Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Z toho videa vhrknou slzy do očí asi každému. Tatínek umírající na rakovinu odvedl svou jedenáctiletou dceru k oltáři, aby měla vzpomínku, až se bude opravdu vdávat.

Tohle video vás dostane: Umírající otec vede k oltáři svou holčičku (11)

Vložit video na:

aktualizováno 03.04.2014, 13:20 | 03.04.2014, 13:20 | TN.cz / hel

Z toho videa vhrknou slzy do očí asi každému. Tatínek umírající na rakovinu odvedl svou jedenáctiletou dceru k oltáři, aby měla vzpomínku, až se bude opravdu vdávat.

Jim Zetz (62) z Kalifornie má rakovinu slinivky ve čtvrtém stádiu a lékaři mu dávají jen pár měsíců. Celá rodina ví, že velkého dne své jedenáctileté dcery Josie se nedožije. A Josie to trápilo. Když jim fotografka Lindsey Villatoro pořizovala jeden z posledních rodinných portrétů, dostala proto nápad.
 

Pro Josie uspořádala svatbu, aby si až bude velká, mohla na své skutečné svatbě pustit video, jak ji tatínek vede ženichovi. A obřad Josie dostala jako dárek v den svých jedenáctých narozenin.

 

V krásných bílých šatech ji tatínek v elegantním obleku dovedl k oltáři, tam jí navlékl prstýnek na památku a kněz je prohlásil navěky za otce a dceru. "Tvůj táta už možná nebude mezi živými, až se budeš vdávat, ale dnes tě vedl uličkou," řekl Josie, která měla slzičky v očích. S maminkou, tatínkem a hosty potom celou událost oslavili hostinou.

 
3 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

L:* 22:48 08.06.2014
Kdo jsi,že máš tak hloupý názor.
linda 10:45 07.04.2014
no nijak to nedostalo, ostatne na tom nevidim nic dojemnyho, a navic estli mu je tolik kolik je, tak i bez rakoviny by ji k oltari nikdy nemusel dovezt