Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Například fotbalista Ladislav Vízek (57). Narodilo se mu miminko s mladou milenkou Simonou (33). Takový vztah však představuje určitá rizika.

Trend nejen celebrit: Staří kocouři mají mladé milenky. Krutě zaplatí!

Starý muž, mladá žena
zdroj: Thinkstockphotos Starý muž, mladá žena
aktualizováno 09.11.2012, 19:52 | 09.11.2012, 19:52 | doma.cz/em

Například fotbalista Ladislav Vízek (57). Narodilo se mu miminko s mladou milenkou Simonou (33). Takový vztah však představuje určitá rizika.

Rodinné vztahy jsou v tomto případě poněkud komplikované. Novorozená Viktorie je Vízkovou v pořadí už druhou dcerou. S manželkou - s ní ale dávno už nežije - vychovali dceru Pavlínu. Ta se provdala za fotbalistu Vladimíra Šmicra, tomu se tak Vízek postaral o nesmírně mladou švagrovou.

 

Že vám z toho jde hlava kolem? To nejspíš každému. Když se starý kocour rozhodne pro mladou krásku, která s ním dokonce otěhotní, nutno čekat komplikace. Dlouhonohé blondýny se třesou na vily, zlaté karty a pobyty u moře - skutečnost však nemusí být zdaleka tak růžová, jak by se mohlo na první pohled zdát.

 

 

Růžové brýle krásných "Barbie"

 

Soužití se starým kocourem může být pro mladici fyzická i psychická zátěž, a to v mnoha směrech. Jenže "Barbie" to chápou jen stěží. Přes růžové brýle vnímají jen peníze, úspěchy a nemovitosti staršího partnera. Avšak každá mince mívá kromě líce také rub.

 

ČTĚTE NA NOVA SPORT:

Vízek na stará kolena otcem? Jeho mladičká přítelkyně prý čeká dítě

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

JÁGR JE VOLNÝ! Jak ulovit milionáře v 10 krocích

Jak zatočit s nevěrným manželem? Čtenářky radí

 

Pro příklady starých kocourů  a mladých těhotných milenek (z nichž se mohou stát i manželky, pokud kocour takzvaně "vyměkne"), nemusíme chodit daleko. Například takový milionář Michal Horáček (60) miloval k zbláznění svou ženu Rút. Nechal se slyšet, že svatební smlouva je závazek, a tak nevěra nepřichází v úvahu. A kdo by mu to nevěřil, vždyť je to známý filozof, romantik a vzdělanec.

 

Kocourova druhá míza

 

Ale i na tohoto starého kocoura přišla "druhá míza" a na svatební smlouvu tak nějak rezignoval. Manželství se stárnoucí Rút skončilo a milionář se nyní vyhřívá v náruči něžné a krásné Michaely Hořejší, kostýmní výtvarnice, s níž má dokonce maličkou dceru Julii. Horáček byl velmi dobrá partie a Michaela velice šikovná mladá žena.

 

 

PSALI JSME:

 

VÁŠ PŘÍBĚH: Táta je na stará kolena mámě nevěrný!

VÁŠ PŘÍBĚH: Horší než milenka je těhotná milenka

 

Podobně dobrou partií se jistě jevil i rocker Michal Kocáb (58), který v zaměstnání zahořel láskou k mnohem mladší tmavovlasé exotické Lejle Abbasové. Otec tří dětí opustil rodinu i manželku (tu si přivezl až z Ameriky a ona kvůli němu velice změnila svůj život) a uháněl za hlasem svého srdce - k mladé milence, která s ním posléze otěhotněla.

 

Zemětřesení u Šlégrů

 

Také rodinou Šlégrovou otřáslo vztahové zemětřesení. Bývalý hokejista Jiří Šlégr (41) utekl stejně staré manželce a matce svých dvou dětí do náruče Miss Lucie Králové (30). Kateřina se s tím nesmírně těžce vyrovnává a hádky o výchovu dětí či o peníze a majetek jsou na denním pořádku - i v denním tisku.

 

5 důvodů, proč to se starým kocourem není jen tak

 

Co blondýny nevědí: Totiž že se situace může vymknout z rukou a že není všechno zlato, co se třpytí. Máme hned několik důvodů, proč je třeba zdůraznit, že ani život s bohatým a úspěšným, ale zároveň stárnoucím chlapíkem nemusí být žádný med.

 

1. Z Barbíny zdravotní sestřičkou

 

Kocourům už neslouží zdraví tak jako ve dvaceti, vedle toho jsou vystresovaní náročným životem úspěšného muže, k němuž velmi často patří litry kořalky, mraky cigaret, stresy, workoholismus, milenky, nezdravý životní styl a nedostatek pohybu. To se pak podepíše na zdravotním stavu stárnoucího donchuana. Připravte se, mladé dámy, že se můžete stát ošetřovatelkami!

 

 

2. Ložnicové problémy

 

A s tím souvisí postelové potíže. starouš nedisponuje erotickou posedlostí dvacetiletého hocha. v ložnici se tedy bude ozývat daleko častěji chrápání nežli milostné vzdechy.

 

3. Nerváky s exmanželkami

 

Ty se jen tak nedají, s tím počítejte. Budou kolem nové rodiny kroužit jako supi číhající na kořist. Budou chtít větší alimenty, víc domů, víc peněz, víc výhod pro své děti, víc všeho...

 

4. Cizí děti v baráku

 

A zatímco exmanželky budou kroužit jen kolem vaší nemovitosti, neboť dovnitř nemohou, potomci z partnerových předchozích vztahů přirozeně proniknou až do objektu a budou vás otravovat až do morku kostí.

 

5. Partner stále pryč

 

Také je třeba vzít v potaz, že úspěšní muži mívají silný sklon k workoholismu, a tak se doma vyskytují málokdy. Budete tedy přecházet ve vysokých podpatcích a značkovém domácím oděvu po luxusním sídle - sama jako kůl v plotě a s kvílícím miminem v kolébce. Ta nuda! Budete se muset porozhlédnout po nějakém komorníkovi, zahradníkovi či osobním strážci...

 
15 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Marta 12:55 09.11.2012
Zlatokopky jsou krásná pokladnička bez dna s vkladem nad běžný limit...
Barrus 09:00 09.11.2012
Myslím, že autor nepíše nic o tom, že je vyloučené, aby páry s velkým věkovým rozdílem spolu byly z lásky. Píše o zlatokopkách, což nutně není každá, která žije se starším chlapem. Mě spíš zaráží, proč autor článku píše o zlatokopkách jako o blondýnách...to mi přijde trochu zaujaté a zamindrákované. :D:D Myslím, že ne každá blondýna musí být nutně blbka
Alex 17:23 08.11.2012
Tak tenhle článek mohl napsat pouze zamindrákovaný, svým životem nespokojený tvor, který si myslí, že dva lidé, kteří mají mezi sebou velký věkový rozdíl se brali jen z popudu penězchtivé mladé krásky a stárnocího druhomízového donchuana. Ze své zkušenosti můžu říct, že mezi mnou a mým partnerem je 30 let rozdílu, máme spolu děti a je to moc krásné. Zejména proto, že kromě manželského pouta nás pojí i pouto kamarádské a každý den s ním je jako z pohádky. A pro ty, kteří poznamenají, že ještě nedospěl do toho věku, kdy problémy převyšují klady, tak na to můžu pouze poznamenat to, že vše je otázkou priorit. Pro každou mladou ženu není důležitý sex, partner horolezec a plná peněženka, stačí když má vedle sebe milujícího manžela, u kterého ví, že čeká doma pouze na ni a snesl by jí modré z nebe, co na tom, že mu občas musí podržet žebřík, když se pro to modré z nebe vydá;-)