Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Nefungující vztah se odrazí i na vzhledu. Netrpí totiž jen duše, ale i vaše postava, pleť a zdraví!

Trápíte se ve vztahu? Můžete skončit jako obézní vrásčitá alkoholička!

Alkoholička
zdroj: Thinkstockphotos Alkoholička
aktualizováno 01.08.2017, 10:59 | 01.08.2017, 10:59 | doma.cz/em

Nefungující vztah se odrazí i na vzhledu. Netrpí totiž jen duše, ale i vaše postava, pleť a zdraví!

Znáte to. Když jste zamilované, záříte, rozkvétáte. Láska, kterou prožíváte, se odrazí i na postavě a pleti. A ta špatná zpráva? Bohužel to funguje i naopak.

 

Když se ve vztahu trápíte, je to na vás zcela zřetelně vidět - hlavně si nenamlouvejte, že to tak není. Jak se nefungující vztah odrazí na vašem vzhledu? Toto jsou nejčastější projevy.

 

 

Postava

 

Psychický stav úzce souvisí s tím, jak se stravujeme. Dlouhodobý stres vede k poruchám příjmu potravy - extrémnímu přejídání nebo naopak hladovění, což se odrazí na vaší postavě. Strie, celulitida - to vše změny váhy ještě ke všemu způsobují...

 

VÁŠ PŘÍBĚH: Seznámení přes net? Třásla jsem se hrůzou!

VÁŠ PŘÍBĚH: Nevěra v den porodu! Jak jen to mohl udělat?!

 

Pleť

 

Trápíte se? Připravte se na mastné vlasy, zvadlou pleť a mdlou barvu v obličeji - budete šedivá, bez života. I vlasy ztratí lesk. Pleť budou trápit zánětlivé vřídky...

 

 

PSALI JSME:

Naše čtenářky se seznámily přes internet. Jak dopadly?

 
Vrásky

 

Naučte se řešit problémy racionálně. Při každé větší hádce si totiž při divokém argumentování vytváříte výrazné vrásky. Častým mračením či nervózním špulením úst, což jsou nejběžnější mimické jevy ve vypjatých situacích, vznikají a prohlubují se nepěkné vrásky.


Únava

 

Máte-li problémy v soukroém životě, zhorší se nálada, jste v negativním rozpoložení, dochází k emocionálnímu vyhoření. Výsledek? Obrovská únava a nechuť k čemukoli.

 


Nesoustředěnost

 

Jste-li nešťastné, jste i nesoustředěné, neudržíte pozornost, nevnímáte, co vám kdo říká. Snadno zapomínáte a není s vámi ani legrace, ani rozumná řeč. V práci váš výkon klesá a bohužel není vyloučeno, že sáhnete po lahvi alkoholu či cigaretách - obojí se s krásou též nekamarádí.

 

 
4 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře