Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Snad každá maminka, která čeká další děťátko, se trošku obává reakce staršího sourozence. Obzvláště, pokud se jedná o jedináčka, který je zvyklý, že se svět točí jenom kolem něho. Některé děti jsou z radostné zprávy nadšené, jiné na nenarozené mim...

Chlapeček se dozvěděl, že bude mít sourozence. Neuvěříte, jak zareagoval! VIDEO

Sourozenec
zdroj: YouTube.com Sourozenec
aktualizováno 11.11.2017, 00:48 | 11.11.2017, 00:48 | DyA

Snad každá maminka, která čeká další děťátko, se trošku obává reakce staršího sourozence. Obzvláště, pokud se jedná o jedináčka, který je zvyklý, že se svět točí jenom kolem něho. Některé děti jsou z radostné zprávy nadšené, jiné na nenarozené miminko žárlí. Reakce chlapečka z videa vás ale naprosto dostane!

Možná i maminka Feride Yukselen měla obavy z toho, jak její syn přijme zprávu, že je těhotná. S tatínkem se proto rozhodli, že celou událost natočí na mobilní telefon, aby si ji následně mohli přehrát. Díky tomuto rozhodnutí vznikla opravdu unikátní vzpomínka, která vás chytne za srdce. A jak se sedmiletý Mehmet zachoval?

 

Maminka nejdříve chlapci podala fotku z ultrazvuku. Malý Mehmet ihned pochopil, která bije a maminky se zeptal, zda je těhotná. Jakmile kladně odvětila, rozbrečel se a padl Feridě kolem krku. Následovala smršť emocí, během které Mehmet objímal maminku a hladil její bříško. Samozřejmě se zeptal, zda novým přírůstkem bude holčička, nebo chlapeček. Na tuhle otázku Ferida ještě nedokázala odpovědět, ale Mehmet už si stačil tipnout, že mamka čeká dívku.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Silné video plné EMOCÍ! Malý Camden nemá ručičky, přesto se snaží svého sourozence pohladit
Jak utišit brečící miminko? Tenhle tatínek vám předvede chytrý trik!
JEDNO OKO NEZŮSTANE SUCHÉ! Jak se miminko zachová, když poprvé uslyší maminčin hlas?

 

"Mehmet je opravdu šťastný, protože se občas cítil osamoceně. Věděli jsme, že by si sestřičku, nebo bratříčka moc přál," řekla Ferida pro Mirror.co.uk. Je vidět, že Mehmet bude skvělým starším sourozencem, který mamince s péčí o malé miminko rád pomůže.

 

 

A jak zareagovalo vaše dítě, když se dozvědělo, že bude mít sourozence? Dejte nám vědět do komentářů. 

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře