás samotných, pracovat na sobě, ukázat se v nejlepším světle, být soběstační, rozhodní a zodpovědní. V dubnu je potřeba jemně zbrzdit, ale ne příliš. Řešte praktické věci, finance i majetek, a to tak, abyste za tím stáli VY osobně a abyste nepřišli k materiální, finanční či citové újmě.

 

 

V květnu pozor na nevěru!
 

Květen je nejaktivnější měsíc celého roku. Je zde dovoleno podnikat vše, co vás napadne. Třetí týden je vynikající na začátky podnikání či uzavření dohod. Ideální na jakékoliv změny, cestování a poznávání, pozor na nevěru.

 

Červen přeje sbližování
 

Červen je zamilovávací, naivní a cítíme větší potřebu sbližování a komunikování. Žáci a studenti nebudou mí myšlenky na učení, ale budou spíše snít o prázdninách či o láskách. Vyjděte si s partnerem, přáteli na výlet, pobavit se, najděte si tvořivou zálibu a nebo se pusťte do renovace vašich domovů. Jelikož je tento měsíc naivní, buďte obezřetní na lháře a podvodníky.

 

Třetí čtvrtina roku je zkouškou naší stability. Půda pod nohama se nám vnějšími okolnostmi rozhýbe a záleží na nás samotných, jak to ustojíme. Přichází inventura, přehodnocení a uvědomění si, co právě nyní je pro vás důležité a co zbytečné.

 

 

V červenci bádejte a tvořte
 

V červenci jeďte na pár dní mimo domov a každodenní povinnosti. Uvědomíte si tak, co už pro vás ztratilo smysl a proč stále opakujete své chování, když už je to únavné, vyčerpávající a stresující. Je čas to v hlavě a poté v reálu změnit. Otevřete své mozky a studujte, poznávejte, bádejte, tvořte.

 

V srpnu kohosi potkáte
 

Srpen je zvláštní. Možná se vám začnou zdát sny, které vám napoví. Možná se potkáte s člověkem, se kterým si budete během pár minut velmi blízcí. Možná se dostanete na místo a bude vám připadat velmi povědomé. Nechte vše plynout, je zbytečné zasahovat nebo plout proti proudu. Nikam nespěchejte, sledujte a prociťujte.

 

Září dodá odvahu
 

Září je ideální start pro školáky, ačkoliv nebude snadné je zkrotit. Výborný měsíc pro zahájení jakékoliv činnosti. Dodává nám odvahu udělat něco, k čemu jsme se dlouho odhodlávali. Zvláště by toho měli využít všichni, kteří v datu narození nemají žádnou pětku a nebo mají přemíru čtyřek.

 

Poslední čtvrtina roku bude náročnější na naši psychiku. Každý z nás se stane citlivější a měli bychom dojít do svého vnitřního světa a pochopit konkrétní emocionální pochody. Je možné, že někteří z vás se tomu budou chtít bránit, abyste se necítili ještě více zraněni, ale tím byste si ještě více citově ubližovali a blokovali.

 

Celkově je říjen zaměřen na vztahy a jejich zharmonizování. Převážně druhý týden je o emoční rovnováze. Abyste si byli jistější a nikdo vám nedokázal citově ublížit, procházejte se, správně dýchejte nebo cvičte jógu.

 

 

Listopad je křižovatka, prosinec rychlá dálnice

 

V listopadu se můžete ocitnout na křižovatce a budete se rozhodovat, co dál, kterým směrem jít. Nechejte mozek odpočinout, jen byste si zajížděli. Buďte otevření vnějším signálům, které vám napoví, co dělat. Věřte v sebe!
 

Prosinec je zrychlený. První týden přehodnotíte vaši současnou situaci, včetně vztahů, druhý týden se budete snažit začít jinak a nově, třetí týden přichází nečekané změny, které vše vymyšlené, naplánované či už zrealizované převrátí naruby. A čtvrtý týden objevíme skryté síly, odvahu a zkušenosti, abychom se postavili opět na nohy a uvedli svůj život do stability a harmonie.

 

Bude konec světa?


A co konec světa? Bude? Nebude. Jedná se pouze o jakousi transformaci a celkové změny vnější i vnitřní v nás lidech. Změny se už dávno odehrávají, všichni to vidíme a pociťujeme. V tomto roce máme obrovskou příležitost změnit svůj život k lepšímu. Záleží na každém z nás, jak toho využijeme. Šanci máme všichni.

 

 

Je třeba přehodnotit, co je pro náš život důležitější – hromadění peněz nebo rodinné zázemí, moc nebo vřelé objetí, palác nebo útulný domov, televize nebo povídání si s nejbližšími, auto nebo zdravé nohy, jídlo ve fast foodu nebo doma čerstvě uvařené a nejlépe s láskou připravené. Tento rok nás přinutí k zamyšlení co je důležité a co méně, co je skutečně potřebné a co přehnané , co je přírodní a co chemické, co je pravdivé a co lež…
 

Měli bychom slunovrat 2012 vnímat jako vstup do nového světa, jelikož se 5125 let dlouhý mayský cyklus vrací k bodu nula. A k tomu, abychom začali co nejlépe, je potřeba žít a myslet upřímně, tolerantně, v harmonii sami se sebou, žít opravdově a zodpovědně tady a teď. Rok 2012 může být pro některé plný nepříjemných zkoušek a zkušeností, pokud se nesnaží pochopit, proč jim to přichází. Pro jiné však bude osvobozující a povznášející.

 
8 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře