Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Dvojčata Hawk a Mason chytili za srdce mnoho lidí svými úsměvy a očky. Ale jejich příběh skončil smutně. Tento týden malinký Hawk Buchmeyer odešel do nebe.

Snímek, který láme srdce. Miminko objímá své umírající dvojče

Mason and Hawk
zdroj: facebook Mason and Hawk
aktualizováno 18.09.2016, 00:21 | 18.09.2016, 00:21 | Doma.cz/tvnoviny.sk

Dvojčata Hawk a Mason chytili za srdce mnoho lidí svými úsměvy a očky. Ale jejich příběh skončil smutně. Tento týden malinký Hawk Buchmeyer odešel do nebe.

Rodiče dvojčat Brandy Guettler a Tommy Buchmeyer věděli, že jejich synek Hawk je v ohrožení. Přesto vyzvali lidi na sociální síti, aby se modlili za jejich děťátko. Po pár dnech však přišla krutá rána. "Náš malý sladký chlapeček je již s Ježíšem," napsali na Facebooku. "Odešel v klidu a víme, že již netrpí," dodali.

 

Rodiče také zveřejnili fotografii, která doslova trhá srdce. Malý Mason na ní objímá své umírající dvojče. Snímek pořídili pro příbuzné, protože byli daleko od domova a všechen čas trávili v nemocnici.

 

Mason and Hawk
(Foto: facebook)

 

A pokud to vypadá tak, že zdravý Mason uklidňuje svého umírajícího bratra, bylo to naopak. Mason byl velmi nervózní a stále plakal. Zdravotní sestřička tak navrhla, aby ho položili k jeho dvojčeti a tehdy se chlapeček uklidnil. Zřejmě vycítil, že s jeho polovinou není něco v pořádku.

 

Mason and Hawk
(Foto: facebook)

 

 ČTĚTE TAKÉ:

Snažíte se o dítě? Takto zvýšíte šance na zplození miminka!
Cvičení během těhotenství zeštíhluje miminka
Ten pohled svírá srdce! Doženou nedonošená miminka své vrstevníky

 

Hawk prohrál boj se vzácnou chorobou CDH - kongenitální brániční kýla. Jde o případ, kdy pobřišnice přesahuje do hrudní dutiny nebo naopak.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Zdena 23:29 23.09.2016
Ten obrázek sem si uložila
Zdena 23:17 23.09.2016
Mám štíři děti a když vidím něco takové sem ta nejšťastnější na světě že mám zdravé děti

Ten snímek mně dojal