Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pro většinu žen je toto „fotbalové období“ dosti neoblíbené. Váš muž přijde z práce, okamžitě se nasáčkuje k televizi a po zbytek dne má oči jen pro fotbal. Jako bonus občas přidá hlasité vulgární komentáře, které jsou adresovány především trenéro...

4 rady, jak přežít fotbalové šílenství

Fotbal
zdroj: Getty Images Fotbal
aktualizováno 03.07.2018, 00:01 | 03.07.2018, 00:01 | Terezie Gáborová

Pro většinu žen je toto „fotbalové období“ dosti neoblíbené. Váš muž přijde z práce, okamžitě se nasáčkuje k televizi a po zbytek dne má oči jen pro fotbal. Jako bonus občas přidá hlasité vulgární komentáře, které jsou adresovány především trenérovi týmu, rozhodčímu nebo i samotným hráčům.

Jak toto fotbalové šílenství přežít a nezbláznit se z toho? Máme pro vás 4 spolehlivé rady, jak toto období vydržet a vyjít z něj jako vítěz.

 

1. Věnujte se více sobě


Pokud máte pocit, že se sama sobě dostatečně nevěnujete, fotbalová sezóna je ideální příležitost to napravit. Váš muž ocení, že má na fotbal větší klid a může se více soustředit. Zkuste partnerovi říct, že si chcete zajít na nákupy. Jistě vás i finančně podpoří, za ten klid mu to jistě bude stát.

 

2. Najděte také svou skrytou vášeň


Když tak pozorujete svého muže, jak vášnivě hltá každý gól, nemáte touhu také najít nějakou svou skrytou vášeň? Je na to ideální čas. Pokud vás například dříve bavilo kreslení či nějaký sport, můžete se tomu začít opět věnovat. Bude vás to naplňovat a váš milý uvidí, že i vy máte něco, čeho se nedokážete nabažit. A na rozdíl od fotbalového šampionátu, váš nový koníček vám třeba vydrží i déle než vašemu partnerovi jeho vášeň pro fotbal.

 

3. Buďte tolerantní


Typická žena vyžaduje od svého muže stálou pozornost, to je jasné. Při fotbalové horečce se jí však málokterá žena dočká. To ale neznamená, že vás váš muž nemiluje! Jen si vzpomeňte, kolik věci pro vás dělá, jak tvrdě pracuje, abyste vy i děti měli všechno, na co si vzpomenete. Jistě vám tohle uvědomění pomůže být více tolerantní. A navíc, je to přece jen fotbalová sezóna, není to navždy. Každý má něco, bez čeho nemůže být a pokud je váš muž závislý pouze na fotbalu, věřte tomu, že jste šťastná žena.

 

 

4. Sledujte s ním


Říkala jste si někdy: „Co na tom fotbale vidí, proč ho to tak baví?“ Můžete to přeci jednoduše zjistit. Připravte jeho i vaše oblíbené občerstvení, otevřete 2 lahve piva, sedněte si k němu na gauč a zkuste zápas sledovat s ním. Ze začátku vás to možná nemusí bavit, ale kdo ví, třeba se do toho zamilujete a budete s manželem sledovat každý zápas společně. On sám bude vaším zájmem nadšen.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Fotbalová rozhodčí: Před zrcadlem trávím dvě minuty
Je to tu zas! Muži kvůli fotbalu zanedbávají sex
S míčem k sexy postavě!

 

+ 3 bonusové důvody, kvůli kterým stojí za to fotbal sledovat

 

I když vás třeba fotbal tolik nebere, máme pro vás hned několik důvodů, proč není na škodu se na něj občas podívat. Nebo najdete nějaký ještě pádnější důvod, který vyhovuje vašemu vkusu víc? ;-)

 

1. Cristiano Ronaldo

 

Cristiano Ronaldo
(Foto: profimedia.cz)


Ne dámy, toto skutečně není model, jedná se o nejznámějšího portugalského fotbalistu Cristiana Ronalda. Je považován za nejlepšího fotbalistu světa a v roce 2016 se stal mistrem Evropy.

 

2. Olivier Giroud

 

Olivier Giroud
(Foto: Profimedia)


Dalším sexy fotbalistou je bez pochyby Olivier Giroud. Jedná se o francouzského útočníka, který kope za klub Chelsea FC.

 

3. Neymar

 

Neymar
(Foto: Profimedia)


Nádherný Brazilec hraje za francouzský klub Paris Saint-Germain FC a zároveň v brazilském národním týmu. Je považován za jednoho z nejtalentovanějších fotbalistů nejen v Brazílii, ale i ve světě. Vyniká vytříbenou technikou a rychlostí.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře