Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Co vám přinese nadcházející rok v oblasti lásky a vztahů? Potkáte konečně ten pravý protějšek, nebo posunete váš stávající vztah o něco dále?

VELKÝ HOROSKOP! Budoucnost vaší lásky: Potkáte toho pravého?

Znamení zvěrokruhu
zdroj: Thinkstockphotos Znamení zvěrokruhu
aktualizováno 14.02.2013, 12:07 | 14.02.2013, 00:00 | doma.cz/em

Co vám přinese nadcházející rok v oblasti lásky a vztahů? Potkáte konečně ten pravý protějšek, nebo posunete váš stávající vztah o něco dále?

Užijete si milostné vzrušení, nebo se budete v klidu věnovat své rodině? Budete muset čelit nepříjemnostem, nebo vše poklape tak, jak má?Jak budete prožívat lásku a vztahy v roce 2013 a ještě mnohem více se dozvíte v našem horoskopu.


NÁŠ TIP: PARTNERSKÉ HOROSKOPY NA MÍRU

Individuální zpracování profesionálním astrologem podle přesného data narození Vás a Vašeho partnera. Poznejte, jak se k sobě hodíte se svým partnerem! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Beran (21.3. – 20.4.)

 


 

Rok 2013 je pro vás po stránce lásky a erotických záležitostí velmi dynamický. S příchodem jara se ve vás silně probudí spontánní vášeň, budete disponovat obrovskou lehkostí v komunikaci s druhým pohlavím, jak mluveným slovem tak i vizuálně. Jste od přírody štědří a duben je měsícem, kdy Jupiter u vás tuto vlastnost ještě zesílí a nebudete šetřit dárky. Je to i způsob vašeho vyznání lásky, nechcete si někoho kupovat, ale vyjadřujete tím, že vás váš partner zajímá. Květen pro nezadané signalizuje sblížení s osobou v okruhu pracovního prostředí, může se jednat i o věkový rozdíl.
 

PŘEČTETE SI NEJLEPŠÍ VALENTÝNSKÉ VTIPY

 

Stabilita vztahu však bude nejistá, konstelace napovídají potíže skrze rodinné povinnosti nebo související s bydlením. Vaše překypující sexuální vitalita v sobě v tuto dobu skrývá určitou zrádnost, pozor, aby vás někdo nevyužil jen pro zábavu. Zato červenec a říjen jsou vám nakloněny. Máte možnost začít si s někým hezky zvláštním, což pro vás znamená velkou výzvu. Konjunkce Urana se vám chystá přihrát protějšek, který s vámi bude chtít vyluštit všechny hádanky lásky, nenechte ho ale uhodnout všechno. Obměňujte způsob důvěrností a sexu, žádný stereotyp. Vaše milostná originalita bude působit jako afrodiziakum.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Horoskop na rok 2013: Co vás čeká a nemine!

 

Býk (21.4. – 21.5.)

 


 

Bez ohledu na to, jak moc si zakládáte na svém soukromí, máte ve svém nitru plyšového medvídka, který touží být mazlen. Ani tento rok si rozhodně nehodláte odepřít sladkosti lásky, Pluto se postará o zvýšenou smyslnost a intenzivní touhu po intimním kontaktu. Březen je dobrým startem pro otevření vašeho srdce a pro to, abyste svému partnerovi říkali, co si myslíte, prohloubili společné sdílení i odkryli tajemství svých tajných sexuálních přání. I další měsíce k vám budou vstřícné, pokud nejste zadáni, pokusíte se díky vlivu Venuše přilákat větší pozornost osoby, kterou tajně milujete.

 

Zvolte nejzamilovanější pár našich seriálů

 

Každopádně máte zájem o čistou, opravdovou lásku a toho, co je ve vztahu zbytečné nebo falešné, se budete chtít především vy, zrozenci 2. dekády (2.5. – 11.5.), zbavit. Proč byste také dávali své srdíčko jen tak do dražby? To není váš styl, máte zacíleno na citovou jistotu. Od září mohou planety přinést do vašeho nazírání na lásku jistou dávku pesimismu, opoziční Štír varuje před zbytečným podezíráním a žárlivostí. I když budete mít pocit, že je váš partner po určitou dobu poněkud záhadnější a neproniknutelný, nedělejte žádné závěry. Milí Býci, tento rok vám může jít ve vztahu o všechno a věřte, že hvězdy s vámi mají jiné plány než úskoky a nevěru, hlavním mottem bude tentokrát hloubka lásky, vášeň a osudovost.

 

Blíženci (22.5. – 21.6.)

 


 

Rok 2013 je pro vás rokem harmonie a štěstí v milostných vztazích. Vlídná Venuše vás podporuje a chystá mnoho dárečků v podobě romantiky. Vaše sexuální přitažlivost bude velmi silná, totéž platí o spontánnosti ve vyjadřování emocí, tudíž se nedivte, že o románky nebude nouze. Zrozenci 2.dekády (1.6.-11.6.), vám může sice vlivem milostné události vyvstanout napětí v rodině, ale s celou situací si nakonec dobře poradíte. Pluto pro tento rok prozrazuje intenzivní sexuální život a důležitým tématem vztahu mohou být v tomto období i společné finance.

 

Březen je nejnáchylnější na rozladěnosti v lásce, v tuto dobu se vám může zdát, že je váš miláček náročnější, než je obvyklé. Vy, kteří žijete ve vztahu, snažte se sladit s partnerem ve vzájemných požadavcích, nezapomeňte, že váš protějšek nemusí vždycky vědět, co chcete. Venuše opět radí ukázat náklonnost romantickými gesty. Pro vás nezadané je nejkrásnějším darem hvězd hluboká schopnost cítit, s kým spojit své srdce a věřte, takového člověka budete silně potřebovat, protože vám pomůže učinit správné rozhodnutí pro budoucnost.

 

Jestliže někteří pokukujete po svatebních prstýncích, letní měsíce jsou tím nejlepším časem, červen startuje tendenci k pevným a trvalým svazkům. Vám, zrozenci 3.dekády (12.6.-21.6.), dá více přemýšlení, jestli se usadit, máte rádi volný let, ale ať se rozhodnete jakkoliv, jednou se váš nepokojný duch unaví a pocítí touhu zakotvit v poklidném přístavu lásky.


PŘIVOLEJTE SI LÁSKU S TALISMANEM LÁSKY!

Tento tajuplný magický symbol byl znám již ve starém Egyptě a užíván byl prý dokonce i samotnou Kleopatrou! Talisman lásky má za účel nalézt milence nebo milenku a vytvořit pevný milostný vztah. NYNÍ V AKCI JEN ZA 141,- Kč! ZDE


Rak (22.6. – 22.7.)

 


 

Co se citů a prožívání lásky týče, je pro vás rok 2013 hodně smíšený, vám se však tato emocionální jízda líbí, jste zvyklí se takto pohybovat. Pluto přináší vášeň a v milostných záležitostech jste mistři představivosti, existuje snad lepší kombinace pro sexuální zážitek? Květen je v tomto směru pro vás skutečným časem lásky, zrozenci 1.dekády (22.6-1.7.), využijte přízně planet, připravují vám největší sousta požitků. Vám, kteří jste zadaní, se bude skvěle dařit v komunikaci se svým protějškem, dokážete sladit své touhy a dodat i hezké romantické zážitky.

 

PSALI JSME:

VÁŠ PŘÍBĚH: Chodím s ředitelem, ale je ženatý! 

VÁŠ PŘÍBĚH: Vánoce ve třech: Můj manžel, milenka a já

 

Poněkud kritičtější může být listopad a prosinec, kdy vám Venuše, planeta lásky, přichystá zkoušku milostného soužití. Je v této době retrográdní, což znamená, že nabírá zpětný chod a vrací se pozlobit vás napětím. Navzdory vzestupům a pádům najdete zase způsob, jak se přitulit k partnerovu srdíčku, koneckonců cizí neznámé vody bez domácího přístavu vás ani nelákají.

 

Pro nezadané se chystá největší romantika na jaře, jedná se o hledání citové jistoty a každopádně potkáte lásku na úctyhodnějších místech než v nočních klubech nebo barech. Přelom června a července ale signalizuje, že je potřeba se ujistit, jestli vám vaše zlatíčko dává alespoň polovinu toho, co se mu dostává od vás.

 

PŘEČTĚTE SI TAKÉ:

Jsou horoskopy a věštby pravdivé?
Horoskop do konce roku: Jak přežijete svátky?
Sex podle znamení horoskopu
DIETA podle horoskopu!

 

Lev (23.7. – 22.8.)

 


 

Často potřebujete slyšet, jak moc jste milováni a konstelace roku 2013 potvrzují, že skutečně milováni budete. Přesto však může být v této době váš emocionální život podobný horské dráze a to pokud se pustíte do paralelních vztahů. Venuše prozrazuje, že city se mohou měnit jako mrknutím oka, láska může přijít náhle a stejnou rychlostí skončit. Lvi 2.dekády (3.8.-12.8.), zejména vy se můžete v lednu a únoru potýkat s napětím, názory s partnerem se budou rozcházet a narážet do sebe jako činely.

 

V tomto čase máte zvýšenou touhu po svobodě, změně a silnou potřebu experimentovat. Samozřejmě se naskytnou i ty nádherné momenty v lásce a vztazích. Projev náklonnosti a vytváření vzrušení při sexu udrží vztah bez problémů. Vy, kteří jste nezadaní, máte od Urana šanci potkat super inteligentní protějšek, který má oslnivou komunikaci a především se liší od davu. Červenec je nadějný měsíc, zrozenci 1.dekády (23.7.-2.8.), máte výhodu využít jeho vlivu přednostně!

 

Vyhýbejte se ale královským nárokům, budete pravděpodobně chtít, aby se váš miláček podřídil vašim rozmarům, ale současně byl i sebejistý, že se vám vždy vyrovná. Hvězdy se shodují, že je to poněkud schizofrenní úkol. Nejpříhodnější šance k seznámení máte na oslavách, zábavách nebo například seminářích, Jupiter už píše pozvánky, neodmítejte, v programu je láska na první pohled!

 

Panna (23.8. – 22.9.)

 


 

Máte nedocenitelný dar a tím je schopnost čisté lásky, přičemž nemáte ve zvyku darovat ho jen tak kdekomu. Tento rok vám však přináší možnost milostných překvapení a vliv Pluta prozrazuje zaměření na vášnivé vztahy. Zaznamenáte, že se vaše intimní potřeby mění, což s sebou přinese i určitou dávku chaosu. Panny 3.dekády (12.9.-22.9.), zejména vám se dubnem otvírají příležitosti k intenzivní rozkoši! Nicméně nenechte se zamilováním příliš zmást, může se pak stát, že neodolatelná přitažlivost k někomu vám zabrání používat zdravý rozum.

 

Pro vás, zrozenci 1.dekády (23.8.-1.9.), chystá překvapení květen, kdy se během i krátké cesty můžete seznámit s velmi zajímavým protějškem. Vy, jež žijete již delší dobu v partnerském vztahu nebo manželství, máte v tomto roce vlivem Neptuna tendence vracet se k problémům z minulého roku. Překonáváte žárlivost a podezírání, toužíte vztah vyčistit od všeho, co nesouvisí s láskou. Říká se, že láska hory přenáší, nezoufejte a věřte, že i vás nakonec čekají kouzelné chvilky!


STÁLE HLEDÁTE TOHO PRAVÉHO?
 

Astroložka Helga Vám prozradí, kdy se dočkáte skutečné lásky! S pomocí astrologie a výkladu karet Vám odhalí osudová setkání, zavolejte ji na tel.: 906 701 701! Nebuďte již sami!
 

 

Váhy (23.9. – 23.10.)

 


 

Rok vám začíná menšími verbálními konflikty se svým partnerem, nicméně později rozpoznáte své chyby a najdete pro sebe více pochopení. V tomto roce určitě nebudete strádat milostnými impulzy. Venuše je vládcem vašeho znamení a zároveň planetou lásky, jak by vás mohla ze své kouzelné alchymie vynechat? V květnu se chystá nadělit vám bohatě ze své náruče, budete teď nesmírně přitažliví a díky tomuto magnetismu vzbudíte velký zájem. Rada pro vás, kteří jste nezadaní: nasaďte svůj hvězdný úsměv, jeho moc je nyní mimořádná, můžete navázat velmi hezký vztah!

 

Vy, kteří již partnera máte, zatoužíte především v červnu vnést do lásky více zábavy. Váhy 3.dekády (13.10.-23.10.), cítíte nejvíce nutnost společného sdílení krásy, pozorování krajin, umění a co se týče sexuálního ohně, připadá vám možná trochu tlumený. Uran vás nutí změnit situaci a toužíte zažehnout větší plameny, zamyslete se ale, jestli není chyba i na vaší straně. Občas například zapomínáte zatelefonovat a váš protějšek si myslí, že vás zajímají více vaši přátelé než on. I když jste rození diskutéři a svými argumenty se obhájíte, stín pochybnosti může zůstávat. Zkuste se zaměřit na větší detaily ve vztahu a mějte na paměti, že láska musí být živena oboustranně!

 

Štír (24.10. – 22.11.)

 


 

Rok 2013 vám dává mnoho krásných momentů, kdy zapůsobí vaše mysteriózní, magnetická přitažlivost. Jste ovládáni Plutem, planetou vášně a záhad, takže se nevyhnete kontaktu se silnými emocemi, tak jak dokážete procítit lásku, umíte cítit i žal – to je požehnání i prokletí znamení Štíra. Sex pro vás ani v tomto roce neznamená nic laciného, pokud jste se svým protějškem spokojeni, zůstanete mu věrní.

 

Saturnské působení může v průběhu roku zaznamenat ve vašem milostném životě určité překážky, Štíři 3.dekády (13.11.-22.11.), mějte se na pozoru hlavně v dubnu, snažte se otevřeně komunikovat, aby nedošlo k nepochopení. Pravděpodobně bude nutné, abyste dle pokynů Pluta přehodnotili se svým partnerem dosavadní způsob života. Vztah se tím posílí a získá novou dimenzi, to za to přece stojí! Ti, kteří jste nezadaní, máte v tomto roce zájem o navázání vztahu, který má pro vás budoucnost. Pocit samoty vás tíží, nezoufejte, už v březnu můžete někoho příjemného poznat. Co se týče vás, zrozenci 1.dekády (24.10.-2.11.), láska vás může potkat při nějaké cestě, takže vysedávání doma je pro vás teď velmi nevýhodné.

 

Střelec (23.11. – 21.12.)

 


 

Expanzivní a optimističtí Střelci, připravte se na rušný rok plný milostných dobrodružství! Planetární konstelace se postarají o lavinu romantiky, která vás pod vládou Urana překvapí vždy, kdy to budete nejméně čekat. Není to sice planeta stability, ale záleží jen na vás, jestli se náhlá vzplanutí přerodí v trvalý vztah. Přelom března a dubna se stává doslova magnetem na lásku, nedivte se, když potkáte někoho tak okouzlujícího a zvláštního, že to ve vašem srdíčku způsobí velký zamilovaný třesk. Venuše se nyní na vás usmívá a chystá nové, neobvyklé zážitky v sexu.

 

Rozhodně budou mít daleko od zaběhlého stereotypu, budou vás lákat netradiční místa k milování a prožijete opravdovou extázi. Vy, kteří jste zadaní, prožijete ve svém vztahu krásný obrat k lepšímu, můžete se těšit, zejména Střelci 1.dekády (23.11.-2.12.), že váš intimní život zaznamená zpestření a životodárné zajiskření. V tomto roce jste velmi spontánní a otevření, Jupiter však zvedá ukazovák, aby vámi vystřelované šípy přílišné upřímnosti nebyly chápány jako netaktnost. Máte obrovskou šanci proměnit svůj vztah tak, že bude rázem jako úplně nový!


DARUJTE SVÉMU MILÁČKOVI PŘÍVĚSEK DUŠEVNÍ SPŘÍZNĚNOST!

Tento stříbrný přívěsek dovedně zobrazuje pocit duševní spřízněnosti a popisuje tak hloubku spojení dvou bytostí! Je vhodným amuletem pro posílení a udržení lásky.
Obdarujte sebe nebo svého partnera tímto krásným a symbolickým přívěskem! NYNÍ SE SLEVOU 10%! Nakupujte ZDE!


Kozoroh (22.12. – 20.1)

 


 

Rok 2013 je pro vás velmi důležité období pro vztahy a život v manželství. Láska je vaší kartou roku! Planetární konstelace vypovídají o naplnění vztahů, nicméně Jupiter přináší výzvu a signalizuje, že drobné potíže se přece jen vyskytnou. Rozhodujícím časem pro lásku se stává již začátek roku, v této době byste měli dát najevo, co v životě chcete. Váš protějšek bude inklinovat k mnohým argumentům a bude se snažit prosazovat spíše své vlastní názory, důležité je, abyste se naučili ovládat svou špatnou náladu a máte vyhráno! Váš partnerský vztah nebo manželství získá nakonec mnohem významnější a intenzivnější podtext.

 

Pokud žijete nesezdáni, budete přemýšlet o legalizaci svazku. Vy, kteří jste nezadaní, se můžete rovněž dopracovat k významnému navázání vztahu. Venuše předznamenává důležité události i když ví, že vás není snadné získat. Vaše sexuální touha je sice silná a nikdy polovičatá, přesto si nelibujete v krátkodobých milostných aférách. Musíte být přesvědčení, že objekt vašeho zájmu je ten pravý. Pro vás, zrozenci 1.dekády (22.12.-31.12.), je v tomto směru velmi důležitý měsíc březen. Léto je naopak pro všechny dekády vašeho znamení trochu varující, protože se vám může nakupit více obletujících protějšků najednou! Milí Kozorozi, samozřejmě si poradíte, jste totiž ti, kdo mají rádi svůj život pod kontrolou.


Vodnář (21.1. – 20.2.)

 


 

Tento rok budete vnímat pocit spokojenosti, štěstí v lásce a všech atributech, které s ní souvisí. Venuše, nositelka láskyplného souznění má na váš život příznivý vliv, dá vašemu vztahu vyzrát a vzkvést, pokud jste prožívali v předešlém čase nějaká nedorozumění, přichází teď k souladu a vzájemnému doplnění. V lednu vás do nového roku vítá temperamentní Mars, jehož energie vysílá do vašeho srdíčka elán a touhu po lásce. Vám, Vodnáři 3.dekády (11.2.-20.2.), jež jste eroticky založeni nejvíce, dopřejí planety větší sexuální rozmach i v březnu.

 

V komunikaci se nyní snažte dbát na detaily, z nichž může mít váš protějšek krásný pocit. Také máte ale tento rok tendenci vzbudit v partnerovi neopodstatněnou žárlivost. Ti, kteří jste nezadaní, můžete vlivem Saturna prožívat tak trochu obavu z vážného vztahu, a i když je možností víc než dost, máte sklon spíše k fantazírování. Především vy, zrozenci 2.dekády (1.2.-10.2.), upřednostňujete spíše nezávaznou lásku a pokud ji už dlouho hledáte, nastává váš čas. S romantikou se s největší pravděpodobností setkáte v práci nebo ve studijním prostředí.

 

Ryby (21.2. – 20.3.)

 


 

Romantika je nedílnou součástí vašeho života a v tomto roce se u vás touha po všem krásném vystupňuje na maximum. Pokud jste nezadaní, můžete se těšit, protože začnete velmi brzy psát svůj milostný příběh. Rybky 3.dekády (12.3.-20.3.), duben je pro vás nadějný měsíc a chystá se nechat vás vplout do laskavých vln lásky. Váš vládce Neptun vás hladí balzámem snění, nicméně Jupiter varuje před přehnanou vrstvou této esence, protože se může stát, že se nespokojíte s ničím, co neodpovídá vašim nejvyšším ideálům.

 

Vy, zrozenci 1.dekády (21.2.-1.3.), buďte v prvních dnech měsíce ledna zvýšeně opatrní, můžete zjistit, že ten, s kým jste se seznámili při oslavách Nového roku, nakonec vůbec nesplňuje vaše představy. Když pak tiše odplujete z těchto klamných vod, můžete za sebou zanechat zlomené srdce. Vám, kteří již vztah máte, přináší tento rok ztracenou intimitu a oživené sexuální vášně. Připravte se ale i na to, že vám vznikne mnoho příležitostí k mimomanželským aférám, pokud má však váš vztah solidní základy, odoláte pokušení a uvědomíte si, co pro vás vlastně váš vztah znamená.

 

JE VAŠE LÁSKA NA BODU MRAZU? PROŽÍVÁ VÁŠ VZTAH TĚŽKÉ OBDOBÍ? Na tyto a veškeré další otázky ohledně lásky a vztahů Vám za pomoci svých karet poradí kartářka Ludmila. Zavolejte jí na tel. 906 701 701 a zjistěte, co je pro Vaše srdce nejlepší!

 
5 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Petr 08:44 16.03.2013
Opravdovy horoskop? http://www.horoskopyrenata.cz/
bailey 17:32 29.12.2012
mrkněte se sem -----> carolineluce.blog.cz :) určitě se bude líbit ;) :)