Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Trapasy ale dokáží člověku znepříjemnit život... Jakou s nimi máte zkušenost vy?

TRAPASY JAKO BRNO! Co extra trapného se vám přihodilo?

Humor v sexu
zdroj: Thinkstockphotos Humor v sexu
aktualizováno 01.03.2013, 00:00 | 01.03.2013, 00:00 | doma.cz/em

Trapasy ale dokáží člověku znepříjemnit život... Jakou s nimi máte zkušenost vy?

Někdo trapasy přímo přitahuje, jiný zažije trapnou situaci jednou za uherský rok - ale pak to zas stojí za to!  Asi nebo téměř určitě neexistuje osoba, která by se nestala obětí trapné situace. Jak je to s vámi? Pochlubte se.

 

I my jsme iniciativně zapátrali ve svém okolí a zeptali jsme se: Zažili jste opravdu velmi trapnou situaci, na kterou vzpomínáte ať již s úsměvem, nebo s mrazením v zádech?

 

 

Zažili jste trapas jako Brno? Pochlubte se nám na adresu: redakce@doma.cz. Nezapomeňte na heslo TRAPAS.

 

"Když mi bylo asi sedmnáct nebo osmnáct let, schylovalo se k prvnímu sexu. Sehnala jsem si antikoncepční krém, po vášnivé debatě s kamarádkami jsme dospěly k závěru, že bude spolehlivější než kondom. Naši odjeli na chatu, a tak jsem připravila byt, aby byl co nejútulnější, znáte to: květiny, svíčky, intimní osvětlení za pomoci lampiček, koupila jsem víno a slané oříšky...

 

 

Bohužel antikoncepční krém vypěnil tak, že situace musela vypadat jako z televizní komedie. Už je to nějaký pátek, krémy tehdy asi bývaly všelijaké... Dnes na to už vzpomínám s úsměvem, tehdy jsem to brala jako tragédii. Z romantického večera byla hloupá fraška."

 

Simona, 39 let

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

VÁŠ PŘÍBĚH: V našem domě bydlí duch. Nechce mě tam!

VÁŠ PŘÍBĚH: Jak se nejlépe seznámit? Už vím!

VÁŠ PŘÍBĚH: Manžel chce nás obě: Milenku i mě!

 

 

"Chodila jsem do tanečních, bylo mi 15 let a byla jsem řádně nastrojena. V bílých kratičkých šatičkách jsem si připadala jako víla a byla jsem si jista, že tentokrát si mě můj idol z béčka Tesařík konečně všimne. No všiml si mě - bohužel.

 

Když jsem se vracela po přestávce z toalety, upravila či spíše neupravila jsem se tak nešťastně, že jsem si zastrčila cípek šatiček za kalhotky, a tak mi koukala úplně celá zadnice. Takto oblečená - neoblečená jsem mašírovala přes celý taneční sál ke svému stolu. Všichni se smáli jako blázni. Nikdy na ten strašlivý trapas nezapomenu!"

 

Amelie, 25 let

 

 

"Možná si budete myslet, že k vám hovoří postava z kabaretu, ale já jsem se opravdu ocitl ve skříni. Byli jsme s vdanou dámou v posteli a zazněl zvonek. Ona vyjekla  a nacpala mě do skříně i s kusy mého oblečení. Choulil jsem se tam jako blbec a zaslechl cizí ženský hlas.

 

Přišla na návštěvu maminka vdané dámy, zamířila ihned ke skříni, přišla si půjčit něco na sebe. Otevřela skříň a tak se lekla, že ani nehlesla, nemohla mluvit. Řekl jsem do ticha: Dobrý den, a rychle jsem zmizel. Nikdo nic nepoznamenal, nikdo nevykřikl, nikdo se nezasmál. To ticho bylo na celé situaci to nejdivnější..."

 

Josef, 32 let

 

 

 
7 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře