Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Opravdu originální možnost, jak předvést svou ratolest i kreativitu, měly desítky rodičů v ruském Volgogradě.

Zmutované kočárky: přehlídka bizarních vozítek

Soutěž kočárků v ruském Volgogradu - 7
zdroj: englishrussia.com Soutěž kočárků v ruském Volgogradu - 7
aktualizováno 22.06.2010, 10:57 | 22.06.2010, 08:23 | tn.cz / kap

Opravdu originální možnost, jak předvést svou ratolest i kreativitu, měly desítky rodičů v ruském Volgogradě.

U příležitosti Dne dětí se centrem Volgogradu hemžily neuvěřitelné objekty. Konala se tu soutěž originálních dětských kočárků – a kreace, s nimiž přišli někteří rodiče, jsou opravdu obdivuhodné.

 

Akce nezapřela, že si Rusko připomíná 65. výročí konce války – v davu vládla národní atmosféra, každou chvíli byly vidět bílo-modro-červené vlajky a hned dvě soutěžní kategorie byly v národním duchu. Většina dětí ovšem přijela v romantických nebo roztomilých kočárcích.

 

Fotogalerie

1 / 25 Otevřít fotogalerii

 

Akce měla pochopitelně soutěžní charakter. Vybíral se "Nejstylovější kočárek", "Nejoriginálnější kočárek", "Kvítek-polokvítek", "Nejsportovnější kočárek", "Malý patriot", "Ruská-národní", "Kachna", "Mladý cestovatel", "Nejpohádkovější kočárek" a "Družba národů".

 

ČTĚTE TAKÉ:

Paroubek shání kočárek. V čem jezdí slavné děti?

Sraz historických kočárků mají na zámku v Novém Městě nad Metují 

 
3 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Lucka 23:36 11.11.2018
Haha, musím uznat, že některé vypadají opravdu legračně. Nicméně není ale nad klasické sportovní kočárky. Já sama nedávn vybírala nějaký nový pro svého malého a po dlouhém rozhodování jsem se nakonec rozhodla pro jeden od Stokke z https://www.mybabystore.cz/cs/56-stokke Musím říct, že zatím jsem s ním maximálně spokojená. :-)