Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Napadlo vás někdy, že muži a medvědi mají leccos společného? Tak jako existuje několik druhů medvídků, rozdělily jsme i naše drahé protějšky dle medvědí typologie. Který je ten váš? A jak na něj?

Typy mužů: Medvídek, či grizzly? Koho máte doma vy a jak na něj!

Chlapi jako medvědi - 8
zdroj: isifa.com Chlapi jako medvědi - 8
aktualizováno 13.08.2012, 10:57 | 13.08.2012, 00:00 | doma.cz/ina

Napadlo vás někdy, že muži a medvědi mají leccos společného? Tak jako existuje několik druhů medvídků, rozdělily jsme i naše drahé protějšky dle medvědí typologie. Který je ten váš? A jak na něj?

Tak jako není medvěd jako medvěd, není mužský jeden za osmnáct druhý bez dvou za dvacet. To už dávno všichni víme. Paraela mužů a medvědů je možná překvapivá, ale skoro přesná. Skoro.

 

Typ první: Medvěd Brtník – Bavič

 

Chlapi jako medvědi - 4
(Foto: isifa.com)

 

Tmavě hnědý medvěd je hravý a veselý, i proto si ho oblíbili cirkusáci a zapojili ho do svých představení. S Brtníkem se nasmějete, a to nejen vy. Je to vyloženě společenský typ, který když vypráví historku, směje se celý stůl. Jak na něj? Tento typ chlapa/medvídka k sobě potřebuje živou, přesto klidnější bytost, která bude sdílet jeho nadšení pro společnost i dobrodružství. Rozhodně ho nadchnete kreativními zajímavými nápady a odvahou je realizovat.

 

Typ druhý: Koala – Maminčin mazánek

 

Chlapi jako medvědi - 1
(Foto: isifa.com)

 

Koala, která se maminky drží jako klíště, dokud to jde. I takoví jsou někteří muži. Jak je poznáte? Že i po třiceti bydlí u maminky, nechají si vyvařovat a prát – zkrátka mají rádi pohodlí a klídeček. Pokud od něj chcete více než společné víkendy, musíte být vy ta aktivní – výlety, divadlo, večeře apod. Připravte se ovšem, že to nebude hned, ale výsledek bude stát za to. „Koalové“ bývají totiž nejvěrnější!

 

ČTĚTE TAKÉ:

Tyto chlapské řeči totálně nesnášíme!

PŘÍBĚH LÉTA: Školní sraz v kempu. Proč jsem tam chodila?

 

 

Typ třetí: Lední medvěd – akční sporťák

 

Chlapi jako medvědi - 6
(Foto: isifa.com)

 

S tímhle typem se nudit rozhodně nebudete, ale otázkou je, jak dlouho vydržíte jeho vysoké nasazení a nadšení do čehokoliv – jednou to bude windsurf, podruhé se nadchne pro kytaru, poté se z něj stane náruživý cyklista a tak dále. Sice je to i medvěd samotář, a tak nevyžaduje, abyste se všeho účastnila, ale to se pak nemůžete divit, že se třeba domluví s kolegyňkou z práce. Jak na něj? Jeho prudké a nestálé povaze poskytněte zázemí, klid a samozřejmě pro nějaký z jeho koníčků se musíte nadchnout!

 

Typ čtvrtý: Panda – Citlivý snílek

 

Chlapi jako medvědi - 2
(Foto: isifa.com)

 

Roztomilé pandy jsou ohrožený druh, a to platí i o panda mužích. Citlivý, pozorný mazlíček, který je ale hodně náladový a vybíravý. Nerad věci organizuje a řeší, ale je to romantik každým coulem. Jakmile ho jednou okouzlíte, bude váš, dokud mu nebudete chtít „přistříhnout křidélka“.

 

Typ pátý: Grizzly – drsňák až agresor

 

Chlapi jako medvědi - 7
(Foto: isifa.com)

 

Grizzly budí respekt, často bývá zamračený, občas morousí, ale když jde do tuhého umí se odhodlat k velkým činům. Revolucionář, který se zastane slabších a nebojí se jít i proti zavedeným autoritám. Muž s jasným názorem na věc, který je velký pragmatik a na něžná psaníčka ho příliš neužije, bude stát po vašem boku za každé situace. Nesmíte ho ovšem omezovat, co se týče kamarádů, výletů a podobně. Pozor na nevěru – má k ní sklony, ale sám jí neodpouští!

 

Typ šestý: Medvídek mýval – klasický lenoch

 

Chlapi jako medvědi - 5
(Foto: isifa.com)

 

Veselý společenský typ, který má sklony k bordelářství a lenošství. Proto hodně záleží na vás, jak si tohoto medvídka vychováte! Noční živel rád vyráží za zábavou, je to oblíbený společník i parťák ve sportech, ale nečekejte od něho gentlemanství a romantiku. Naopak někdy umí být pěkný nezdvořák a je těžké se v něm vyznat, protože nedává city příliš najevo. Co na něj platí? Trpělivost a systém odměn. Správnou motivací dosáhnete svého! ;)

 

 
5 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

lejla 06:35 13.08.2012
no to je ale blbost