Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Čtenářka Helena si vybírá opravdu nevhodné muže...

VÁŠ PŘÍBĚH: To byla láska! Ale jeho manželka právě rodila...

Nešťastný muž
zdroj: Thinkstockphotos Nešťastný muž
aktualizováno 07.07.2013, 00:00 | 07.07.2013, 00:00 | doma.cz/em

Čtenářka Helena si vybírá opravdu nevhodné muže...

Po velice těžkém rozchodu jsem se začala pomalu oklepávat za pomoci rodiny, přátel a nejbližšího okolí. Netrvalo dlouho a potkala jsem někoho zajímavého.

 

NAPIŠTE NÁM PŘÍBĚH LÁSKY A KAŽDÝ TÝDEN VYHRAJTE 500 Kč!

 

Bylo mu 47, takže v mých očích vyzrálý chlap, který už ví, jak to v životě chodí, co chce a nechce, a který to má v hlavě srovnaný. Byl neuvěřitelně zábavný, vtipný, a hlavně byl pro mě po tom všem jako balzám na duši. Začali jsme se intenzivně vídat, snažil se mi pomáhat, smontoval mi například celou novou kuchyň. Byl milý a pozorný a snad nemusím dlouze rozebírat, že i v posteli a sexu nám to nesmírně klapalo.

 

PSALI JSME:

 

VÁŠ PŘÍBĚH: Šest let jsme stavěli dům - a on si tam pak nastěhoval milenku

 

Ano, ještě jsem to nezmínila, samozřejmě háček tu byl. Byl ženatý, 12 let, ale byli bezdětní. Že prý se s manželkou dohodli, že půjdou od sebe – již před rokem, protože to nefungovalo. Ona ho prý podváděla kudy chodila a žila s ním jen pro peníze. Jenomže zrovna otěhotněla. Když byla v sedmém měsíci, potkal mě. Začali jsme randit, rozuměli jsme si, shodli jsme se na tom, že vše kolem nás má konečně smysl, a začali jsme plánovat, co bude dál. Jak s rozvodem, tak s porodem, tak s testy otcovství. Říkal, že se odstěhoval definitivně z ložnice, že ona už o mně ví a je s tím srovnaná, že se jen dohodli, jak to bude ohledně peněz.

 

 

My si užívali jeden druhého, toho, že většinou večer usínáme a ráno se probouzíme společně. Byli jsme spolu na horách. Když on jel na hory sám, každou chvilku volal, ptal se, co dělám a říkal, jak mu chybím. Splňoval všechno, co jsem kdy od chlapa chěla, byla jsem nejšťastnější a přesvědčená, že společně všechno překonáme.

 

POZOR: nejlepší příběh týdne odměníme - jeho autor či autorka získá 500 korun. Pište na adresu redakce@doma.cz. Nezapomeňte na heslo VÁŠ PŘÍBĚH. Budeme rádi, když přiložíte i svou fotografii, případně fotografii toho, čeho se příběh týká: lásky, rodiny apod. Uveďte prosím také své jméno, adresu a telefonní číslo.

 

A pak najednou obrat o 180 stupňů. Přišel den, kdy manželka začala rodit. Oba jsme začali zmatkovat, navíc jsme pili nějaký alkohol, takže jsme se strašně pohádali. Vůbec jsem nedokázala rozdýchat, co se vlastně děje, do toho on jel za ní a dítětem, najednou to vypadalo, že naše plány vylítly oknem. Brečela jsem a nedokázala to pochopit. Pak jsem se mu podívala do telefonu. Tam byly sms od manželky a vyšlo najevo, že věci nejsou takové, jak říkal. Že mi prostě lhal. Přesto jsem odmítala tomu uvěřit a zeptala se ho – v klidu, jak to tedy všechno doopravdy je... To, co přišlo potom, mi ale vyrazilo dech.

 

 

Vrhl se na mě, vzal můj nový telefon a mrsknul jím o zeď. Začal mě škrtit. Škrtil mě a dusil se slovy: "Člověk bez vzduchu vydrží minutu, takže ještě máš půl minuty.“ Svázal mi ruce a nohy s tím, že mě zabije a že já v tom bytě shniju. Pak mám vše jakoby v mlze, plazila jsem se pro pomoc. Dnes už vím, že byla hloupost nedojít si do nemocnice pro lékařskou zprávu. Jenže jsem se cítila slabá, navíc moje psychika by to asi neunesla, chtěla jsem být hlavně v klidu.

