Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Zbaběle od vás utekl, napsal vám jen esemesku, anebo se rozloučil jako džentlmen ze staré školy?

Rozchod! Takhle dávají muži kopačky

aktualizováno 26.12.2011, 00:00 | 26.12.2011, 00:00 | doma.cz/em

Zbaběle od vás utekl, napsal vám jen esemesku, anebo se rozloučil jako džentlmen ze staré školy?

Jakým způsobem dávají muži sbohem? I to totiž charakterizuje jejich povahu, noblesu, charakter, úroveň. Několik takových možností jsme pro vás zjistili, posuďte sami, zda by se vám líbily...

 

Zmizel

 

"Po čtyřech letech společného bydlení jsem se jednou vrátila domů z víkendové dámské jízdy a naši garsonku našla opuštěnou. Martin si sbalil oblečení a pár dalších věcí, na stole mi nechal klíče a načmáral stručný vzkaz, že ode mě odchází. Na nočním stolku si ale zapomněl mobil s nabíječkou. Když to zjistil, opravdu se zkoušel dostat dovnitř oknem. Druhý den jsem mu ho odevzdala, mezitím už mu volala jiná."

 

Andrea, 26 let, zpěvačka

 

Zapomněl přinést med

 

"Kamil u mě bydlel přes dva roky, pak jsem onemocněla a ležela s horečkou v posteli. Zavolala jsem mu, aby mi cestou z práce koupil ve večerce na rohu med. Samozřejmě na mou prosbu zapomněl a dorazil bez medu. Zeptala jsem se ho, zda mě ještě miluje. Podíval se mi přímo do očí a řekl, že ne."

 

Radka, 31 let, prodavačka

 

Chtěl rozchod i podepsat

 

"Právě jsem mířila po poradě do kuchyňky uvařit si kávu, když k mému pracovnímu stolu naklusal zpocený kurýr s bílou obálkou v ruce a chtěl můj podpis jako potvrzení, že jsem zásilku převzala. Uvnitř jsem našla na počítači napsaný list na rozloučenou od snoubence se vzkazem, že na víkend k jeho rodičům nepůjdeme a že mu už nemám volat."

 

Jana, 28 let, asistentka auditora

 

 

Rozchod s věnováním

 

"Před Vánoci mě přítel, mimochodem o generaci starší než jsem já, zasypal strašným množstvím dárků. Seděla jsem na posteli, nadšeně rozbalovala růžový župan, báječné prádlo, vytoužené knížky, chlupaté svetry, kosmetiku, a cítila se jako královna. Tolik dárků jsem v životě nedostala. Všechno mi sedělo a skvěle ladilo. Nákup ho musel stát spoustu času a peněz. Až po pár dnech, když nezavolal, mě napadlo zamyslet se pořádně nad tím, co asi znamená věnování v jedné z knížek: Mé milované při vzpomínce na krásné roky 2007-2010. Zuřila jsem, že neměl odvahu rozejít se tváří v tvář a věřil, že si klid a čisté svědomí koupí. Dnes jsem už ale změnila názor: růžový župan stále mám."

 

Petra, 29 let, referentka

 

Prý měl nutkání

 

"Na poslední schůzce Adam prohlásil, že jsem na něm příliš závislá. A dodal, že by mě stejně dřív nebo později podvedl. Prý nad tím už delší dobu intenzivně přemýšlel. Na závěr dodal, že mě má rád a nerad by mi ublížil, což už dělá alespoň v myšlenkách."

 

Barbora, 25 let, advokátská koncipientka

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

Váš příběh: Mám deprese, a tak mě přítel opustil

Váš příběh: Manžel zjistil, že dcera není jeho!

Váš příběh: Opustil mě o Vánocích, jsem s malou sama

Váš příběh: O Vánocích zazvonila jeho milenka

 

Zavolal jiného

 

"Platonicky se do mě zamiloval kolega z práce a Jakub na něho žárlil. Jednou jsme spolu trávili Silvestra a zuřivě se hádali jako obyčejně, až Jakub beze slova vzal telefon a zavolal tomu kolegovi, zda si pro mě nechce přijít, protože on už mě má plné zuby."

 

Gábina, 32 let, asistentka

 

 

Nedělal z toho vědu

 

"Od charismatického chemika Pavla, s kterým jsem se setkávala asi měsíc, mi přišla esemeska, že se během dovolené, která právě skončila, v jeho životě objevil někdo, kdo mu brání být se mnou."

 

Romana, 25 let, fotoeditorka


Dvojitá ztráta

 

"Vztah nám povážlivě skřípal už rok. Jednou v sobotu po snídani vzal bývalý moje audi, naboural do stromu a pak mi zavolal, že už nemám ani jeho, ani auto."

 

Laura, bankovní úřednice, 32 let

 

Pravda visela na Facebooku

 

"Když jsem po naší páteční romantické večeři při svíčkách zvědavě klikla na jeho profil, zjistila jsem, že má v kolonce status: zadaný, ale bohužel s někým jiným."

 

Martina, 29 let, recepční

 

 

Měl své důvody

 

"Jsi nymfomanka, která neumí lyžovat," řekl mi, když jsem se ho zeptala, proč se se mnou už dál nechce vídat.

 

Klára, 33 let, manažerka

 

Ukázal mi náhradnici

 

"Dovedl mě na tenisový kurs, ukázal na hubenou hráčku, která právě trénovala podání, a řekl, že se mu líbí. Za měsíc se ke mně chtěl vrátit!"

 

Michaela, 30 let, grafička
 

 
21 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře