Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Biologické hodiny neúprosně tikají a vy jste stále sama, samotinká. Osmnáct vám už bylo - a dávno - sníte o manželovi, rodinném domku, kočárku... a nic. Kde děláte chybu?

Stále sama? Víme, co děláte špatně!

aktualizováno 24.05.2012, 00:00 | 24.05.2012, 00:00 | doma.cz/em

Biologické hodiny neúprosně tikají a vy jste stále sama, samotinká. Osmnáct vám už bylo - a dávno - sníte o manželovi, rodinném domku, kočárku... a nic. Kde děláte chybu?

Jste sama a zoufalá? Zase se s vámi rozešel (nebo vy s ním, protože to byl opravdu výstavní trouba a žít se s ním nedalo)?

 

Kladete si otázku: Co se mnou bude? Skutečně se mi nikdy nepodaří založit rodinu, ačkoli se to podařilo už tolika ženám přede mnou? Nehrajte si na zoufalku, takové otázky si nepokládejte - a věřte, že ten váš příběh skončí dobře.

 

Nesmíte rezignovat

 

Deset pokusů selhalo, ale to neznamená, že se nemůže podařit jedenáctý či dvanáctý. Nikdy si neříkejte, že jste s muži skončila, nikdy neházejte flintu do žita. Ten pravý někde je a čeká na vás. Možná daleko, ale vy jste odhodlaná, silná a plná energie. Najdete ho!

 

 

Neschovávejte se

 

Zalézt do svého kutlochu, dívat se na kalendář, podle něhož jste zase o den starší, brečet, sledovat bezduchý seriál a jíst jednu čokoládu za druhou není řešení. Dejte si klidně přestávku vyplněnou touto činností, ale mějte na paměti, že se jedná pouze o přechodné období. Až naberete síly, zase vyrazíte do boje.

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

Jeho bejvalka? 5 rad, jak ji odrovnat

Miss Hadašová: na svatbu s Bednářem nejsou peníze!

VÁŠ PŘÍBĚH: Za 14 dní se mám vdát. Chci to zrušit!

 

Pečujte o sebe, krásně se oblékejte

 

Ženy často naříkají: "Pro koho se mám parádit a oblékat do sexy prádélka? Vždyť nikoho nemám!" To je ovšem zásadní chyba. Odpověď zní: Dámy, děláte to pro sebe.

 

 

I kdybyste byly sebeosamělejší, na prvním místě se musíte líbit samy sobě, mít se rády. To z vás pak bude vyzařovat a třeba to zaujme nějakého toho chlapíka... Ale v prvé řadě to děláte pro sebe!

 

Máte problémy ve vztahu? Volejte kartářce na číslo 906 704 704.

 

Nebojte se internetu

 

Ženy, kterým už není osmnáct a v době jejich narození nejenže neexistovala virtuální síť, ale dokonce i televizor měl jen dva programy (první a druhý), mají tendenci internetu nedůvěřovat. Ale nebojte, nenajdete tam jen úchyly.

 

 

I když jich tam řádí samozřejmě velké množství. mějte však na paměti, že na seznamkách či Facebooku se opravdu může vyskytnout jedinec osamělý a toužící po rodinném životě - stejně jako vy. Jen si vzpomeňte na film Láska přes internet s Tomem Hanksem a Meg Ryan.

 

 

Spolužáci a staří kamarádi

 

A poctivě se zamyslete také nad situací ve vaší bývalé třídě nebo v osadě, kam jste jezdívali na chatu. Sympatičtí spolužáci mohou být stále ještě nezadaní či rozvedení. Co takhle "zalovit" na třídních srazech či v lokalitě, kam jste jezdívala jako malá holčička? Staré lásky nerezaví, to je staletími potvrzená pravda.

 
4 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře