Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Důvody k rozvodu mohou být různé: pochopitelné i nesrozumitelné... Ale ty, které vám dnes popíšeme, jsou do jednoho velmi bizarní.

Zvláštní rozvody: Muž příliš uklízel, jiný krmil toulavé psy. Jaký je váš příběh?

Rozchod
zdroj: Thinkstockphotos Rozchod
aktualizováno 19.01.2015, 00:09 | 19.01.2015, 00:09 | tn.cz / kap

Důvody k rozvodu mohou být různé: pochopitelné i nesrozumitelné... Ale ty, které vám dnes popíšeme, jsou do jednoho velmi bizarní.

Na Tchajwanu se osmatřicetiletý muž jménem Čchen rozvedl proto, že mu devětadvacetiletá manželka Lin zabránila zkonzumovat jejich svazek. O svatební noci zůstala oblečená, zabalila se do deky a muže, který se dožadoval intimností, hrubě odstrčila.

 

Dohazovač, který svatbu učitelskému páru domluvil, se vše pokoušel urovnat, ale marně. Dohodu o tom, že se sexem za účelem rozmnožování bude svolná, manželka nesplnila, protože Čchen mezitím požádal o rozvod.

 

Lin tvrdila, že o svatební noci byla unavená a nemocná, a proto na sex nedošlo, ale soud konstatoval, že naplnění manželství odmítala celý rok, a proto má muž na rozvod právo. Žena mu navíc musí zaplatit 300 tisíc dolarů (170 tisíc korun) za náklady spojené s koupí bytu, věnem pro rodiče a jako odškodnění za ostudu.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Dvanáctileté povolili rozvod s osmdesátiletým

Muž ubodal bývalku. Bujaře slavila jejich rozvod

Spatřil tvář manželky, teď ho čeká rozvod

 

Padesátileté ženě ze Saúdské Arábie stačilo v roce 2008 k rozvodu mnohem méně. Její muž po třiceti letech manželství zatoužil vidět, jak jeho manželka vypadá, a ve spánku nadzdvihl její závoj. Před svatbou ale slíbil, že bude ctít tradice její rodiny, podle níž ženu nesmí spatřit ani její manžel... Takže když se žena probudila a uviděla ho, okamžitě požádala o rozvod. Nepomohlo ani to, že se dušoval, že už to nikdy neudělá.

 

 

Jednomu čínskému páru zase zničil manželství papoušek. Manželka v roce 2001 odjela na měsíc z domu, a když se vrátila, pták začal recitovat podivné fráze, které zjevně pochytil z telefonátů manžela v době ženiny nepřítomnosti. Opakovala se v nich slova "rozvod", "miluju tě" a "buď trpělivá". Jako důvod k rozvodu to manželce bohatě stačilo.

 

Po dlouhých šedesáti letech skončilo manželství páru německých seniorů. Jednaosmdesátiletý Georg Meister si v práci našel o třicet let mladší milenku a zapomněl zatáhnout závěsy, když si v kanceláři dopřávali rychlovku. Když se to doslechla jeho třiaosmdesátiletá manželka Ruth, na nic nečekala a požádala o rozvod. Stařík, kterému ihned sbalila věci, se odstěhoval v ulici jen o dva vchody dál do domu své mladé milenky.

 

Číňanka jménem Luo doplatila v roce 2007 na to, že svému muži lhala o svém věku. Namluvila mu před svatbou, že jí je 24, a přitom jí už bylo třicet. Když na to její muž Cchen po deseti letech manželství přišel, neváhal a podal žádost o rozvod.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Obřad, rodina, přátelé... není to ale svatba, nýbrž rozvod

Nejpodivnější rozvod na světě. VIDEO

Za rozvod může zlomený penis

 

Zatímco většina žen žehrá na manželovu nepořádnost, jedna Němka zase nedokázala snést jeho úchylku na pořádek. V dubnu 2009 požádala o rozvod, protože měla "plné zuby" toho, jak pořád uklízel. Patnáct let jeho domácí práce, uklízení a přestavování nábytku snášela; když ale zboural a znovu postavil stěnu jen proto, že byla špinavá, ženě došla trpělivost.

 

 

Dlouhých padesát let spolu žili Mircea a Eliza Barbuovi z rumunského města Foscani. Muž ale na stará kolena podlehl své náklonnosti ke psům a začal krmit toulavá zvířata z okolí. Došlo to tak daleko, že na potravu pro víc než dvacítku chlupáčů vynaložil veškeré peníze, a on sám s manželkou hladověli. Sedmdesátileté ženě nakonec došla trpělivost a požádala o rozvod.

 

Velkou smůlu měl Rus Grigorij Toporov z Voroněže. Tento sedmačtyřicetiletý muž měl pocit, že nedokáže manželku dostatečně uspokojit svým přirozeným "vybavením", a tak si nechal na penis udělat protézu. Když se ale při divokém sexu zlomila, manželka utrpěla šok a rozhodla se rozvést. Nepomohlo ani ujišťování, že si nechá udělat náhradu novou.

 

A co vedlo k rozpadu vašeho manželství? Podělte se o zkušenosti v komentářích.

 

 
17 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Katrin 17:39 26.11.2015
No ... Manzel sa so mnou rozviedol, pretoze som si pol roka po tom, ako sa nam narodilo babo nasla robotu ... Nic svetaborne, par hodin denne, polovicka z toho na doma. Normalne je to uvedene aj v rozvodovom spise. Ked to sudca pocul, prevratil oci a viac mu netrebalo. Rozvod bol megarychly aj napriek malemu dietatu.
Radule 07:13 28.02.2015
Jsou různé příběhy,rozvodů a ten můj je taky zajímavý,jsem rozvedená kvůli své matce-škoda ,že jsem poznala příliš pozdě,že mi ráda jen škodí.
Ferda Mravenec 13:58 19.01.2015
V jedné větě udělat tolik hrubek, tomu říkám umění :(
brouk pitlík 23:07 05.03.2011
Moje zase zbýrá hrníčky baroko a už mně to nasralo (všude samý hrníček),tak jsem ty které byli málo barevné vzal a trefoval se do nich vzduchovkou,už to teda dělat nebudu kdo by mně vařil.