 

PSALI JSME:

 

Váš příběh: Manžel mi zavolal z bordelu, abych ho zachránila!

 

Přespala jsem u kamaráda a jak jsme o tom mluvili, skládala jsem si další a další maličkosti, které do sebe najednou začaly zapadat. Po nějaké době se mi začal zase ozývat, prý beze mě nemůže být. Tvrdil, že vše pramenilo z toho, že byl pod tlakem, že by to jinak nikdy neudělal. Že mě miluje. Byla bych blázen, kdybych mu věřila, nalhal mi toho už tolik... Srovnat se s tím, že s někým plánujete budoucnost a najednou vás doslova skoro zabije, to není jednoduché.

 

 

PSALI JSME:

 

Váš příběh: Osudově se míjíme, ale já ho miluji, i když žiji s jiným!

 

Také jsem měla strach, že mi něco udělá, že si na mě počká před domem. Že mi rozbije auto. Pak mi ale došlo, že já jsem ta oběť, že vlastně má můj život neustále pod kontrolou. Takže ten strach se začal měnit ve vztek. Ve dne mi volal, byl milej, chápající a komunikativní, večer se mi opilý věšel na zvonek, opilý mi vylezl na terasu. Volala jsem policii, jen mi poradili, abych šla ven před dům a čekala na příjezd policejního auta. Sms na téma „jsi děvka“ bylo několik, ani už je nepočítám. Z mojí strany jen sms – nekontaktuj mě, už tě ve svém životě nechci.

 

Zatím je klid, ale co bude dál? Kde brát sílu odolávat jeho útokům? Čeho je ještě schopen? V duchu si nadávám, že jsem si měla koupit byt výš než v prvním patře, ale stěhovat se kvůli němu rozhodně nehodlám. Spíš stále hledám to - proč. Proč přitahuji takové existence, proč je nedokáži prohlédnout dřív? Momentálně se snažím vzít si z toho nějaké ponaučení, také sílu. Je vůbec možné potkat v dnešní době někoho „normálního“? 

 
9 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Eva 16:44 30.07.2013
Heleno, jste hloupá, budiž Vaší omluvou, že nejste sama. Ooo ženy. Žena podvedená lynčuje milenku a naopak. Vy jste oběť? A co ta manželka? Jen jsem pročítala váš příběh a už jsem viděla typického zadaného nevěrníka: aktivní, pomáhá, a především to nejdůležitější: házení špíny na manželku!!! A čuba ochotně uvěří a podrží :D. Proč proboha? A nejste sama, je to většina žen. Jo ten pocit, on je chudák, ona zrůda, on chce mně, já mu tu rozkoš poskytnu, ona si to zaslouží, jsem lepší. A mužům nevěrníkům se daří. Můžete si zato sama. Je to typický psychouš. Jeho manželka se cítí jako oběť a vás považuje za obtížný hmyz nízkého IQ, co narušil její rodinný krb. Pokud to o vás ví, jestli ne, dozví se. S obtěžováním je to zlé a Policie vám moc nepomůže, možná by bylo lepší změnit bydliště. Dámy, pokud vám muž tvrdí, že jeho žena pije, či je dě*ka a vy jste jeho zlato, pryč, to mluví o sobě ... Bez konfrontace s manželkou ani ránu, muži lžou. Kašlat takové, jen svobodní doopravdy. Nějaký princ se ukáže.
Andrea 19:51 07.07.2013
asi taky nepíšu příběh.............
Andrea 19:49 07.07.2013
Jestli to je pravda, měla jste zavolat polici rovnou po prvním útoku. Jinak nedokážu poradit, ale pořád je lepší stále a stále kontaktovat policii, i ty esemesky někdy stačí. Jinak ......... teda nechápu, že někdo může věřit ženatýmu chlapovi, to mi teda hlava nebere. Takže tento příběh beru jako jednu nepovedenou povídku.