Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Zase jsme se vydali po stopách pořadu Výměna manželek. A narazili jsme na konflikt romské a neromské domácnosti - ten nakonec vedl k tomu, že nás paní Martina nepustila k sobě do bytu.

VÝMĚNA MANŽELEK! Jak žijí vyměněné manželky dnes? Konfliktní Martina Díl. 2

Vložit video na:

aktualizováno 17.02.2013, 10:33 | 17.02.2013, 10:33 | doma.cz

Zase jsme se vydali po stopách pořadu Výměna manželek. A narazili jsme na konflikt romské a neromské domácnosti - ten nakonec vedl k tomu, že nás paní Martina nepustila k sobě do bytu.

Nedávno jsme vám přinesli příběh Moniky Olachové z Chodova, která se vyměnila s Martinou Boteovou z Mladé Boleslavi. A zatímco Monika Olachová i její manžel Jarda si s námi ochotně na pořad Výměna manželek zavzpomínali, v druhé rodině bylo bohužel všechno jinak.

 

ČTĚTE TAKÉ:

VÝMĚNA MANŽELEK! Jak žijí vyměněné manželky dnes? Díl 1.

 

Podívejte, jak na tuto Výměnu vzpomínají Olachovi z Chodova:

 

 

Martina Boteová z Mladé Boleslavi dala striktně najevo, že se k Výměně manželek nehodlá vracet. "Vůbec nechci vzpomínat, nechci o tom mluvit," řekla nám nahněvaně mladá žena, maminka malého chlapečka. "Nelíbí se mi, jak jsem v pořadu vyzněla, prý že se bojím cikánů, to není vůbec pravda," dodala závěrem. A tak jsme se za ní do Mladé Boleslavi podívat nemohli, i když jsme o to stáli. Zkrátka nás tam nepustila.

 

PSALI JSME:

Inna Puhajková: Ano, mám nálepku Jágrovy přítelkyně. S tím se dá žít

 

Výměna manželek - V. série - 3. díl - 1

 

PSALI JSME:

 

POTRAT v Ordinaci! Ta Erika snad zešílela?!

VÁŠ PŘÍBĚH: Milenka schovaná ve skříni! To byl šok!

Valentýn na poslední chvíli: Hýčkejte se úžasnými dárky

 

Proto můžeme jen spekulovat o tom, proč se Martina nechce už k Výměně vracet. Jak bylo dobře patrné, do pořadu se přihlásila s úmyslem pomoci nějakému problémovému páru, srovnat ho, jak sama říkala - přitom se do problémů dostala spíše ona sama.


ČTĚTE TAKÉ: Vašek Noid Bárta ukázal své bejvalce zadek. Máme foto!

 

Polekalo ji, když se ocitla v romské rodině se třemi dětmi, a nedokázala s nimi najít společnou řeč, ačkoli se svým způsobem snažila. Nicméně vyvádělo ji z míry, že její jídlo Romům nechutná, že neuznávají způsob, jakým uklízí, a nebavila se v restauraci, kde oni byli šťastní, neoslovila ji jejich hudba - a ani to nedokázala alespoň ze slušnosti předstírat.

 

Sledujte Výměnu manželek na VOYO

 

"Já bych si přál, abych tě aspoň jednou viděl uklízet," křičel na ni její dočasný romský manžel Jarda. "Tak sem nemáš jezdit, když jsi taková citlivka," volala na ni dočasná tchyně. A tak si Martina svůj příběh ve Výměně nepředstavovala, malovala si naopak, že vyzní jako jednoznačně kladná postava, která napravuje křivdy a uvádí věci do pořádku - což se nestalo.

 

Výměna manželek - V. série - 3. díl - 2

 

Zatímco druhá vyměněná manželka, Monika Olachová, se dokázala cizí rodině docela dobře přizpůsobit, výborně jim vařila, příkladně uklízela a dokonce zdokonalila jejich chlapečka, během vyměřených deseti dnů ho naučila chodit na nočník a spát bez plenek, Martina Boteová se v romské domácnosti nedokázala zdaleka tak blýsknout. A to ji zřejmě zamrzelo.

NEJLEPŠÍ VTIPY NA TÉMA MANŽELSTVÍ SI PŘEČTETE ZDE

 

"Martině hrozně vadilo, jak je romská rodina hlasitá," říká režisér Jiří Hornych. "Ale oni si tak prostě povídají. A Olachovi zase nepřenesli přes srdce nedokonalost úklidu české ženy - a to vaření. Když toho není kýbl a není to s masem, tak jim to prostě nechutná," dodává režisér Výměny.

 

Výměna manželek - V. série - 3. díl - 5

 

 
17 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Lída 14:07 27.04.2017
Proč místům kde žijí hlavně ,,romové,, říkáte gheto? Je to asi z toho důvodu,že si nedokáží ve svém okolí a v domech udržet pořádek a vypadá to tam ja vypadá.Majoritní společnost takové problémy nemá a nemá potřebu nastěhovat si k sobě jiné etnikum,aby za ně čistotu udržovalo.A co tzv,vybydlené domy.Co to je? Dala bych jim to k náhradě a vystěhovala je třeba pod most,když si ničeho nedokáží vážit.Za to je máme ještě litovat? Proč !!!
Elen 10:45 27.02.2013
Paní Petro, nevím v jakém městě to žijete, ale já žiju v Mostě, a takový problém jako máte Vy já rozhodně nezažívám. Nebo spíš nejsem na Romy vysazená tak jako Vy.. :) A Katka má pravdu, práce Vám taky nevoní když jste na sociálce, spíš by jste se měla zamyslet sama nad sebou a neurážet tu naše spoluobčany .. Né všichni jsou stejní ;)
Tera 22:02 21.02.2013
Výměnu jsem sledovala pravidelně a v tomto díle jsem "fandila" Olahovým. Ta rodina byla opravdu pohodová, zato ta druhá, to byl masakr. Martina byla sebestředná a namyšlená a ten její vlastní manžel, to byla kreatura. Nesnesla bych ani jednoho z nich. Opravdu to je rodinka k pohledání :o(
Katka 09:21 20.02.2013
Paní PETRO, VÁM TAKY NEVONÍ PRÁCE, ŽE JSTE NA SOCIÁLCE? NEDIVÍM SE, ANI POŘÁDNĚ PSÁT JSTE SE DOSUD NENAUČILA. Také se nedivím, že sem tam dostanete klackem od malého černého,já Vás tak potkat, přetáhnu Váš za Vaše názory bejsbolkou. Aby jste příště věděla, zač je toho loket.
rekarin 15:20 17.02.2013
http://www.erlink.cz/klik/UmdQcgVi - řekla bych, že toto je zajímavější
Lucka 20:45 15.02.2013
http://www.erlink.cz/klik/V2NUcAZj
petra 18:50 15.02.2013
když jste teda tak dokonali tak se podívejte do školky....absolutní nazájem...jdou nejdou...a to by měli jako předškoláci....žádné aktivity žádný zájem. Ve škole.....je to u nás na úkor prvňáčků.....z deseti romských dětí jsou dvě perfektní a ten ostatní zbytek dělá bordel, což ve třídě 30 dětí je úžasné. A od toho to začíná....není to o ghetech...tady žádná nejsou, je to o vašem přístupu a těch dobrých mezi vámi je málo.
Jinak já mám bohužel jen špatné zkušenosti a zkuste se nechat večer prásknout klackem od malého cikána a když mu něco řeknete tak vas deset matek ulinčuje. Zkuste stát na sociálce a nechat se předběhnout cikány, kteří kdoví proč mají nějaké výhradní právo mít vše přednostně a ještě vyplněno úřednicí. Jako maminka teď opravdu žasnu a když slyším jak chcete práci ......ani jeden cikán v naší obci nevzal práci pro obec - raději donesou lístky jak jsou nemocní. pořád romské otázky...na co...nezměnili jste se a nezměníte...vám práce nevoní
Luboš 00:53 14.02.2013
Dobrej ¨jsem CIKÁN a prý s výhodama byste si užívala taky P.Ido ? Zkuste se namaskovat krémem na boty a běžte tu práci najít :D . Je to nekonečné téma ale v žádném jsem neslyšel že je to chyba systému který tvoří ghetta a vyrůstat v nich není sranda.Sami si každý sáhněte na srdce a upřímně přiznejte jestli by jste zaměstnali CIKÁNA - PAK TEPRVE SUĎTE ŽE NECHODÍ DO PRÁCE.
To že Romové mají špatnou pověst je jasné,ale díky tomu že tyto příběhy kamarád říkal se dobře poslouchají neboť vám to dává pocit NADŘAZENOSTI.Jen se zamyslete do hloubi duše a tam zjistíte že to tak je.
Bílí o sobě často prohlašují že jsou chytřejší ale být rasista na dnešní dobu ? Nemyslíte že je to dost omezené a dětinské řídit se příběhy ?
Dost gadžů má špatnou zkušenost s námi - věřím a nepopírám , sám bych některé trefil pálkou do ksichtu,mě bílí zklamou skoro každý den ale neznamená to že musím nade všemi zanevřít.
Přeji brzké otevření očí s pozdravem ( CIKÁN ) Bartoš.
R. 17:38 13.02.2013
hana: že jo, taky jsem si říkala. :D
Darra 14:58 13.02.2013
ha:
Počkej až tebe okradou ti slušní bílí sousedé. To není o barvě pleti.
1 2