Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jak poznáte, že vedle vás v posteli leží skutečně ten pravý? Jsou-li vám povědomé následující situace, vyhoďte toho chlapíka z ložnice nemilosrdně ven!

TOP 5 signálů, že je čas vyhodit ho z postele i ze života

Hádka
zdroj: Thinkstockphotos Hádka
aktualizováno 03.11.2019, 00:00 | 03.11.2019, 00:00 | doma.cz/em

Jak poznáte, že vedle vás v posteli leží skutečně ten pravý? Jsou-li vám povědomé následující situace, vyhoďte toho chlapíka z ložnice nemilosrdně ven!

Možná cítíte, že váš vztah už není takový, jaký býval. Chováte se k sobě spíše jako bratr a sestra, občas spolu poobědváte, sex máte dvakrát do měsíce a popravdě, žádný zázrak to není. Říkáte si, že přece nebudete rozbíjet něco, co jste tak dlouho společně budovali? To je ovšem nebezpečná myšlenka, všechno má totiž své hranice.

 

Pokud váháte a stále si nejste jista, věřte, že následující řádky vám dají uspokojivou odpověď na všechny otázky. Vycítila jste ve vašem vztahu následující problémy? Pak se s tím pánem raději rychle rozlučte.

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Šokující příběh Johany, která chtěla adoptovat dítě

JE VÁM NEVĚRNÝ? 10 nejhorších chyb, které teď uděláte!

 

1. Neplánuje budoucnost

 

To, že přestal mluvit a myslet na vaše společné plány do budoucna, nesvědčí ve prospěch vašeho vztahu. Hovoří jen o své práci, o svých plánech, o svých problémech? O všem, co je či bývalo pro vás dva důležité, už jenom mlčí? To ovšem bohužel nevypadá dobře...

 

ČTĚTE TAKÉ:

VÁŠ PŘÍBĚH: Nevěra na pláži. Proč skončila katastrofou?

VÁŠ PŘÍBĚH: Můj muž obtěžuje mou dceru! Jsem k smrti vyděšená!

VÁŠ PŘÍBĚH: Čekám dítě s milencem! Manžel nic neví, těší se!

 

 

2. Uhasínající sexuální život

 

To, že mezi vámi vyschl plamen vášně, jistě rozpoznáte sama a velmi rychle. Proto si položte následující otázky: Jsem srozuměna s tím, že mě milostný život nenaplňuje a nevyhovuje mi? Je to aspoň čas od času v sexu obstojné? Stýská se mi, když někam odjedu, po jeho náruči? Je-li vaše odpověď ve všech případech záporná, rozlučte se s ním...

 

3. Hádky, výčitky

 

Hašteření a neustálé boje, keré mají pachuť osobních útoků, do milostného života nepatří. Pokud už nejste schopni v klidu si promluvit, raději nemluvte vůbec. Alespoň v afektu nepovíte nic zraňujícího. Hoďte ručník do ringu a zvolte raději samotu.

 

 

4. Nadměrná agresivita

 

Je-li váš přítel v posteli agresivní, znamená to, že věci zašly příliš daleko. Pokud se do vašeho života vkrádají hrubost a neslušnost, a to nedejbože i do postele, je to začátek konce.

 

5. Ztráta humoru

 

Pro dobrý vztah platí, že se partneři spolu dokáží hodně a často smát. Jakmile se vytratí humor, vytraťte se i vy. Je to neklamná známka toho, že jste jako partneři na konci cesty.

 
10 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře