Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Prozradíme vám, zda váš vztah patří k těm velmi ohroženým.

VÍME, které vztahy do léta zkrachují. Je mezi nimi váš?

Rozchod
zdroj: Thinkstockphotos Rozchod
aktualizováno 02.03.2013, 00:00 | 02.03.2013, 00:00 | doma.cz

Prozradíme vám, zda váš vztah patří k těm velmi ohroženým.

Nehrozí vám v následujících měsících rozchod? Kdy byste měli zbystřit? Prozradíme vám, zda můžete být úplně klidná... nebo ne... Následující typy vztahů patří totiž k těm nejohroženějším.

 

Jste-li spolu příliš dlouho

 

Je to jasné. Přechozený vztah. Chodíte spolu už roky a nechystáte se vztah posunout dále. Pokud se tématům jako společné bydlení, svatba či přírůstek do rodiny vyhýbáte, počítejte s tím, že se k vám nastěhuje příšerná nuda. Co vám pomůže? Plán, nový koníček, rekonstrukce bytu, jednoduše změna.

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

TRAPASY JAKO BRNO! Co extra trapného se vám přihodilo?

VÁŠ PŘÍBĚH: V našem domě bydlí duch. Nechce mě tam!

Krasna.cz: Vyjde vám to? Numerologie napoví!

 

Jste-li každý z jiného těsta

 

Protiklady se přitahují? Možná ano, ale zpravidla se nevydrží přitahovat příliš dlouho. Pokud máte diametrálně odlišné názory na trávení volného času, životní hodnoty a další důležité věci, bude se vám to překonávat jen těžko. Nebo se zkrátka rozhodnete, že už to překonávat nechcete.

 

PSALI JSME:

 

VÁŠ PŘÍBĚH: Jak se nejlépe seznámit? Už vím!

Trápíte se ve vztahu? Můžete skončit jako obézní vrásčitá alkoholička!

 

Nejiskří to mezi vámi

 

Když se okouzlení vytrácí, bude záležet jen na vás, jak s vyprchávající vášní naložíte. Nebojte se, řada výzkumů poukazuje na to, že velké množství párů je v pozdější fázi vztahu spokojenější a sex si nemůže vynachválit.

 

 

Neznáte kompromisy

 

Pokud ani jeden z vás nedokáže ustoupit, nečekejte, že vám to vydrží. Nedokážete-li dodržovat pravidla pro soužití naprosto nezbytná, pravděpodně se do léta skutečně rozloučíte.

 

Vybíráte si stále stejné

 

Pokud děláte opakovaně tutéž chybu, měli byste výběr partnerů přehodnotit. Raději se objednejte k odborníkovi, ten vám poskytne cenné a nestranné rady.

 

Problémy ve vztahu

 

Nemluvíte spolu

 

Když nebudete mít jeden o druhém žádné informace, stanou se z vás cizinci s paralelními životy. A to vede jedině k zániku. Najdete si čas spolu hovořit a nezapomeňte partnera chválit. Muž potřebuje ve vztahu cítit od ženy pochvalu, podporu, povzbuzení. pokud se mu toho nedostává, začne hledat mimo domov, píše server myzeny.sk 

 

 
3 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Kosheeen 09:02 03.03.2013
No jo co vsechno se nevi, kdy umru se vi take????