Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Motivace k hubnutí bývají různé, pes tady ovšem hraje roli málokdy.

Šokující: ženu přiměl zhubnout její vlastní tlustý pes

aktualizováno 20.07.2012, 00:00 | 20.07.2012, 00:00 | doma.cz/em

Motivace k hubnutí bývají různé, pes tady ovšem hraje roli málokdy.

Britka Lucy Insley (35) vážila bezmála sto padesát kilogramů. Obézní byl i její pejsek Gracie. Ostatně tato dvojice vyznávala podobný životní styl, na vrcholu jejich hodnotového žebříčku bylo samozřejmě jídlo, pohyb opomíjeli.

 

Jednoho dne se Lucy na psíka zahleděla pozorněji a najednou jako by jí spadly slupky z očí - všimla si, že psisku to nějak nesluší. A v tom okamžiku si uvědomila, že ani ona není žádná krasavice - vzhledem ke sto padesáti kilogramům váhy. Pes jako by jí nastavil zrcadlo. Uviděla svůj obraz - a zarazila se!

 

Podívejte, jak mohutná panička se zavalitým pejskem ztráceli kilogramy:

 

 

 

"V tu chvíli jsem pochopila, že musím něco udělat," vzpomíná Lucy, která se zakulacovala už od puberty - a to až na 150 kg. V březnu loňského roku se rozhodla s obezitou skoncovat. Její největší slabinou byla jídla z rychlého občerstvení, kebab a čokoládový dort. Byla schopna sníst jeden celý dort týdně a milovala všechno smažené.

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

PŘÍBĚH LÉTA: Velká letní vášeň - ale s matčiným přítelem!

PŘÍBĚH LÉTA: Tchyně nám plánuje víkendy

PŘÍBĚH LÉTA: Dovolená s úchylem. Je mi v patách!

 

 

Kvůli nezdravým stravovacím návykům spojeným s nedostatkem pohybu dodnes trpí nesnesitelnými bolestmi zad. Tučná jídla si už dávno zakázala a s pejskem (ten je teď o dvě kila lehčí) už dávno nejezdí pro dobrůtky autem - ale chodí na dlouhé procházky, aniž by si pak koupili nezdravé laskominy.

 

Rady: potřebujete zhubnout vy i váš pes?

 

1. Začněte spolu chodit na dlouhé procházky, ne jen obcházet panelák, to je málo!

 

2. Dejte si přísný zákaz zpestřovat procházky v zahradní restauraci třeba jen malým pivem či se na konci stavit na hamburger.

 

3. Myslete také na pejska, stanovte mu pevný a pravidelný jídelní režim a nezásobujte ho pamlsky, ubližuje mu to.

 

4. Čokoláda je pro psy vražedná, může je i zabít. Nejezte ji ze solidarity také - a kilogramy půjdou dolů jako zběsilé.

 

5. Vyžadujete vy i pes přece jen aspoň malou odměnu? Pak tedy věnujte chlupatému miláčkovi kousek šunky a sobě bílý jogurt s ovocem, skořicí a kousky kokosu. Oba budete spokojeni!

 

Lucy se těší na nové šaty, které si teď bude muset pořídit, a když se podívá na své staré oděvy, okamžitě ji přejde chuť na nezdravé jídlo. Džíny, které nosívala, jí připomínají, jak špatně na tom kdysi byla.

 

 

"Rozhodně se teď cítím daleko víc sexy," říká mladá žena. "Ale pracuji v pečovatelském domě, chodím pak do posilovny a na muže nějak nezbývá čas."

 
17 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře