Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jejich práci pravděpodobně dobře znáte, ale o některých z nich jste asi netušily, že mají děti s partnerem nebo partnerkou stejného pohlaví. O které celebrity se jedná?

5 slavných osobností, o kterých jste možná netušily, že vychovaly děti v homosexuálním páru

Cynthia Nixon a Christine Marinoni - 5
zdroj: Profimedia Cynthia Nixon a Christine Marinoni - 5
aktualizováno 27.10.2018, 00:00 | 27.10.2018, 00:00 | doma.cz

Jejich práci pravděpodobně dobře znáte, ale o některých z nich jste asi netušily, že mají děti s partnerem nebo partnerkou stejného pohlaví. O které celebrity se jedná?

Tyto slavné osobnosti se veřejně přiznaly k homosexualitě a pyšní se krásnou rodinou:

 

1. Cynthia Nixon


Představitelka Mirandy Hobbs ze Sexu ve městě byla o tom, jestli chce děti, docela dost nerozhodná, což rozhodně neplatí o herečce Cynthiy Nixon, která po dětech vždy toužila. Se svou manželkou Christine Marinoni vychovává rovnou tři. Dvě z nich (Samantha a Charles) jsou z hereččina předchozího vztahu s fotografem a učitelem Dannym Mozesem. Současná partnerka Christine porodila syna Maxe, který se jí nápadně podobá.

 

Cynthia Nixon a Christine Marinoni - 2
(Foto: Profimedia)

 

2. Neil Patrick Harris


Známý sukničkář Barney Stinson ze seriálu Jak jsem poznal vaši matku je ve skutečnosti gay. V roce 2006 vystoupil v magazínu People s veřejným coming-outem a přiznal romantický vztah s hercem Davidem Burtkou, se kterým nyní vychovává dvě děti, dvojčata – syna Gideona Scotta a dceru Harper Grace, které jim roku 2010 porodila náhradní matka.

 

Neil Patrick Harris
(Foto: Profimedia)

 

3. Elton John


Zpěvák, hudební skladatel a klavírista je hrdým otcem dvou synů, kteří dostali jména Zachary a Elijah. Obě děti porodila stejná náhradní matka, jejíž jméno partneři tají. Eltonovým partnerem je režisér a producent David Furnish, který o něm dokonce natočil dokumentární film.

 

Elton John - 2
(Foto: Profimedia)

 

ČTĚTE TAKÉ:

VÁŠ PŘÍBĚH: V porodnici mi manžel oznámil, že je gay

VÁŠ PŘÍBĚH: Z mé první lásky se stal gay!

Ben Cristovao: Lidé si myslí, že jsem gay


4. Ricky Martin


Známý portorický zpěvák se otevřeně přiznal k homosexualitě poté, co se stal otcem synů, Matteo a Valentino, které taktéž porodila náhradní matka. Jeho manželem je umělec Jwan Yosef.

 

Ricky Martin - 5
(Foto: Profimedia)

 

5. Jillian Michaels


Známá fitness trenérka, podnikatelka a autorka oblíbených hubnoucích výzev je matkou dcery Lukensiy, kterou s bývalou partnerkou Heidi adoptovaly z Haity, a syna Phonixe, kterého Heidi porodila.

 

Jillian Michaels a Heidi Rhoades
(Foto: Profimedia)

 

O kterých z nich jste to vůbec netušily? Napište nám do komentářů!  

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

K 17:47 27.10.2018
Semtam jsou v článku dost nešikovně podané věty.... a co vlastně nám článek měl dát?