Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

O povaze člověka vypovídají zdánlivé detaily. Například: co si obouváte na nohy? Staré tenisky, nebo špičaté lodičky s podpatkem jako Eiffelova věž? I podle toho se pozná, jaká jste.

Ukažte boty a my vám prozradíme, jaká jste

aktualizováno 06.02.2012, 13:19 | 06.02.2012, 00:00 | doma.cz/em

O povaze člověka vypovídají zdánlivé detaily. Například: co si obouváte na nohy? Staré tenisky, nebo špičaté lodičky s podpatkem jako Eiffelova věž? I podle toho se pozná, jaká jste.

Tak například špičaté boty. Teď jsme spadli do velmi choulostivé oblasti. Na boty velký pozor, ty hovoří poměrně jasnou řečí. Zkrátka nalijme si čistého vína a přiznejme, že zdánlivě mlčenlivá a nevinná obuv hodně vypovídá o naší sexualitě. O ženách se tvrdí, že jsou romantické a něžné.

 

Sportovní obuv
(Foto: Oficiální zdroj)

 

Špičatá obuv prozrazuje drsnou duši

 

Jenže podívejte se jim na boty. Špičatá obuv s ostrými hranami si říká o razantní, tvrdý, přímočarý přístup bez diskuse. Ženy nosí chlapské (jangové) boty! Proč? Správně by se měly obouvat do kulaté obuvi s měkkými hranami reprezentující ženský princip jing, tedy cituplnost a komunikativnost. Volají po rovnoprávnosti, ale jejich obuv hovoří o touze dominovat či naopak být ovládány.

 

Barevné botičky pro pohodlné léto - 31
(Foto: Oficiální zdroj)

 

Barevné boty nosí sebevědomá a společenská dáma

 

Žena, která si oblíbila tuto velice nápadnou barevnou obuv, jako by křičela: Tady jsem! Je to výstřední egocentrická dáma, která přesně ví, co chce, a vždycky to dostane. Což platí i o chlapech. Dostane každého, mnohdy i proti jeho vůli. Muži se jí občas i bojí, přesto vždy podlehnou. Ve společnosti je taková žena centrem dění. Nenávidí samotu a nemá příliš mnoho kamarádek, tedy skutečných.

 

Fotogalerie

1 / 4 Otevřít fotogalerii

 

Lucie Vondráčková ukázala syna Matyáše

Vyhublé hvězdy. Kdysi krásné, dnes budí soucit

CHYTRÉ TIPY, jak ho zaručeně polapit

 

Deichmann - 1

 

Majitelka těchto kozaček miluje dobrodružství

 

Kozačky na nápadně vysokém podpatku obuje jen skutečně velice odvážná žena. V některých případech to hraničí až s hazardérstvím. Majitelka zimní obuvi s nápadně vysokým podpatkem miluje risk a má povahu hazardního hráče. Muži se s ní v žádném případě nenudí. Je to společenská dáma, miluje ruch, je hyperaktivní, zajímavá a vtipná. Existuje však muž, který by se s ní nudil docela rád - její manžel. Ale to má tedy smůlu.

 

 

Opravdový úlet

 

Tak toto je ovšem úlet. Majitelka této obuvi už neví, jak by na sebe upozornila. Každý ortoped by jen při jejím spatření odešel na panáka, a to i v pracovní době. Dáma s takovými podpatky upřednostňuje extravaganci před vším, a to i před svým zdravím. A to by mělo být na prvním místě. Chcete snad být ve třiceti nepohyblivá?

 

 

Zlaté boty obouvá sebevědomá podnikatelka

 

Zlaté boty na platformě si obuje společensky zaměřená podnikatelka, která se má ráda, dosáhla určitého standardu a žije podle svých představ. Je přesvědčena o tom, že je přitažlivá - a tak skutečně přitažlivá je. Každý muž by udělal cokoli, aby se k ní přiblížil, a ona o tom dobře ví. Její sebevědomí sahá do nebetyčných výšek. Což může být občas až otravné.

 

 

Barevné střevíce na nízkém podpatku? Nosí je samostatná žena

 

Nízké podpatky, veselé barvy. Majitelka střevíčků je roztomilá a stojí pevně na zemi. Je optimistického založení, svobodomyslná, samostatná. Není konzervativní a nevznáší se vysoko nad městem. Jedná se o ryzí realistku, praktickou, ale nikoli nudnou dámu. Vzhledem k obuvi je velmi pravděpodobné, že buďto řídí automobil, anebo často používá městskou dopravu.

 

 

Majitelka je nezávislá (až příliš)

 

Tuto sportovní obuv nosí samostatná a emancipovaná bytost, nezávislá a milující lyžování, plavání, tanec, tenis, snowboard a další aktivity. Je tak nezávislá, až mívá někdy pocit, že nepotřebuje vůbec nikoho, ba ani chlapa. I muži mívají občas tentýž pocit, neboť zmíněná dáma si sama vaří, pere, uklízí, umyje okna, sežene luxusní dovolenou, vymění píchlé kolo, vymaluje a pověsí obrazy. Muž, který není opravdová osobnost, bude vedle ní bezradný a jednoho dne pravděpodobně uteče.

 

 

Letní barevné botičky nosí romantička

 

Letní barevné botičky si pořídí romantická duše toužící po opravdové lásce. Sní o rytíři na bílím koni, obléká se do dlouhých bavlněných šatů a mužům se líbí její roztomilá bezradnost. Taková dívka si přeje velkou rodinu, pejska, a když ne zámek, pak aspoň dům s červenou střechou a zahrádkou s jabloněmi. Nedisponuje přehnaným sebevědomím, což je pro její přátele a ctitele velmi osvěžující.

 

 

Majitelkou je velice konzervativní dáma

 

Majitelka tmavé kotníčkové obuvi s kožešinkou je konzervativní, spolehlivá, svědomitá, stojí oběma nohama na zemi. Dbá o své zdraví, nevyhledává nebezpečí, naopak, jakékoli riskování je jí na hony vzdáleno. Přes veškeré uvedené klady mužům připadá nudná a někteří od ní prchnou k vysokým podpatkům či špičatým lodičkám. S nimi se nudit nebudou, nastanou jim starosti zcela opačné...

 
2 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

marki.n 20:29 21.06.2017
Dobrý den, našla jsem článek o útrapách při nošení lodiček, ráda bych sem umístila odkaz, snad nebude vadit http://www.modadnes.cz/7-veci-ktere-by-kazda-zena-...
Michelle 20:18 09.02.2012
Kravina.
$ $ $ 17:13 09.02.2012
oprava velmi dobrý článek :))
$ $ $ 17:12 09.02.2012
velmi dobrá článek :))