Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Věty, po kterých můžeme vyletět z kůže… Na těchto mužských průpovídkách, které nám pijí krev, jsme se shodly v redakci jednohlasně!

Tyto chlapské řeči totálně nesnášíme!

Chlapské řeči
zdroj: isifa.com Chlapské řeči
aktualizováno 08.08.2012, 07:23 | 08.08.2012, 00:00 | doma.cz/ina

Věty, po kterých můžeme vyletět z kůže… Na těchto mužských průpovídkách, které nám pijí krev, jsme se shodly v redakci jednohlasně!

To, co nesnášejí muži na ženách, už víme – od gest, nenáviděných vět na dovolených, módních úletů, či líčení. Nyní je na čase vrátit úder. A tak jsme mezi známými provedly malou anketu – jaké jsou nejhorší poznámky, které nás dokáží ve vteřině otrávit? Zde je seznam, ale neostýchejte se ho rozšířit.

 

Každý delší vztah bojuje s menšími, či většími problémy a stereotypy. Podobně jako klasické ženské zlozvyky trápí naše muže, tak ani my ženy nemáme nervy ze železa. Drobné výtky ale nic zásadního pro vztah neznamenají, proto berte náš výčet s rezervou.

 

Věty, ze kterých šílíme:

 

Kde je to máslo?
Když kouká do ledničky a nevidí máslo, ačkoliv je v přehrádce jako vždycky.


Tohle to se nosí?... Já tomu vlastně nerozumím

Jistě to znáte také. Chcete se pochlubit novým módním úlovkem, ale partner vaše nadšení během vteřiny podobným výrokem utne.


Maminka to dělala takhle..
Poučovat ženu, jak to dělá tchýně je opravdu hodně nebezpečná záležitost. Ať už se to týká vaření, praní, či dalších věcí. Pánové, koledujete si o problém.


Ono by se TO mělo udělat

Ano, je potřeba uklidit, vysát, vynést koš nebo nakoupit. Ale samo se TO jistě nezařídí.

 

Jdu na jedno za kámošem. Přijdu brzy.

Klasická lež, která snad ani nepotřebuje komentář.


Cos to říkala? Ještě jednou.

Když se muž dívá na televizi, má otevřené noviny, jí, řídí, nebo zkrátka cokoliv jiného, nikdy si nemůžete být jistá, že vás opravdu poslouchá…

 

ČTĚTE TAKÉ:

Test věrnosti. Nechtějte vědět, co to je!

PŘÍBĚH LÉTA: Zešílel a nechal mě v Itálii!


Vždyť kabelku už máš!

Situace, kdy muž nechápe, že nám opravdu nestačí jedna kabelka a jedny lodičky.

 

Co blbneš, Monika už je přece vdaná…

Kauza kamarádky je kapitolkou sama pro sebe. Chabý a často používaný argument mužů, kdy se snaží své kamarádství s kolegyní obhájit tím, že dotyčná je vlastně už vdaná… Jako by to v dnešní době něco znamenalo...


Já jsem TI umyl nádobí

Jednou za sto let přítel umyje nádobí a hned se nezapomene pochlubit touto památnou větou. Jakoby nádobí bylo jenom vaše starost.

 

Chlapské řeči
(Foto: isifa.com)

 

Ježiš, já zapomněl. Nediv se, mám toho hodně.

Zato my se asi kopeme do hýždí. Když už muž nedokáže vymyslet žádnou výmluvu, tak jednoduše zapomíná.


Ale broučku, to jen pánská jízda.

Pánská jízda, pánská záležitost – to se dá pochopit, pokud se tyto akce neodehrávají jednou do týdne, nebo pokud nezjistíte, že tam přece jenom dámské zastoupení bylo.


No, mně je to jedno. Jak chceš…

V situaci, kdy potřebujete něco rychle rozhodnout a on se odmítá nad tím zamyslet.
 

Kde mám občanku? Řidičák? Čepici? Klíče?

V různých obměnách něco neustále hledá. A tváří se u toho, jako byste to založila právě vy. A samozřejmě, že nejčastěji má vše na svém místě. Jenom to prostě nevidí!

 
7 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Tomáš 19:20 22.02.2013
"Tohle to se nosí?... Já tomu vlastně nerozumím"
My zase mlčíme, když vy ženy hledáte na klávesnici AnyKey.

"Vždyť kabelku už máš!"
Ne, ani já nechápu, proč jich potřebujete víc.. :-D

"Ale broučku, to jen pánská jízda."
Ale broučku, trochu důvěry svému partnerovi by neuškodilo.

"No, mně je to jedno. Jak chceš…"
Rezignujeme na diskuse s vámi, protože se rozčilujete každé maličkosti. No a tak nakonec svolíme, ať je po vašem. Což vás taky rozčiluje...
Péťa 18:00 05.01.2013
Diskusi raději nečtu, přečetla jsem pár příspěvků a úplně to stačilo... Raději přidám něco svého :-):

"Ty už zase pereš?" - ano, kupodivu se čisté prádlo nelíhne z vajíčka :-)
Já: "Chceš něco vyprat?" On: "To bych to dal asi do koše, néé" - věčný boj o špinavé prádlo :-)
Každý den: "Co dáme k večeři?"
Já: "Musíme vynést koš" On: "Proč, vždyť ješte není plnej.." :-D (ale ty syrové odřezky masa, kosti z ryby či zbytky cibule a časneku, které jsme tam hodili prostě budou smrdět a nemůžeme je tam nechat..:-))
Já, spíše pro sebe: "Chtělo by to...zamést, vytřít, umýt nádobí, vynést koš.....apod." On: "No, můžeš" :-D :-D :-D to bych ho praštila :-D :-D

Ale naštěstí se podílí krom praní na všem také: vaří, uklízí, žehlí, občas i nakoupí...takže všem těmhle hláškám se jen zasmějeme..;-)
Veroonca 23:02 28.08.2012
"Co si můžu dát?" Žena má totiž málo práce se svým vlastním jídelníčkem. On prostě neumí otevřít lednici a vzít si NĚCO!!..
"Tys mi vyprala to tričko?! Chtěl jsem si ho vzít na sebe!" Ano.... chtěl si ho vzít na sebe za posledních 14 dní bez praní už asi po šedesáté.....
"Můžu tam jít bez kravaty?!" Pohodlí nade vše........
"Ty už zase vaříš?" No, ono to jídlo, co se do tebe každej den hrne, nepadá z vesmíru...
Ondra 21:08 27.08.2012
Tak to s tím máslem to mě zabilo :) Ale musíme si všichni přiznat, že jsme jen a jen lidi a že když občas nemůžeme neco najít nebo něco zapomeneme. Navíc od čeho tam ta druhá osoba je ?? Jak se říká víc očí víc vidí.
Mací 13:20 10.08.2012
Rudo, rodina je u tebe na prvním místě? A ženy asi tako co? Jedné řekneš pizda, další kráva .....
Ruda 01:04 10.08.2012
Sue:mohl bych ti ukázat ten gejzír z mých koulí ale neudělam to protože mam svou manželku a rodina je pro mě na prvním místě.Mam svoje hodnoty ale to ty nikdy nepochopíš protože jsi kráva.
Sue* 18:15 09.08.2012
Mám teorii Ruda + Rakovina varlat = ušmiknutý koule, proto musi svojí ženu mlátit a delat tu machra aby si neco dokázal... :)
Impotentní násilník
Hanka 16:55 09.08.2012
Myslím, že je celkem jedno, jestli máte doma nějakého Rudu, co vás mlátí nebo někoho s větrem v poklopci, který nenechá na pokoji žádnou sukni a ještě to vyhledává. Oba dva vás srazí na dno psychicky. Ono se to taky často kombinuje.
Hanka 16:53 09.08.2012
Jasně, vůbec sex nehledáš, jen jsi chtěl nějaké ženě odsud koupit kafe.Promiň, já zapomněla.
Luky 16:40 09.08.2012
Hanka:
Ano, uz od SS mam kolem sebe temer same chlapy. Co je na tom zvlastniho? Stejne tak nechapu, co Ti nesedi na tom, ze studuji v Brne? :) Jsou sice prazdniny, ale neznamena to, ze nejsem student (tedy, ze nestuduji). Nejsem loudil a ani nehledam sex - nevim jak jsi na to vubec prisla ;).
1 2 3 4 5 6